چی نپوشیم؟
دوشنبه, 30 تیر 1393 ساعت 06:40

چه جوری برای جشن عروسی ام آماده بشم؟

این مورد را ارزیابی کنید
(6 رای‌ها)

نگارا جان سلام. من تازه عقد کرده ام و ایشالا عید عروسیمه. می خواستم بدونم چی کار می تونم بکنم که از حالا برای جشنم آماده بشم و اون موقع همه

چیزم به خصوص پوست و مو و صورتم عالی باشه؟

مینای عزیز

اول از همه مبارکه و امیدوارم خوشبخت بشی. اگر از حالا برنامه ریزی کنی، برای روز عروسی ات همه چیزت می تونه در بهترین حالت باشه. پس یه تقویم بذار جلوت و شروع کن:

وقتی تازه نامزد یا عقد کرده ای:

 

 وقتی تازه نامزد کرده ای زمانیه که هر کی بهت می رسه می خواد حلقه یا انگشترت رو توی دستت ببینه. الان وقت مناسبیه که کرم نرم کننده دست و ناخن بخری و اون جوری که توی این پست یاد داده ام، ناخنهات رو مرتب و مانیکور شده نگه داری.

 

 

8 ماه مونده به جشن عروسی:

 

 بیشتر خانمهای متاهل، اگر ازشون بپرسی «در مورد جشن عروسی ات از همه بیشتر حسرت چی رو می خوری؟» یا «اگر می تونستی برگردی عقب، برای جشنت چیکار می کردی؟» می گن : «کاش خودم رو لاغر تر و خوش هیکل تر کرده بودم.» اینو من واقعا خیلی زیاد دیده ام. به خصوص بین خانمهایی که سالهای بعد از ازدواج وزنشون رو کم می کنند و بعد با این حسرت می مونند که کاش زودتر دست به کار شده بودند تا توی عکس های عروسی شون خوش هیکل تر بودند. الان بهترین فرصته که با مراجعه به پزشک یا کارشناس تغذیه، یا مراجعه به  این پست شروع به کنترل و کاهش وزن کنی. در ضمن اگر شروع به ورزشهای هوازی مثل پیاده روی در حد 3-4 روز در هفته نیم تا یک ساعت بکنی، با سرعتی که کمی نفس نفس بزنی، و روی ورزشهای موضعی مثل حلقه هولاهوپ برای لاغری کمر تمرکز کنی، تا زمان جشنت به بهترین وضعیت خودت می رسی.

 

 7 ماه مونده به جشن عروسی:

 

 بیشتر لباس عروس ها یقه باز یا دکلته هستند و شونه و بالای سینه شون بازه. الان فرصت خوبیه که شروع به لایه برداری ملایم و سبک از پوست صورت و گردنت بکنی. یک اسکراب صورت و یک اسکراب بدن تهیه کن و هفته ای یک بار طبق توضیحی که در این پست داده ام، ازش استفاده کن. یادت باشه که از دو هفته جلوتر از جشن استفاده از اسکراب و لایه بردار رو قطع کنی تا پوستت روز عروسی ملتهب یا قرمز نباشه.

 

 

6 ماه مونده به جشن عروسی

 

 الان فرصت خوبیه که برای تنظیم شرایط پوست و موهات به پزشک متخصص پوست مراجعه کنی. یادت باشه محصولاتی که پزشک برات تجویز می کنه، اقلا یک ماه بعد اثرش رو نشون می ده. پس با پشتکار و نظم از محصولاتی که بهت می دن استفاده کن و زود قضاوت نکن. یادت باشه در هر ویزیت مجددا تاریخ عروسی ات رو به پزشک یادآوری کنی تا بتونه بهتر برات برنامه ریزی کنه و نزدیک جشنت بهت دارو یا کرمی نده که پوستت رو ملتهب یا قرمز کنه.

 

5 ماه مونده به جشن عروسی

 

 وقتهای اکثر آرایشگاههای خوب، به خصوص در فصل تابستان یا قبل از ماه محرم از 2-3 ماه جلوتر پر می شه. بنابراین الان فرصت خوبیه که شروع به پرس و جو و گشتن و دیدن آلبوم بکنی. اگر دو ماه به خودت فرصت بدی که با خیال راحت دنبال آرایشگاه بگردی، موفق می شی از آرایشگاه مورد نظرت در روز مورد نظرت وقت بگیری. یادت باشه وقتی آلبوم کارهای عروس رو می بینی، حتما دقت کن که عروس ها چقدر به تو شباهت دارند و توجه کن که آیا آرایشگر مورد نظرت چهره شبیه به تو رو خوب درآورده یا نه. یک کار خیلی خوب اینه که پنجشنبه ظهرها سر زده بری به آرایشگاههایی که در موردشون داری فکر می کنی و از نزدیک عروسی که آماده کرده اند رو ببینی.

