چی نپوشیم؟
سه شنبه, 17 ارديبهشت 1392 ساعت 04:42

در فرودگاه ها چی بپوشم؟

این مورد را ارزیابی کنید
(9 رای‌ها)

سلام به همه دوستای عزیزم.بچه ها من یه مشکل اساسی شایدم ابتدایی دارم شهریورماه قصد سفر به دبی داریم چون اولین باره سخته تصمیم گیری واسه اینکه چیا ببرم همرام منظورم لباسه و مهمتر اینکه با کسایی دارم میرم سفر که باهاشون رودربایستی دارم پس ممنون میشم مخصوصا دوستایی که سفر به دوبی داشتن و عرف اونجارو میدونن بگن که واسه هر مکانی چه لباسایی پوشیدن و چی همراشون بردن که راحت هم باشن؟؟؟

 مثلا واسه فرودگاه من شنیدم خیلی از خانومهای ایرونی توی همون هواپیما لباسو در میارن اون هم آنچنانی اما با احترامی که برای همه سلیقه ها قائلم و خودم هم با اینکه  مقید به حجاب داشتن نیستم مثلا ترجیح میدم مقع پیاده شدن از هواپیما یه کت و شلوار مثلا با ترکیب قرمز سفید یا قرمز مشکی یا سبز با کرم بپوشم بازم ممنون اگه با نظرای قشنگتون منو راهنمایی کنید
دوست خوبم

یکی اینکه لطفا بگین چند سالتونه و آیا بچه کوچیک دارین یا نه چون در مدل لباس پوشیدن موثره.

ولی کلا... بله تعدادی از خانومها از تو هواپیما روسری و مانتو رو در میارن. اما بیشتر روسری ها رو می اندازن اما مانتو با دکمه باز تنشون می مونه تو فرودگاه... بعدا تو هتل و غیره به سر و وضعشون رسیدگی می کنن.  از نظر من کت و شلوار برای فرودگاه خیلی خیلی رسمی و عجیبه. همه برای فرودگاه ساده و اسپرت لباس می پوشن چون خیلی راهپیمایی و برداشتن و گذاشتن بار هست. من معمولا برای فرودگاه زیر مانتو بلوز و شلوار جین (تی شرت چسبون) می پوشم و مانتو و شال فرودگاه رو یه چیز بی خود انتخاب می کنم که گلوله کنم و بندازم تو کیفم.
به نظرم هواپیما به فرودگاه نزدیک که میشه روسری رو بردارید و موهام رو برس بزنید و آرایش رو تجدید کنید. در ضمن روز قبل حتما براشینگ برین و موهاتونو شل زیر روسری ببندین. اگه با خطوط هوایی ایرانی می رین باز باید با روسری و مانتو (حتی شل و ول) پیاده شین اما مثلا اگه با امارات یا قطر می رین از همون اول پرواز می تونین روسری و مانتو رو کامل کنار بذارین چون خود مهماندارها هم بی روسرین.
این تیپ فرودگاه منه: حتما کفش ورزشی می پوشم با کیف اسپرت یا کوله.
 
 

اطلاعات تکميلي

  • ثبت نظر جدید در این پست فعال است؟: خیر
خواندن 5770 دفعه

کاربر گرامی، برای ثبت پرسش یا نظر لطفا در سایت ثبت نام کنید و یا وارد حساب کاربری خود شوید.

دیدگاه‌ها  

0 #4 ثنا 1392-12-10 20:46
بسمه تعالىاگر بخواهيم يك حجاب سفت و سخت داشته باشيم چى؟ پاسخ : برای فرودگاه و سفر؟خوب اگر بخوای حجابت سفت و سخت باشه با همون مانتو و روسری که پیاده می شی باش دیگه. این برای اوناییه که بخوان حجابشون رو بر دارن.
0 #3 مامان مهلا 1392-09-21 04:37
خیلی جالب جواب دادی مخصوصا شهریور که دبی گرم هست و کت و شلوار نمیشه پوشید پاسخ : :)))
+36 #2 فریبا 1392-08-30 15:40
سلام دینا و نگارای عزیز.دینا جان عمر به معروف و نهی از منکر خیلی کار خوب و پسندیده ایه ولی بهتر نبود به روشی که تو دین اومده امربه معروف کنید نه با تندی؟هرکسی رو تو قبر خودش میذارن و خودش تاوان گناهانشو باید بده ولی ما میتونیم اگه توانایی راهنمایی و ارشاد کسی رو نداریم اونو از دین زده نکنیم و حداقل کاری که میشه انجام داد اینه که دوتا کتاب درباره امربه معروف بخونیم...وقتی همه جور ادم به این وبلاگ سر میزنن نگارا لطف میکنه که متناسب برای همه اشخاص مطلب میذارهخب یکی سوال کرده ایشونم جواب داده اگه دقت کرده باشی برای افراد محجه هم مطلب هست.مگه هر کسی که بدحجابه فاسده و گناهکار؟؟؟؟؟؟؟؟؟با رفتار امثال شما که روش امر به معروف رو بلد نیستید دید افراد مانتویی یا بدحجاب نسبت به سایر چادری ها و محجبه ها عوض میشه.در ضمن خودم ساکن قم و چادری هستم...نگارا مطالبت خیلی خوبه عالیییییییییییییییییییییییییییی
-86 #1 دینا 1392-08-12 13:27
پس نماز نمیخونی!!!! دنیا فقط برای آرایش هست؟!!پس خدا چی!!ارزش نداره که 5 دقیقه دستورشو انجام بدی.اون دنیا بهت نمیگه آفرین وبلاگ درست کردی.میگه نماز میخوندی یا نه.بیشتر فکر کنید.موفق باشی پاسخ : دست گلتون درد نکنه بابت این همه لطف و محبت.

forum banner mobile