چی نپوشیم؟

پرسش و پاسخ نیمه دوم 96

 

 

در این بخش می تونید بعد از ثبت نام در سایت پرسش هاتون رو برای من ثبت کنید تا پاسخ بدم.

برای دیدن پاسخ سوالهای ماههای قبل اینجا کلیک کنید: آرشیو پرسش و پاسخ

لطفا به قوانین پرسش و پاسخ توجه کنید:

1. قبل از طرح پرسش از دکمه جستجو استفاده کنید و مطالب قبلی رو بخونید. پرسشهای تکراری پاسخ داده نمی شه.

2. برای جواب گرفتن تا چند ماه وقت بگذارید. لطفا سوالاتتون رو زودتر از موعدی که نیاز دارید مطرح کنید. اگر برای جواب گرفتن عجله دارید از مشاوره تلفنی یا ایمیلی استفاده کنید.

3. لطفا هر چه کمتر سوال بپرسید و نوبت دیگران رو رعایت کنید. سوالات کوتاه، منظم و شماره خورده و با اطلاعات کافی باشه. تعداد کاربران زیاده. اگر شما سوالتون در ادامه پرسش قبله، لطفا کل سوال و جواب قبلی رو دوباره برام بگذارید.

4. در هیچ محل دیگه ای به جز این صفحه سوال نکنید. پرسشهای ایمیلی، اینستاگرام و دایرکت یا ثبت شده دربخش دیدگاه های صفحات مطالب پاسخ داده نمی شه. سوالات باید همین جا بره توی نوبت.

5. این پرسش و پاسخ برای طرح در مقابل همه کاربرانه و عمومیه. لطفا سوالات خصوصی تون رو جوری نگذارید که آشناها شما رو بشناسند و از من نخواین سوالتون رو پاک کنم. من فقط عکسهای خصوصی از هیکل یا چهره شما رو پاک می کنم. در طرح مسائلتون به حریم خصوصی خودتون توجه کنید. اگر سوالتون بسیار خصوصیه از مشاوره تلفنی یا ایمیلی استفاده کنید.

6. برای تشخیص فرم هیکلتون من احتیاج به اندازه دور سینه، دور کمر، دور باسن و قد و وزن و دو تا عکس با لباس چسبون تیره از روبه رو و پهلو دارم. اطلاعات ناقص جواب نمی گیره.

چاپ ایمیل

کاربر گرامی، برای ثبت پرسش یا نظر لطفا در سایت ثبت نام کنید و یا وارد حساب کاربری خود شوید.

دیدگاه‌ها  

0 #45 باران 1396-09-02 21:06
ادامه سوال قبلی
اینم بگم که من با یک قیافه خیلی خسته و بدون روح بودم، و الان خیلی پشیمونم که چرا شیک و خشگل نرفتم :cry: :sad:
شاید آون آقا بیشتر نظرش جلب میشد

ولی خب از طرفی میگم اگر از طرف ایشونم این تمایل بوده باشه، چطور میتونست نشون بده

وقتی از یه نفر خوشت میاد باید چکار کرد؟
+4 #44 باران 1396-09-02 21:04
سلام نگارا
من دختر جوان مجردی ام که تازه لیسانسم تموم شده و شاغلم.با اینکه سختگیرم ولی شخصیت مهربونی دارم.معتقدم برای ازدواج خیلی کم سنم ولی توی اطرافیانم دقت می کنم چون ممکنه آون موقعی که من بخوام اصلا موردی که مناسب من نباشه.گاهی از افرادی خوشم میاد و خیلی عادی مثل بقیه افراد زود فراموش می کنم و کنار میگذارم. حالا یه مسئله ای خیلی ذهنم درگیر کرده. من و مادرم برای خرید پرده به یک مغازه رفته بودیم که فروشنده آقای جوانی بود و من خیلی ازش خوشم اومد. ولی کاملا عادی رفتار کردم حتی نتونستم با دقت نگاهشون کنم. ایشون هم خیلی خوب با ما برخورد کردند و به رسم مشتری مداری حتی چندین بار تاکید کردند که اگر موردی بود حتماً تماس بگیرید و من در خدمتتونم. بعدم دعا کردن که من عروس بشم و.. من فقط حس کردم ایشونم تقریباً از من خوشش اومده
به نظرت وقتی من از ایشون خوشم اومده چکاری میتونم بکنم که بفهمم آیا ایشونم تمایلی دارند به رابطه یا نه؟
#20674 Negara 2017-12-02 15:22:51
ببین عزیزم در چنین مواردی یادت باشه که حتی اگر طرف مقابل هم علاقه مند باشه و رابطه ای شروع بشه ، ریسک بزرگی رو پذیرفته ای چون فقط از روی ظاهر انتخاب کرده ای و انتخابت کسیه که اصلا باهات وجه مشترک هم نداره. حتی ممکنه طرف مقابل مجرد نباشه، تحصیلات دانشگاهی نداشته باشه و...
در نهایت می تونی یکی دوبار دیگه تنها بری فروشگاهش برای خرید یک چیز تکمیلی. اگر پیشنهادی نداد بیخیال شو چون مردها دختری که دوست دارن ( و شرایط آشنایی رو هم دارن) به سادگی از دست نمیدن.

