چی نپوشیم؟

پرسش و پاسخ آبان 94

دوستان سلام

در این بخش می تونید بعد از ثبت نام در سایت پرسش هاتون رو برای من ثبت کنید تا پاسخ بدم.

 

لطفا توجه کنید:

1. قبل از طرح پرسش از دکمه جستجو استفاده کنید و مطالب قبلی رو بخونید. پرسشهای تکراری پاسخ داده نمی شه.

2. برای جواب گرفتن یک هفته تا ده روز وقت بگذارید. لطفا سوالاتتون رو زودتر از موعدی که نیاز دارید مطرح کنید.

3. لطفا در ماه بیشتر از یک بار سوال نپرسید و نوبت دیگران رو رعایت کنید.

4. در هیچ محل دیگه ای به جز این صفحه سوال نکنید. پرسشهای ایمیلی، اینستاگرام و دایرکت یا ثبت شده درصفحات مطالب پاسخ داده نمی شه. سوالات باید همین جا بره توی نوبت. اگر ثبت پرسش در این صفحه فعال نیست، به معنی اینه که ظرفیت پذیرش سوال جدید موقتا تکمیله. لطفا بعدا دوباره مراجعه کنید.

5. برای دیدن پاسخ سوالهای مطرح شده در مهر، شهریور یا مرداد به آرشیو پرسش و پاسخ در منوی بالای صفحه مراجعه کنید. پرسش های قبل از مرداد 94 زیر مطالب ثبت شده اند.

دوستانی که از نسخه موبایل استفاده می کنند برای دیدن آرشیو پرسش و پاسخ می تونند اینجا کلیک کنند: آرشیو پرسش و پاسخ

6. لطفا سوالات کوتاه، منظم و شماره خورده و با اطلاعات کافی باشه. تعداد کاربران زیاده. اگر شما سوالتون در ادامه پرسش قبله لطفا کل سوال و جواب قبلی رو دوباره برام بگذارید.

7. این پرسش و پاسخ برای طرح در مقابل همه کاربرانه و عمومیه. لطفا سوالات خصوصی تون رو جوری نگذارید که آشناها شما رو بشناسند و از من نخواین سوالتون رو پاک کنم. من فقط عکسهای خصوصی از هیکل یا چهره شما رو پاک می کنم. در طرح مسائلتون به حریم خصوصی خودتون توجه کنید. اگر سوالتون بسیار خصوصیه از مشاوره تلفنی یا ایمیلی استفاده کنید.

 8. سوال های شما بعد از ثبت می ره توی نوبت و تا زمانی که پاسخ داده نشه، نمایش داده نمی شه.

 

 

پرسش و پاسخ ماههای قبل

 

ممنون.

 

 

کاربر گرامی، برای ثبت پرسش یا نظر لطفا در سایت ثبت نام کنید و یا وارد حساب کاربری خود شوید.

