چی نپوشیم؟

مشاوره با نگارا

ad2

 

>>> اگر شما از اون دسته از خوانندگانی هستید که :* نیاز دارند یک تغییر کلی در روحیه، لباس پوشیدن، نحوه آرایش کردن یا عادتهای مربوط به پوست، مو، زیبایی و لباس پوشیدنشون ایجاد کنند

* به مهمانی یا عروسی خاصی دعوت شده اند و نمی دونن چی بپوشن که مناسب باشه یا نمی دونن لباسشون رو با چه زیورآلات و کفش و کیفی ست کنند.

* دوست دارند با ارسال عکس بدون چهره متوجه بشن فرم هیکلشون کدومه و چه لباسها و رنگها و مدلهایی بهشون میاد.

* قصد دارن به زودی خرید لباس و لوازم آرایش انجام بدن و نیاز به راهنمایی در مورد محصولات و مدلهای مناسب برای شخص خودشون دارند.و...* نیاز دارند که هر چه زودتر و به شکل اورژانسی و خارج از نوبت به جواب سوالشون برسند و فرصت صبر کردن برای یک هفته یا ده روز برای رسیدن به پاسخ سوالشون رو ندارند.

* در هر نوبت سوالات زیاد و مرتبط به هم دارند که باید یکجا پرسید.

* دوست دارند عکس یا مشخصاتشون رو به شکل مفصل برای من ارسال کنند و بعد در چند زمینه همزمان مشاوره بگیرند.

* سوال خاصی ندارند و دوست دارند چند عکس از خودشون ارسال کنند تا من درباره تیپ و لباس پوشیدن یا نوع هیکل و صورتشون، لباس پوشیدن و آرایششون به صورت کلی راهنمایی شون کنم.سرویس ویژه مشاوره تلفنی یا ایمیلی چی نپوشیم؟ برای شما طراحی شده!برای برنامه ریزی و اختصاص وقت به مشاوره تلفنی با شما، من قصد دارم زمانی رو که صرف کارهای دیگرم می کنم، به مشاوره اختصاص بدم. طبیعتا این مشاوره شخصی و تلفنی، با دریافت هزینه ای انجام می شه.

حالا ممکنه این سوال براتون پیش بیاد که آیا نگارا دیگه جواب سوالات ما در بخش