+1 #43 سمیرا 1396-08-30 15:13
نگارا من چیکار کنم از اینکه پسرا اولش بخاطر ظاهرم جذبم میشن ولی بعدش عقب میکشن ...؟

خوبی کردن اینقد اذیت کنندس واسه آدمای امروزی ؟
من دختر خیلی به شدت احساساتی هستم تو حسرت موندم یکی تو عشقش ثابت قدم باشه و هیچ وقت حسش تموم نشه
الان که دارم این حرفا رو میگم از یه رابطه ای حرف میزنم که براش میمیرم ولی اون عاشق یه دختریه که عذرخواهم بهش محل س گ نمیزاره و هزار بار توهین و تحقیرش میکنه...
خیلی افسرده شدم من نمیتونم ذات خودمو تغییر بدم از نظر من روابط عاطفی 0 و 1 هستش. یعنی یا باید وجود نداشته باشه یا 100 % باشه ...میدونم شاید خیلیا موافق نباشن .
به این نتیجه رسیدم که برم تو لاک خودمو و هیچ کس به تنهاییام راه ندم دیگه . تا آخر تنها زندگی کنم .
ببخشید سرتو درد آوردم عزیزم از این همه پرحرفی . اینجا تنها جاییه که فقط میتونم حرفامو بگم و دردودل کنم . حالم خیلی بده خیلی بد متاسفانه
+5 #42 سمیرا 1396-08-30 15:02
متاسفانه با اینکه چهره به قول دیگران جذابی دارم ولی بخاطر این مسائل تو روابطم همیشه شکست خوردم. بخاطر زیاده از حد مهربون و خوب بودنم (حمل بر خودستایی نباشه ولی واقعا دیگه خسته شدم :sad: )
همیشه باید سعی کنم تو رابطه یه حریم محکم و سفت و سخت بزارم و به طرف مقابل اجازه ندم پا از حریم فراتر بزاره و اگه گذاشت با رفتار تند بهش حالی کنم که حواست باشه حریمه منه !!!
نگارا متاسفانه باید بگم من قدرت اینو ندارم که دیگران رو از خودم برنجونم میدونم خوب نیست ولی گاهی شده یکی بهم چیزی گفته که خیلی ناراحت شدم ولی از ترس اینکه اون ناراحت نشه جوابی ندادم (در این حد داغونم یعنی!!!)
خودم رو دست کم میگیرم خیلی در حالی که نسبت به خیلی از اطرافیانم و هم سن و سالام شرایطم بهتره . کم رو هستم بی اعتماد به نفس. مطلب مربوط به اعتماد به نفست رو خوندم و تقریبا همه شرایطی که گفته بودی یه خانوم برای داشتن اعتماد به نفس بالا باید داشته باشه دارم ولی اعتماد به نفس ندارم ...
گاهی به خودم میگم دیگه واسه اطرافیانت حد و مرز تعریف کن باز دوباره دو روز نشده همه چیو فراموش میکنم و روز از نو روزی از نو ...
#20673 Negara 2017-12-02 15:17:30
پسر ظاهربین زیاده و دور دخترهای جذاب هم بیشتره چون متاسفانه فرهنگمون سطحی و ظاهربین شده.
نه خودت رو دست کم بگیر و فدا کن، نه خودت رو سفت بگیر و ذره ای احساس بروز نده. یاد بگیر که با احتیاط و دست به عصا رفتار کنی تا مطمئن شی این پسر چیزی بیش از بقیه از تو می فهمه و چیزی بیش از بقیه از خودش مایه می ذاره.
حد و مرز داشتن هم در رفتار با مخاطب خاص ضروریه هم در رفتار با بقیه دوستان و همکاران و حتی اعضای خانواده. محکم باش و شرایط رو به اونچه ترجیح میدی نزدیک کن. حتی گاهی خودخواهی کن، همین به دیگران این پیام رو میده که تعیین کننذه حد و مرز روابط تویی نه اونها.