دیدگاه‌ها  

+3 #82 نسرین 1394-08-12 23:01
سلام نگاراجونم
خدا قوت
من یه مدتیه که میرم شنا و افسردگی گرفتم اخه تقریبا بیشتری ها پوستشون صافه
اما من موهامو که میزنم (با ژیلت)دون دونی میشم البته پستی که درباره ی روش های مختلف ازبین بردن موهای زاید بود رو خوندم اما نمیتونم بفهمم باید چیکار کنم
اخه خیلی رشد موهای بدنم زیاده(بعد از سه روز زده بیرون) و تحمل درد اپیلاسیون و موم و این چیزا رو هم ندارم
البته بیشتر اوقات بعد از حمام پوستم رو با مرطوب کننده ی معمولی هم چرب میکنم و میخواستم بدونم کلا چیکار کنم که پوست صافی داشته باشم
و دوم اینکه زیر بغلم سیاهه و تو استخر اعتماد به نفس اینکه دستمو ببرم بالا ندارم
چیکار کنم؟؟؟ :cry:
راستی من همه ی بدنم مو داره و حتی جرئت ندارم مایو های دوتیکه بپوشم
چقدر قاطی پاطی حرف زدم
ببخشید
پیشاپیش یه دنیا تشکر :-*
#14807 Negara 2015-12-02 15:22:34
عزیزم وقتی از قدیم گفته اند بکش و خوشگلم کن یعنی باید برای زیبایی کمی پوستت رو کلفت کنی.
یا برو لیزر، یا اگر بودجه اش رو هنوز نداری فعلا پوستت رو کلفت کن و درد اپیلاسیون رو تحمل کن.
در ضمن یک ساعت قبل از اپیلاسیون یک بروفن یا ژلوفن بخور خیلی کمک می کنه. نقاط حساس رو هم می تونی از نیم ساعت قبل پماد لیدوکایین بزنی که بی حس شه.
در مورد زیر بغل سیاه قبلا مطلب نوشته ام بخون.
در مورد بدنهای پرمو دقیقا راهش اپیلاسیونه. من اون خانمی که پیشش می رم اکثر مشتری های دیگه اش میان قشنگ از گردن به پایین رو کامل اپیلاسیون می کنند.

+1 #81 نورا 1394-08-12 22:46
ببخشید متن پیامم طولانی بود با دو تا پیام فرستادم.
ولی اگه بیش از دوتا پیام ارسال کردم. ببخشید سرعت نتم پایین بود چند بار که ارسال میکردم اون پیغام ارسال شد رو نمیداد.مرسی نگارای عزیزم
+5 #80 نورا 1394-08-12 22:44
از خودم بدم میاد احساس میکنم ترسو و ضعیفم.همش تقصیره مادرمه که همیشه میگفت در جواب اعضای فامیل جوابشون نده حالا از مادرم و هم اون فامیل خاص در حد نفرت بدم میاد. متاسفانه اون افراد و شرایط دیگه در دسترس نیستن که جبران کنم.فقط لطفا بهم نگو هر چی جواب دیگران رو ندی راحت تری. نه برا من برعکسه هر چی جواب گستاخی دیگران رو بدم انرژی بیشتر و اعصاب راحت تری دارم.
متاسفانه حافظه ام در این موارد خیلی قویه و تا زمان جبران فراموشم نمیشه و هر ساعت و هر لحظه جلو چشممه. به نظرت چه کنم که این ترس و ضعف بی دلیل از دیگران از وجودم بیرون بره و بتونم بهتر برخورد کنم. مثلا در مورد اون مهمون گستاخ،اون لحظه چون چندتا از بچه های اتاق دوستش بودن جرات نکردم جوابشو بدم گفتم همه ازش طرفداری میکنن و من تنها میمونم و در ضمن مخصوصا از یکیشون که خیلی بدم میومد.احساس میکنم در برابرش خیلی ضعیف بودم که هیچ وقت جوابشو نمیتونستم بدم. به نظرت این تجزیه و تحلیلهای دیرهنگام به خاطر کم تجربه بودنمه!؟ به نظرت باید بشینم یک روزرو برای همچین مواقعی جواب آماده تهیه کنم و داشته باشم.فقط این جمله فراموش کن رو اصلا دوس ندارم.
#14806 Negara 2015-12-02 15:19:34
عزیزم تا حدی حق داری که جوابش رو ندی. اصولا اون مدل آدم پر سر و صدا و وقیح با رفتار غیر محترمانه اش می تونه صدتا روی جوابت بذاره پس خودت بده. بنابراین جواب دادن راه صحیح نیست. اما ساکت موندن و بر بر نگاه کردن همخ راهش نیست. تو فرهنگ و منشت با اون آدم متفاوته، پس اجازه بده همین تفاوت باعث جا خوردن اون هم بشه. وسط حرفش از اتاق برو بیرون و در رو بکوب به هم یک ساعت بعد بیا. روت رو بکن اون ور. اگر مال اتاق دیگه است وسط حرفش خیلی خونسرد با صدای آروم بگو میری بیرون از اتاق یا زنگ بزنم (مدیر، مراقب، هر نوع شخصی که اونجا مراقبت می کنه) بیاد.
من خودم به دلیل همین نبودن حریم ها اصلا فکر زندگی خوابگاهی برام غیر قابل تحمله، اما در هر حال چاره ای نیست. هی با خودت تاکید کن که می گذره و تموم میشه این دوره.
یه چیز دیگه هم بگم. اگر بعدش هی بهش فکر کنی و حرص بخوری داری از عمر و جون و روح خودت بیشتر مایه می ذاری. یعنی اون آدم موفق شده با داد و بیداد هم تو رو کوچیک کنه هم ساعتهایی از اعصاب تو رو تلف کنه. هی به خودت تاکید کن که بهش این موفقیت رو هدیه نخواهی کرد که به خاطر کار زشتش بیشتر و بیشتر حرص بخوری.
به معنای واقعی کلمه جواب ابلهان خاموشی است. خاموشی واقعی. بعنی بعدا هم بهش فکر نکنی.
اگر خیلی اذیت می شی افکارت رو در یک دفترچه یا وبلاگ بنویس و هر جواب می خوای بهش بده. فقط حواست باشه دست کسی نیفته.

