چی نپوشیم؟

درباره نگارا

funky pink heart

 

سلام. میزبان شما در این سایت، مدیر سایت و نویسنده مطالب من هستم. نگارا.

می خواین بیشتر درباره من بدونین؟

 

38 سالمه. متاهل و ساکن تهران هستم.

بیشتر؟

 

من آرایشگر، خیاط یا پزشک نیستم.

 

تحصیلات من در دو رشته طراحی صنعتی و زبان و ادبیات انگلیسی بوده.

 

من در زمینه های مختلفی در حوزه های هنری ، ادبی و زبان انگلیسی و مدیریت فعال هستم.

 

به جز نویسندگی و مشاوره در زمینه مد، پوشش، استایل، آراستگی و زیبایی و کانتنت مارکتینگ در این سایت و چند جای دیگه ، من در حوزه های  تدریس زبان انگلیسی،  مدیریت آموزشگاه زبان انگلیسی، تربیت مدرس زبان انگلیسی و تربیت استاد دوره های تربیت مدرس زبان انگلیسی، ترجمه و تالیف متون تخصصی، ترجمه همزمان و... هم سابقه فعالیت حرفه ای مفصلی دارم.

 

اطلاعاتی که در این سایت در اختیارتون می گذارم حاصل 18 سال مطالعه مجله ها و سایت های انگلیسی زبان در زمینه مد، آراستگی، استایل، سبک زندگی و ...،  همراه با تجربه های شخصی خودم و اطرافیان قابل اعتمادم است.

 

من به پیروی از مد روز و اونچه تاجران حرفه ای تصمیم می گیرند به من و شما بفروشند، معتقد نیستم. من در این سایت به شما کمک می کنم زیبایی خودتون رو بهتر و چشمگیرتر به نمایش بگذارید، اعتماد به نفستون درباره خودتون، چهره تون و اندامتون بیشتر بشه و متوجه بشین که چه رنگ و مدل لباسی به شما میاد و نواقص هیکل شما رو می پوشونه و زیبایی های اون رو به نمایش می گذاره.

 

من به شما یاد می دم چه آرایش و لباسی برای کجا و کِی مناسبه و چه آرایش و مدل مویی به چهره شما میاد و شما رو زیبا نشون می ده. طبق این اصول، ما در این سایت و در کنار هم زیبایی و آراستگی رو به صورت یک علم کلاسیک دنبال می کنیم و به دنبال اینکه کی چی پوشید و مغازه ها چی آورده اند که به ما بفروشند نیستیم.

 

 

مصاحبه روزنامه ایران با نگارا

 

 

بازهم به این صفحه برگردید.

بیشتر درباره خودم خواهم نوشت...

چاپ ایمیل

forum banner mobile