+4 #41 سمیرا 1396-08-30 14:57
سلام نگارای عزیز. امیدوارم حالت خوب و خوش باشه.
چقدر خوبه که هستی حداقل آدم میاد اینجا تو سایتت و با شخصیتت آشنا میشه میفهمه تو این دنیا هنوزم انسان پیدا میشه (آدم که فراوونه ولی انسان ...!)
نگارا جون میخواستم یه راهنمایی کنی در خصوص نوع ارتباط با دیگران . چرا آدما اینطورین نگارا ؟ چرا وقتی بهشون زیاد بها میدی جوگیر میشن دیگه نمیشناسنت؟ نگارا چرا وقتی به مردها زیاد توجه میکنی زیاد دوسشون داشته باشی عاشق بی محلی ها و بدرفتاریای یک دختر دیگه میشن ؟؟؟ وقتی زیاد براشون وقت میزاری زیاد به حرفاشون گوش میدی میخندی فکر میکنن چه خبره ؟
چرا آدمای بداخلاق، بدجنس و ... همیشه تو روابط عاطفیشون موفق ترن ؟
آخه من ذاتم بد نیست نمیتونم بد باشم نمیتونم به طرف مقابلم بی اهمیت باشم چیکار کنم ؟
توجه زیاد به مردا بده به نظرت ؟ این که اگه حرفی میزنن نخندی بی محلی کنی و به طور کلی آدم حسابشون نکنی خوبه ؟
#20672 Negara 2017-12-02 15:14:50
ممنون از محبتت سمیرا جان
ببین واقعیت اینه که در ازتباط با پسرها تعادل راه ادامه جذابیته. من می دونی که هیج وقت توصیه نمی کنم با سیاست به پسرها بی محلی کنین و این جور چیزها. اتفاقا خیلی هم معتقدم که باید احساسات رو درگیر کرد و به طرف مقابل نشون داد که واقعا دوستش داری. اما اینجا یک امای بزرک وجود داره. اون هم اینه که باید اول تا حد زیادی مطمئن شی که انتخابت درست بوده و طرف مقابل ظرفیت و پاکدلی لازم رو داره که احساسات پاکت رو نشونش بدی یا نه.

+4 #40 فاتیما 1396-08-26 15:34
چه شکلی وبلاگتون انقدر پر بیننده شد که تبدیلش کردین به سایت
#20655 Negara 2017-11-26 15:01:58
اطلاعاتم رو به رایگان در اختیار دیگران گذاشتم، زمان گذشت و بازدید وبلاگ زیاد شد.

+2 #39 فاتیما 1396-08-26 15:20
1.یه نوجوان تو کشور های اروپایی چه شکلی باید لباس بپوشم.
2. بوت بخرم یا چکمه
#20654 Negara 2017-11-26 15:00:59
1. برای جواب دادن به این سوال نیاز دارم بدونم چه کشوری، چه سنی، چه میزان از پوشش
2. بوت و چکمه یکیه

+2 #38 فاتیما 1396-08-26 15:02
موهام تا زیر کمرمه جلوشون تا دماغم موندم چه جوری ببندمشون که هم ساده باشن هم خوشگل
#20653 Negara 2017-11-26 15:00:05
بستگی به فرم صورتت هم داره و سنت و خیلی چیزها. ولی جالا این چند مدل رو ببین

i.pinimg.com/.../...

worldbizdata.com/.../...

i.pinimg.com/.../...

i.pinimg.com/.../...