+2 #79 نورا 1394-08-12 22:43
من معمولا نمیتونم تصیمیم سریع بگیرم.همیشه یه اتفاقی میفته بعد از چند وقت میتونم تجزیه و تحلیلش کنم که اون موقع چطور باید جواب میدادم بعد که یادم میاد درست عکس العمل نشون ندادم اعصابم خیلی خورد میشه به طوریکه تمرکزم رو برای انجام دادن کارها از دست میدم و کلی از زندگی عقب میفتم. بعضی موقعا که یادم میاد در مقابل حرف تند دیگران سکوت کردم و بهشون رو دادم از خودم بدم چرا ضعف از خودم نشون دادم. مثلا یادمه قبلا که خوابگاه بودیم بعضی دخترا با صدای بلندو تند با من حرف میزدن و منم سکوت میکردم. یا وقتی دوستانشون که عضو اتاق نبودن میومدن اتاق یهو دیدم یکی داره با صدای بلند داد میزنه و با من با گستاخی صحبت میکنه!از این جور حرکتا... واقعا روشون رو نبود. من اونموقعها بدون اینکه چیزی بگم سکوت میکردم ولی الان که یادم میاد دوس دارم طرفو خفه کنم. به خودم میگم چرا جوابشو ندادم.چرا بهش اجازه دادم صدا شو بلند کنه در صورتی که مهمان بود باید مثله بچه یتیما یه جا مینشست میتمرگید. یا در جواب اعضای فامیل. خیلی اعصابم خورده. اینقد که دوس دارم اون روزا برگرده و دوباره جبران کنم.
+3 #78 farnaz 1394-08-12 16:23
نگارا جان سلام
فرناز هستم همونی که 13 سالش بود
خوشبختانه من ایشون رو ولش کردم
خیلی هم بی دردسر. از رفتاراش فهمیدم که اصن آدم خوبی نیس و الانم خیلی کم بهش فکر میکنم در حدی که اگه یه نفر از بچه ها حرفشو بزنه.خودم اصلا حرفشو نمی زنم
خدا رو شکر خیلی بی دردسر ولش کردم.به درسام هم لطمه نخورد نمره هام هم از همیشه بهتر شده
ممنونم از راهنمایی هات
واقعا خوشحالم :-)
#14749 Negara 2015-11-27 21:46:48
خداروشکر که تصمیم درستی گرفتی.
اصلا از فکرت بیرونش کن.
بالاخره شخص درست در زمان درست میاد. عجله نکن.

