چی نپوشیم؟

مشاوره با نگارا

ad2

 

>>> اگر شما از اون دسته از خوانندگانی هستید که :* نیاز دارند یک تغییر کلی در روحیه، لباس پوشیدن، نحوه آرایش کردن یا عادتهای مربوط به پوست، مو، زیبایی و لباس پوشیدنشون ایجاد کنند

* به مهمانی یا عروسی خاصی دعوت شده اند و نمی دونن چی بپوشن که مناسب باشه یا نمی دونن لباسشون رو با چه زیورآلات و کفش و کیفی ست کنند.

* دوست دارند با ارسال عکس بدون چهره متوجه بشن فرم هیکلشون کدومه و چه لباسها و رنگها و مدلهایی بهشون میاد.

* قصد دارن به زودی خرید لباس و لوازم آرایش انجام بدن و نیاز به راهنمایی در مورد محصولات و مدلهای مناسب برای شخص خودشون دارند.و...* نیاز دارند که هر چه زودتر و به شکل اورژانسی و خارج از نوبت به جواب سوالشون برسند و فرصت صبر کردن برای یک هفته یا ده روز برای رسیدن به پاسخ سوالشون رو ندارند.

* در هر نوبت سوالات زیاد و مرتبط به هم دارند که باید یکجا پرسید.

* دوست دارند عکس یا مشخصاتشون رو به شکل مفصل برای من ارسال کنند و بعد در چند زمینه همزمان مشاوره بگیرند.

* سوال خاصی ندارند و دوست دارند چند عکس از خودشون ارسال کنند تا من درباره تیپ و لباس پوشیدن یا نوع هیکل و صورتشون، لباس پوشیدن و آرایششون به صورت کلی راهنمایی شون کنم.سرویس ویژه مشاوره تلفنی یا تلگرامی چی نپوشیم؟ برای شما طراحی شده!برای برنامه ریزی و اختصاص وقت به مشاوره تلفنی با شما، من قصد دارم زمانی رو که صرف کارهای دیگرم می کنم، به مشاوره اختصاص بدم. طبیعتا این مشاوره شخصی و تلفنی، با دریافت هزینه ای انجام می شه.

حالا ممکنه این سوال براتون پیش بیاد که آیا نگارا دیگه جواب سوالات ما در بخش نظرات رو نمی ده؟ آیا دیگه پست نمی ذاره؟ آیا سوال پرسیدن دیگه رایگان نیست؟

اصلا، اصلا این طور نیست.


خیالتون راحت باشه. من همینجا اعلام می کنم و این مطلب در هفت سال گذشته ثابت شده که به هیچ وجه از سرعت و کیفیت پاسخگویی من به سوالات شما در بخش پرسش و پاسخ هر مطلب کاسته نمی شه و اصلا برنامه من این نیست که مطالب سایت رو کم یا محدود کنم. این برنامه یک سرویس ویژه و اضافه است و فقط به درخواست شما برای همون دوستانی که نیاز به اختصاص وقت اضافه دارند طراحی شده.


این سایت مثل معمول به فعالیت خودش ادامه خواهد داد و سوالات در بخش نظرات با رعایت نوبت تا چند هفته بعد پاسخ داده می شن. این سرویس ویژه رو من تا حدی که زمان و انرژی داشته باشم، در کنار کار معمول سایت اضافه خواهم کرد. شاید هم روزی اصلا امکانش مهیا شد که مشاوره حضوری هم انجام بدیم.

 >>> شرایط مشاوره تلفنی چیه؟

هزینه ای که من فعلا در نظر گرفته ام، مبلغ مشخصی برای یک جلسه مشاوره تلفنی بیست دقیقه ای است. شما می تونید هر تعداد سوالی که مایل هستید و در بازه بیست دقیقه ای زمانی مختص شما می گنجه رو آماده کنید و بپرسید. در ضمن می تونید از قبل عکس خودتون یا لباس یا پارچه مورد نظر رو به من ایمیل کنید ، سوالاتتون رو برام بنویسید و هر نوع مشخصات و پیش زمینه لازم رو ایمیل کنید تا زمان مشاوره با توضیح و حاشیه سپری نشه و بتونیم از بیست دقیقه زمان مشاوره به صورت مفید استفاده کنیم. برای اطلاع از هزینه ایمیل یا دایرکت بدین. 

دوستان توجه کنید که مشاوره تلفنی فعلا غیرفعاله.

 

>>> شرایط مشاوره تلگرامی چیه؟


هزینه مشاوره تلگرامی مبلغ مشخصی برای یک ویس مشاوره بیست دقیقه‌ای است. شما می‌تونین هر تعداد سوال که مایلین رو آماده کنین به همراه هر تعداد عکسی که می‌خواین بفرستین و در پایان من سوالات و عکسها رو بررسی می‌کنم و تا جایی که در بازه زمانی بیست دقیقه پاسخ بگنجه، در یک ویس تلگرام پاسخ می‌دم. برای گرفتن اطلاعات بیشتر ایمیل یا دایرکت بدین  
>>> چه طور می تونیم برای انجام مشاوره تلفنی یا تلگرامی اقدام کنیم؟

اگر علاقه مند به انجام مشاوره تلفنی یا ایمیلی هستید، در قدم اول به این آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ایمیل بزنید یا به من دایرکت بدین تا من شماره کارت رو برای شما ایمیل کنم. پس از واریز وجه، مشخصات تراکنش رو به من ایمیل کنید تا زمان رو با هم هماهنگ کنیم و شماره تماس و یا توضیحات مرتبط با ایمیل در اختیارتون قرار بگیره.

 دوستان لطفا توجه کنید: تماس شما فقط در زمانی که به شما اختصاص داده شده پاسخ داده خواهد شد و در ساعات دیگه خط مشاوره از دسترس خارج خواهد بود.
 

چاپ ایمیل

forum banner mobile