+2 #37 فاتیما 1396-08-26 15:00
ببخشید با کفش لی چه جور لباسی بپوشم چه رنگی ?
#20652 Negara 2017-11-26 14:57:39
یه لباس نسبتا اسپرت. تقریبا هر رنگی می تونه باشه ولی من خودم باشم توی همون طیف آبی یا طوسی می پوشم.

+3 #36 Roshana 1396-08-23 23:43
نگارا جان سلام
من تو یه شهر کوچیک دور از خانواده م دارم درس میخونم.مقطعم کاردانی هست و آزاد خوندم.میخوام کارشناسی هم بخونم.چون دانشگاه دولتی رشته ی من شهراش از ما دوره و رفت و آمدش سخت خانواده م گفتن یه شهر نزدیک آزاد بخونم بهتر از شهر دور دولتیه.
راستش تو همین شهری که دارم الان ترم آخر کاردانی رو میگذرونم،کارشناسی دانشگاه آزاد رشته ی خودم هست.اما من دوس دارم برم شهر بزرگتر،هم فضای جدیدتر رو تجربه کنم هم این که اینجا شغلی که با وقت من بخونه پیدا نکردم.الان دارم یه آموزش مرتبط با رشته م میگیرم و میتونم تو شهر بزرگتر با اون کار پیدا کنم.
یه چیز مهم هم اینه که کارشناسی رو سوال کردم و ترمی کمتر از 2 میلیون هزینه ی شهریه نمیشه که بسیار برای پدرم سنگینه.پدر من اون اندازه حتی درآمد نداره.هزینه ی خوابگاه و چیزای دیگه که بماند.
حالا گفتم با شما مشورت کنم بهم بگید که چیکار کنم.همین شهر بخونم یا شهر بزرگتر که امکان کار کردن دارم یا درس نخونم و تو شهر بزرگتر ساکن بشم و کار کنم تا هزینه ی تحصیلم رو در بیارم و بعد ادامه تحصیل بدم؟
#20651 Negara 2017-11-26 14:55:37
عزیزم توصیه اصلی ام اینه که حتما کارشناسی رو بخونی چون تو بازار کار با زیر این مدرک اذیت می شی. اگر امکان قبول سراسری داری، در شهر بزرگتر که امکان کار کردن هست کارشناسی بخون ولی حتی اگر نشد، با خانواده در رابطه با شهریه آزاد صحبت کن چون اگر ترجیح میدن آزاد بخونی حتما درباره رقمش برنامه ریزی کرده اند.
در هر صورت حتما کارشناسی رو بذار در اولویت.

0 #35 neda 1396-08-22 19:47
البته ناگفته نماند چاق نیستم ولی خب...وزنم ۶۴ کیلو قدمم ۱۷۰ هست د شکم هم دارم.با توجه به اینا نظرتونم دوس دارم بدونم.
مطلب چه ورزش هایی بکنم رو هم خوندم
#20613 Negara 2017-11-14 15:18:26
همه چیت تقریبا شبیه منه! پس بدنسازی سبک برو :)
پیاده روی هم که رو شاخشه.

+2 #34 neda 1396-08-22 19:08
نگارا جون من به تبعیت از شما کلاس یوگا میرم :-)
خواستم ببینم در کنارش شما ورزش دیگه ای انجام میدیدن؟؟به منم بگید.
و اینکه به نظرتون برای یه خانم بدنِ سفت و عضله ای خوبه یا نرم.چون تو یوگا بدن باید نرم باشه انعطاف داشته باشه دیگه مثلا نمیشه همراهش بدنسازی کار کرد که‌.ولی بعضیا به من میگن بدنتو سفت کنی خیلی خوش هیکل تر میشی یه کم واسه همین مرددم میخواستم سلیقه شماروهم بدونم :-)
#20612 Negara 2017-11-14 15:17:43
بله من باشگاه بدنسازی می رم و پیاده روی روی تردمیل رو هم ثابت دارم.
من مشکلی در تداخل یوگا با بدنسازی نداشته ام چون بدنسازی رو در اون حد جدی و خفن کار نمی کنم که عضله هام سفت و جمع بشه. نمی خوام بدنساز و بادی بیلدر بشم، می خوام بدنم جمع و جو و رو فرم باشه.
یوگا به تنهایی اگر هر روز دو ساعت انجام بشه برای دنیا و آخرتت کافیه ولی اگر مثل من هفته ای یک روز بری، نرمش و تمرکز و هزار مزیت رو داره، اما تاثیر مستقیمی روی لاغری نداره.