+1 #77 فاطمه 1394-08-12 03:23
سلام نگارا جون. مرسی از راهنماییت. واسه یاداوری می خواستم نوع فرم بدنم رو بدونم این دفعه عکسهام رو هم اپلود کردم
قد 165 , وزن 64 کیلو ,دور سینه 92 , دور کمر 75 ,دور باسن 97
.....
راجع به چین و چروک پیشونی احساس میکنم دارم خط اخم و خط پیشانی میارم الان چین و روکش واضح و معلوم نیست بنظرتون چیکار کنم پیشگیری کنم و جلو پیشرفتش رو بگیرم؟
کرم کلاژن دار کافیه؟
#14748 Negara 2015-11-27 21:45:04
مرسی که عکس گذاشتی. کاش یه کمی کوچیکشون می کردی که راحت دانلود شه.
اتفاقا عکس لازم بود. سیب لاغر هستی.
کرم کلاژن دار کافیه و اینکه حواست رو بیشتر به اخم، تفکر و خیره شدنهات بده که معمولا همراه چین دادن به پیشونیه.

0 #76 تیما 1394-08-11 19:03
سلام عزیزم امیدوارم منو ببخشی که این ماه دوتا سوال می پرسم ولی یه موضوعی خیلی ذهنم رو درگیر کرده، دوست دارم نظر شما رو بدونم .
من ماهی یک بار میرم کوه ، سه شب در هفته نیم ساعت روی ماسه می دوم اه بارون باشه رو تردمیل ، به نظرت الان که یک سال تا عروسیم فرصت دارم باقی روزهای هفته رو یوگا برم یا بدنسازی ؟ کدومش فرم دهی سریع تری داره ؟
سیب هستم :P
بازم شرمنده عزیزم .
#14747 Negara 2015-11-27 21:42:07
عزیزم با اینکه من دوست دارم هر کسی چند تا نوبت داشته باشه چون تعداد کاربرای سایت حدود ده برابر ظرفیت پرسشهای هر ماهه در حقیقت انگار هر کسی فقط یک بار در سال باید سوال بپرسه! پس همیشه لطفا فقط سوالهای واجب. چون اینجوری ظرفیت سوالها زود پر میشه و به هیچکس فرصت نمی رسه.
یوگا فرم دهی زیادی نداره اما مشکلات اسکلتی، دردها و انعطاف پذیری بدن رو بهبود میده. اگر احتیاج به فرم دهی داری برو بدنسازی.

-5 #75 طاهره 1394-08-11 17:34
سلام نگارای عزیزم.من چند ماهیه دارم وبلاگ خوبتو میخونم .ولی از اونجایی که نمیدونستم چطوری باید واست پیام بذارم نذاشتم.اولا از مطالب عالی که میذاری ممنونم و خیلی خوشحالم که همچین سایتی پیدا کردم.من 32 سالمه.قد 158 و وزنم71.دور سینه 98 کمر 92و باسن108.بنظرتون من جزو کدوم گروه هیکلا هستم.میخوام راهنماییم کنی چطوری خوش تیپ بنظر بیام.آخه اعتماد بنفسمو کاملا از دست دادم.ممنون میشم وقتتو در اختیارم گذاشتی
#14746 Negara 2015-11-27 21:40:07
عزیزم خوب من بارها تاکید کرده ام برای تشخیص نوع هیکل به جز اندازه ها دوتا عکس از روبه رو و پهلو هم لازم دارم.
اندازه هات به نظر سیبه ولی ممکنه عکس چیز دیگه ای بگه.
در مورد خوش تیپ به نظر اومدن و کاهش وزن هم که کلی مطلب دارم. می دونم می تونی برای خودت خوب برنامه ریزی کنی.