+5 #33 anna 1396-08-22 15:01
ممنونم نگارا که به سوالا جواب میدی
راستش من و همسرم مدتهاست که توو فکره مهاجرتیم و تقریبا داریم کاراش رو میکنیم ولی همسرم خیلی راضی نیست و بیشتر بخاطره من داره همراه میشه
چون از کارش و شرایطش راضیه و کارش جوریه که اگر رفتیم و راضی نبودیم خیلی چیزا رو از دست میده برای برگشت بعبارتی همه چیز رو و از طرفی نظرش اینه که الان برای ما دیره دیگه تا توی جامعه جدید بخوایم خودمون رو پیدا کنیم و حل بشیم.حتی یه موقعی فکر کردیم که فقط من برم فعلا چون شرایطم بهتر بود و سطح زبانم بالاتر ..ولی دیدیم که تصمیم درستی نیست.
راستش الان که وسطای مسیر هستم خودم هم دودل شدم ولی شدیدا میترسم از اینکه جایی تصمیمی بگیرم و بعد پشیمون بشم چون مهاجرت از همیشه جزو تصمیمات من بود ولی شرایطش برام مهیا نبود و حالا که میتونم میترسم که همسرم نتونه ...
تو نظرت چیه؟کلا در مورد مهاجرت ... و در مورد نرسیدن به آرزو و هدفی که از همیشه داشتی ...
#20611 Negara 2017-11-14 15:14:16
آنا جان من هم شخضا توی یه موقعیت بسیار مشابه باهات هستم و دقیقا به همین دلایل هنوز اقدامی نکرده ام. اما خوب، عاقل تر از ماها میگن شما اقدام کن کارهات که جور شد برو لند کن، 4 ماه بمونی می تونی برگردی و کلا در 6 سال اول فقط باید 3 سالش رو اونجا باشی که می تونی بری و بیای.

+9 #32 مهدیه 1396-08-19 19:03
یه سوال مسخره هم دارم نگارا جان!
همسر من خیلی دلش میخواد که یه سفر بریم به یکی از این هتل های ریزورتی . من به دلیل حجابم همیشه مخالفت کردم . به نظرت مسخره نیست آدمی که حجاب داره همچین جایی بره؟! تا حالا آدم با حجابی که آدم حسابی هم باشه ، این جور جاها دیدی؟

ما باهم زیاد سفر میریم ، ولی کشورهایی میریم که سیاحتی هستن و مشکل حجاب هم هیچ جا نداشتم تا حالا . همیشه یه شومیز و شلوار و شال می پوشم و همه جا میرم . ولی همسر من خیلی سفر مدل استراحت و ریلکسیشن دلش میخواد و بیچاره به خاطر من نمی تونه بره هیچوقت . جایی میشناسی که بشه با تیپ من رفت؟ یا صلاح میدونی همسرم رو تنهایی بفرستم بره؟
مرسی از حوصله ات .
#20587 Negara 2017-11-12 15:09:08
اتفاقا سوالت اصلا مسخره نیست، خیلی هم مهمه، خوب شد پرسیدی. اول سفت و محکم بگم که نرو و به هیچ عنوان همسرت رو تنها نفرست.
حالا توضیح
ببین اینجور جاها آدم با حجاب هست، آدم حسابی هم هستن. خیلی خانواده های ترک اینجوری میان، خانمها با حجاب کامل یا تو آب نمیرن یا مایو اسلامی می پوشن (که از نزدیک ببینی واقعا پوشش مناسبیه)
ولی دلیل اصلی اینکه میگم نرو اینه که من اصلا نمی تونم بپذیرم زوجی جایی باشن که خانم خودش رو با حجاب خیلی کامل پوشونده باشه، اونوقت آقا بتونه تعداد کثیری خانم رو با مایو که در حد لباس زیر یا کمتره ببینه. صبح تا شب، یک هفته مثلا. هم خیلی ظلمه، هم هر دو طرف اذیت میشن. (فشن نامه کوش آداسی یا مارماریس رو خوندی؟)
دور از همسر تو، مردی که چشم چرون باشه که دلی از عزا در میاره، و مردی که خیلی مقید باشه و نگاهش رو کنترل کنه پدرش در میاد که هر لحظه و ثانیه نگاهش رو پایین بندازه. یک لحظه یه استخر زنونه که قبلا رفتی رو مجسم کن، حالا فرض کن همسرت هم اونجا باشه. خوبه؟ لذت می برین؟ قطعا نه.
راستش پیشنهادم برای استراحت همراه با آسایش اعصاب شمال و کیشه.

0 #31 مهدیه 1396-08-19 18:55
نگارا ، من همون گلابیم که امروز ازت در مورد لباس مجلسی با حجاب سوال کردم . یه چیزی به فکرم رسید . دامن پلیسه ای که با پارچه لخت دوخته بشه از ین پلیسه ها که بالاش ریزه پایینش کمی درشت تر ، از یه رنگ تیره مثلا مشکی ، با بالاتنه مشکی از یه پارچه متفاوت مثلا دانتل ظریف آستردار ، به نظرت خوبه؟ یا بالا و پایین لباسم بهتره جفتش از یه پارچه باشه؟ در مورد مدل یقه هم چیزی نتونستم پیدا کنم .
#20586 Negara 2017-11-12 14:57:48
تو مدلهایی که دادم فکر کنم هست. البته اگر اشتباه معمول رو کرده باشی و به جای چیندار گفته باشی پلیسه. چون پلیسه یعنی حالت بادبزنی.

0 #30 مهدیه 1396-08-19 09:54
سلام نگارا جان . ممنون از صبر و دقتی که در جوابها به خرج میدی و خیلی خوشحالم که شما رو پیدا کردم . سوال های من :
1 - من باحجاب هستم . برای شرکت در یک عروسی مختلط خانواده همسر دنبال یک مدل لباس شب شیک و پوشیده هستم که بتونم با شال یا روسری بپوشم . وزن 62 کیلو ، قدم 155 و اندامم هم گلابیه و باسن و شکم پس از زایمان دارم هنوز .
2 - برای کسی که پاهای تقریبا پرانتزی داره چه راه چاره ای اصولا هست؟ من این مشکلو دارم و همیشه برای انتخاب دامن و شلوار مصیبت دارم . دامن کوتاه که هیچوقت نمی پوشم بخاطر گلابی بودنم اما با دامن زیر زانو هم احساس میکنم پاهام زشت نشون داده میشه . شلوار هم فکر نم فقط دمپا برای من مناسبه ولی نظر شما رو میخوام بدونم .
خیلی ممنون
#20585 Negara 2017-11-12 14:56:54
قسمتهای گیپور این لباسها رو می تونی آستر بدی. ترجیحا آستر با رنگ متفاوت

i.pinimg.com/.../...

i.pinimg.com/.../...

i.pinimg.com/.../...

img0.etsystatic.com/.../...

i.pinimg.com/.../...

ae01.alicdn.com/.../...