+4 #74 بهاره 1394-08-11 16:07
با سلام
ممنون از وب سایت بسیار عالی تون
سوال بنده اینه که چه مدل پالتوها و شلوارهایی با این مدل کفش ها که تصویرشون در ادامه هست مناسبه.
با تشکر
www.clarksusa.com/.../26113273

www.clarksusa.com/.../26113271
#14745 Negara 2015-11-27 21:38:45
بیشترین نوع چیزی که به اینا میاد کاپشن پفی های بلنده. با شلوار جین چسبون که بذاری توشون.

girlylife.co.uk/.../group-puffer.jpg

i.s-jcrewfactory.com/.../19471_BK0001?$pdp_fs418$

+1 #73 س 1394-08-10 16:23
نگارا جون...سوالم رو سرچ کردم ولي جوابش رو پيدا نکردم...من يه مداد چشم مشکي مي خوام يعني اسم مارکش رو لطفا بکو
من بورژوا خريدم جنس چوبش خوب نيستم وقتي ميتراشم خرده خرده ميشه و گاها نوکش هم ميشکنه،بيخودي ميشکنه ها :sad:
مي خواستم بدونم خودت چه مارکي استفاده ميکني :-)
#14744 Negara 2015-11-27 21:36:40
من خودم بورژوا، میبلین، فلورل تازگی استفاده کرده ام. چون همیشه خط چشم دارم مارکهای زیادی استفاده کرده ام.
اگر چوب اذیتت می کنه از این پیچی ها بگیر مثل کژال زرد رنگ میلبین.

+4 #72 س 1394-08-10 11:47
نگارا جون مرسي که بي دريغ برامون از تجربيات و دانسته هات ميگي و دوست داري هممون خوشگل باشيم ;-)
#14743 Negara 2015-11-27 21:35:16
عزیزم ممنونم.

0 #71 سامانتا 1394-08-10 09:15
نگارا جان بنظرت این لباس با رنگ مشکی برای من که یه گلابی لاغرم بعنوان ال بی دی مناسبه بدوزم؟
reviews.topshop.com/.../reviews.htm
#14742 Negara 2015-11-27 21:35:03
به عنوان گلابی لاغر باید قدش رو بلندتر بدوزی که تبدیل به یه گلابی چاقت نکنه. تا زانو.

+3 #70 venos 1394-08-10 00:17
سلام
راستش من قصد تدریس در زبانکده رو دارم.
فقط مشکل من اینه که باید جلوی مدیر زبانکده تدریس آزمایشی داشته باشم.نمیدونم چطور باید شروع ،چطور و تموم کنم اصلا چی باید بگم اونم به انگلیسی.
دنبال یه نمونه متن از تدریس یک معلم زبان هستم که در مورد گرامر،کلمه ،مکالمه ،درک مطلب و تلفظ باشه که به عنوان یه الگو ازش استفاده کنم.
مثلا یه نفر قراره گذشته ساده رو جلوی مدیر زبانکده تدریس کنه. خب از کجا باید شروع کنه و دقیقا چی باید بگه؟میدونید به نظرم حتما جملات و قالبهای انگلیسی کلیشه ای وجود دارند که میشه ازشون برای تدریس نکاتی مثله تدریس یک پاراگراف،چندلغت،تلفظ،مکالمه و نکات گرامری به عنوان الگو استفاده کرد.
میدونید میخام اگه بتونم مطلب از پیش آماده شده داشته باشم و حسابی تمرین کنم که بتونم مدیر زبانکده رو قانع کنم .
خودم خیلی سرچ کردم چندتا کتاب هم در مورد روش تدریس زبان انگلیسی خوندم ولی خب چیزه زیادی دستگیرم نشد.
واقعا جسارت منو بابت درخواستم میبخشید و به خاطر طولانی بودن پیام هم عذرخواهی میکنم.
به نظرتون امکانش هست در این زمینه ازتون کمک بگیرم.
#14741 Negara 2015-11-27 21:33:56
سلام عزیزم
ببینم اون آموزشگاهی که می خوای بری، یا یکی از آموزشگاه های معتبر شهرتون مگه دوره TTC نمی ذاره قبل از این امتحان demo؟
ما همیشه اول دوره تربیت مدرس یا همون TTC رو برگزار می کنیم برای مدرسهای جدید و بعد ازشون امتحان می گیریم. توصیه اولم اینکه دنبال این دوره در آموزشگاههای شهرت بگردی. خیلی هم طولانی نیست. حدود 40 ساعت حداکثر. اگر نبود، حتی شده بیای یک دوره فشرده تهران بگذرونی. خیلی کمکت می کنه. اصلا این امتحان به کنار، کلی اصول هست که در مورد تدریس باید یاد بگیری که تو کار لازمت می شه.
اگر هم فقط می خوای ایده بگیری توی سایت یو*تیوب سرچ کنی (با فیل*تر*شکن) کلی فیلمهای آموزشی نحوه تدریس میاد.