جواب سوال دومت چند بار تو سایت مطرح شده. از دکمه جستحو استفاده کن لطفا

+2 #29 reyhaneh 1396-08-10 13:00
سلام
خسته نباشید ،از صبر و‌شکیبایی شما متشکرم
نمیدونم چرا با این که این پست رو‌دیده بودم متوجه نشده بودم که اینجا سئوالمو‌مطرح کنم .از شما عذر خواهی میکنم
نگارا عزیز مشکل من با موهای نازک رو بدن شکم و کمر و بازو که با لیزر رفع نمیشه و تیغ هم واقعا معضل ایجاد میکنه،برای کمرم از کرم موبر استفاده کردم که واقعا جوش بدی افتاد،اپیلاسیون و وکس رو امتحان نکردم اما گفتم قبلش حتما مشورت کنم باهاتون ،از لطفتون واقعا متشکرم
#20584 Negara 2017-11-12 14:50:32
ریحانه جان اگر موها نازک و کمرنگه که اصلا لازم نیست کاری بکنیشون. من خودم اصلا این نواحی که گفتی رو کاری نمی کنم. اگر هم بخوام پیشنهاد کنم، پیشنهاد اولم دکلره کردنه که بشه کرک بور. اما اگر ضخیم تر از این حرفهاست باید لیزر روش جواب بده. در نهایت هم اگر خیلی به حذفشون اصرار داری اپیلاسیون بکن و بلافاصله بعدش پماد هیدروکورتیزون یا ژل بعد از موزدایی بزن.

+2 #28 ترنم 1396-08-10 09:16
سلام نگارای عزیز.۳۰سالمه.دورچشمم بخاطر عینک تیره شده.ب طوریکه وقتی کرم پودر میزنم حتما باید پشت پلکم رو بزنم چون اگه نزنم یک دایره سیاه تابلو هست.اما شنیدم ک دور چشم رو نبایدکرم پودر زد.کرم پودرم اریفلمه.استفاده هر روز از کانسیلر هم ک بنظرم خوب نیس واسه پوست.بنظرت چکار کنم واسه دور چشم توی ارایش
ارایش روزانه؟مرسی عزیزم
#20583 Negara 2017-11-12 14:48:37
مگه میشه کرم پودر رو دور چشم نزد؟ بیشترین نیاز به کرم پودر توی همون هاله دور چشمه.
اگر خیلی نگران پوستتی می تونی به جای کرم پودر بی بی کرم یا سی سی کرم یا کرم ضدآفتاب یا درمانی رنگی tinted بگیری که سبکه و کار چند لایه کرم رو با هم می کنه.
کرم دور چشم هم هست که رنگی باشه و کار کانسیلر رو بکنه که نه تنها ضرر نداره بلکه برای پوست مفیده.

0 #27 marziye 1396-08-09 12:11
سلام نگار جان
عزیزم میخواستم یه کرم پودر مناسب برا استفاده روزانه بهم معرفی کنی.پوستم چرب مستعد جوشه ولی خدارا شکر جوش و جایه جوش هم ندارم.تا حالا هم از کرم پودر استفاده نکردم
خیلی ازت ممنونم
#20582 Negara 2017-11-12 14:02:44
عزیزم مطلب کرم پودر رو به همراه نظراتش بخون. اکتی پور برای پوستت باید مناسب باشه

+4 #26 anna 1396-08-09 11:08
نگارا جان
برای کسی که سطح زبانش پایینه بنظرت برای تافل یا آیلتس چجوری باید اقدام کنه؟و بنظرت همچین شخصی با توجه به اینکه هوش خوبی داره چقده میتونه برای تافل آماده بشه؟
راستش نمیدونم سوالم اصلا درسته یا نه چون خودم هم تجربه ایی ندارم برای این آزمون ها
#20581 Negara 2017-11-12 14:02:15
آنا جان ببین امتحان تافل یا آیلتس یه چیزیه شبیه کنکور، یعنی تا درس رو نخونده باشی، نمی تونی بری سمتش. قدم اول اینه که مثلا دوزاده سال بری مدرسه.
در مورد دانش انگلیسی برای آمادگی برای آزمونهای تخصصی اول باید دانش انگلیسی عمومی ات رو در کلاسهای آموزشگاهی به حد نزدیک به پیشرفته مثلا Upper Intermediate برسونی و بعدش در صورت اینکه نیاز داشته باشی به این امتحانها (مثلا برای گرفتن پذیرش یا اقدام برای مهاجرت و غیره)، یکی دو ترم در کلاسهای آمادگی این آزمونها شرکت کنی که با شکل و فرمت امتحان و سوالات آشنا بشی و بعد امتحان رو بدی.