0 #69 سولماز 1394-08-09 16:06
سلام نگاراجون،خوبی عزیزم،الهی فدات شم
من شنیدم خارج شدم اب از دهان مرتبط به طبع مرطوبه.اینجور افراد چون رطبی مغزشون بالاست. اب از دهانشون موقع خواب خارج میشه.
#14740 Negara 2015-11-27 21:29:58
نمی دونم عزیزم. من ارتباط نزدیکی با طب سنتی ندارم.

-1 #68 اسما 1394-08-09 15:26
سلام،نگار جون نظرت در مورد پرهیز در پریودی چیه؟ مثلا اینکه حبوبات، خوراکیهای نفخ دار مثله بادمجون خیار یا ترشیجات نخوریم؟
من قبلا که رعایت میکردیم و این چیزها به اضافه آب سرد،بستنی،نوشابه رو نمیخوردم اصلا هیچ دردی حس نمیکردم،متوجه نمیشدم که پریود شدم و دوران پریودی هم واقعا راحت بودم ولی از اونجایی که خیلی شکمو هستم پرهیزرو گذاشتم کنار.چند روز قبل از پریودی و دوران پریودی هم اذیت میشم.
راستی به نظرت سیب درختی و شیر هم نفخ دارن؟
مرسی.ممنون میشم نظرت رو بدونم
#14739 Negara 2015-11-27 21:29:35
اگر جزو مشکلاتی که اذیتت می کنن نفخ باشه خیلی هم موثره. خوردن مایعات فراوان کمک می کنه ورم و نفخ کم میشه.
من راستش راجع به نفاخ بودن شیر و سیب چیزی نمی دونم فکر کنم گوگل کمکت کنه.

+3 #67 هیلدا 1394-08-09 15:13
سلام، من پارسال یه عمل جراحی داشتم،که جای بخیه گوشت اضافی آورده،خیلی بد شکله، ممکنه راهنماییم کنه که باید چطور برطرفش کنم؟مرسی
#14738 Negara 2015-11-27 21:28:28
اول کرم رژودرم بگیر یک دوره چند ماهه بزن اگر بهتر نشد دو تا گزینه. یکی اینکه لیزر کنی و دوم اینکه پیش جراح پلاستیک با یک عمل سرپایی دوباره برشش بدن و بخیه ظریف تر بزنن.

+1 #66 دلارام 1394-08-09 13:31
سلام عزیزم
من همونیم که سایت برام باز نمیشد و تو اینستا هم مدام میگفتم
#14737 Negara 2015-11-27 21:27:42
آخیییی... خوب خدا رو شکر حل شد.

+1 #65 نسترن 1394-08-09 12:31
سلام نگارای عزیزم..
سوال داشتم در مورد پولیور که مطلبشو تازگی گذاشتی..
من گلابی لاغرم..
1- پلیوری که جلوش دکمه داشته باشه ولو سه تا یا تا اخر ایا پلیور محسوب میشه یا نه؟ هر چند همین مشخصاتی که گفتی رو داشته باشه مثل رنگ جنس و غیره..
2- با توجه به هیکلم ایا می تونم پلیوری که یقه کاملا گرد نداره مثلا کمی قایقی شده رو بپوشم؟
3- اگه نخوایم بلوز زیری رو با شلوار ست کنیم بهتره رنگش مکمل شلوار باشه یا مکمل همون پولیور؟ مثلا شلوار مشکی پلیور صورتی و زیرپلیور طوسی ایا ترکیب قشنگی میشه؟

یه سوال هم داشتم خارج از این مطلب..
من یه نیم بوت مشکی ساده دارم فقط مال مهمونی.. می خوام یه بوت ساده پاشنه بلند هم بگیرم بازم واسه مهمونی.. ایا بهتره مشکی بگیرم یا کرم؟
اینم بگم که اهل این کارا نیستم که یه کفشی رو یه مدت برای مهمونی بپوشم بعد بزارم جای کفش بیرونم.. ممنون
#14736 Negara 2015-11-27 21:27:26
سلام
1. اگر تا آخر دکمه داشته باشه که ژاکته و در موردش مطلب گذاشته ام. اگر فقط چند تا دکمه باشه پولیوره
2. قایقی هم اوکیه برات
3. منظورت از رنگ مکمل ممکنه با منطور من فرق داشته باشه ولی اون ترکیبی که گفتی بدک نیست گرچه شلوارش اینجوری خارج از ست به نظر میاد. من توصیه می کنم دو تیکه اش همرنگ باشه.
4. من فکر می کنم مشکی کاربردی تره و در مورد بوت به خصوص. چون کرم تو این فصل زود هم کثیف و خراب میشه. بالاخره توی راه هم می پوشی دیگه.

0 #64 nasim joon7980 1394-08-09 11:29
سلام نگارا جان
من ی( چند وقتیه که خیلی خجالت میکشم جایی که میرم بگم .............خیلیی خجالت میکشم با مامانو بابام برم بیرون )لطفا اینارو حذف کن :sad:
میشه راهنماییم کنی
#14735 Negara 2015-11-27 21:22:47
مریم جان عجب حرفی زدی. حالا اگر کسی واقعا شغل پدر و مادرش جای شرمندگی داشت یه حرفی. تازه به اون هم می گفتم این شغل پدر و مادرته، تو یک آدم مستقل هستی، خودت زندگی آبرومندی بساز برای خودت.
پدر تو فرهنگیه و داره از جونش برای آموزش نسل بعدی مایه می ذاره. چه افتخاری از این بالاتر که پدر آدم دبیر باشه؟
مادر تو داره خدمات درمانی به افراد رنج دیده و محتاج می ده. روزی صد نفر دعاش می کنند و سلامتیشون رو به اون مدیونن. در هر سطحی که کار می کنه.
ببین ارزشهای جامعه ما چه طور جابه جا شده که تو به جای اینکه سرت رو بگیری بالا اینطور شرم زده ای.
ازت می خوام خودت عمیق به حرفهای من فکر کنی. عمیقا فکر کن پدر تو و مادر تو هر روز برای انسان ها چه کاری می کنند و بعد خودت قضاوت کن باید خجالت بکشی یا نه.

+5 #63 nasim joon7980 1394-08-09 11:21
سلام نگارا جون می خواستم بگم تو یک از بستات عطرin the mood for love رو معرفی کرده بودی من چندجا قیمت کردم یجا۲۰۰ تومن بود یجا۲۵۰ تومن بوهاشونم یخورده با هم فرق میکرد می خواستم بگم تو چند خریدی؟
اینارو چند خریدی؟؟؟
dnky be delicious ۱ ???
versace versens ۲???
۳ ـ kenzo leau par???
ممنون گلی
۴ـ نظرت درباره عطر in the mood tendr چیه؟
بووووس
#14700 Negara 2015-11-20 20:14:00
سلام عزیزم
من خودم in the mood for love tender منظورم بود که خیلی خوشبوئه.
راستش من قیمت هیچ کدوم رو دقیق نمی دونم چون اکثرشون رو کادو گرفته ام. ولی همه باید حول و حوش 200-250 باشن. کنزو از همه قیمتش کمتر و DKNY از همه بیشتره تا جایی که می دونم.