 

4 ماه مونده به جشن عروسی

 

 بخش مهمی از زیبایی عروسی به لبخند اونه. بنابراین یه نگاه صادقانه توی آینه بکن و ببین آیا اوضاع دندون هات خوبه یا نیاز به جرم گیری یا سفید کردن دارند. سفید کردن دندون رو به اصطلاح بلیچینگ می گن. بلیچینگ به دو روش انجام می شه. با مشورت با دندانپزشکت ببین بهتره بلیچینگ با مواد انجام بدی یا با لیزر. در هر صورت یکی دو جلسه بیشتر کار نداره، اما نباید خیلی نزدیک به جشن انجا م بشه چون ممکنه دندونهات تا مدتی حساس باشه. بعد از انجام پروسه بلیچینگ مایعات و نوشیدنی های تیره مثل چای، قهوه و نوشابه رو محدود یا حذف کن.

 

 3 ماه مونده به جشن عروسی

 

هرچی زودتر به فکر آبرسانی و تقویت موهات باشی، روز جشن موهات درخشان تر و زیباتر خواهد بود. از چند ماه قبل شروع به استفاده از سرمهای آبرسان و ماسکهای بدون آبکشی تقویت کننده بکن و حدود 3 ماه مونده به جشن، یک بار برای ماسک و ویتامینه مو برو آرایشگاه که بتونی از توصیه های حرفه ای برای ادامه روند مراقبت از موهات استفاده کنی. اگر موهات نیاز به کوپ (کوتاهی) یا مدل دادن دارند، از این دیرتر نرو آرایشگاه که هم مدل موهات تا زمان جشن جا بیفته و هم موهات زیادی کوتاه نشه. موی بلندتر و یکدست تر راحت تر برای جشن شینیون می شه.

 

1 ماه مونده به جشن عروسی

 

 الان دیگه وقتشه که ابروهات رو دست نزنی. از یک ماه مونده به جشن، بگذار ابروهات در بیاد تا آرایشگرت بتونه مطالبق طرحی که در ذهنش داره، اونها رو برات مدل بده و برداره. یادت باشه این دوره استثنائه و معمولا از یک ماه مونده به جشن تا زمان جشن، عروس ها از همیشه شلخته تر به نظر میان! ولی این عادتت نشه که بذاری ابروهات ناجور دربیاد. الان وقتشه که خیلی حواست باشه زیاد آب بخوری. ویتامین ث روزانه یا مولتی ویتامین فراموش نشه.

 

3 روز مونده به جشن عروسی

 

 به احتمال زیاد آرایشگرت بهت می گه که سه روز زودتر برای برداشتن و مدل دادن و رنگ ابرو، زدودن موهای زائد بدن و صورت بری آرایشگاه. حواست باشه از قبل بپرسی که مبلغ هزینه آرایشگاه شامل زدودن موهای زائد می شه یا نه، چون این قضیه در آرایشگاههای مختلف متفاوته. یادت باشه اگر از این دیرتر بری، ممکنه روز جشن پوستت هنوز ملتهب و قرمز باشه. پس اگر یک وقت آرایشگرت فراموش کرد، تو حتما این موارد رو باهاش چک کن. بهتره در این روز به جای بند انداختن از وکس یا حتی از اون هم بهتر شیو (بله ریش تراش مردونه) برای صورت استفاده بشه که یه وقت صورت روز جشن جوش نزنه.

 

 1 روز مونده به جشن عروسی

 

 ممکنه امروز همه کارهای عالم ریخته باشه روی سرت، شاید هم از اون عروس های ریلکسی باشی که روز آخر هیییچ کاری ندارند (خوش به حالت!!! یعنی میشه؟!) در هر حال باید حتما برای چسبوندن ناخن مصنوعی و طراحی اش یک روز ودتر بری آرایشگاه. این کمک می کنه که روز جشن مشکل خشک نشدن ناخن نداشته باشی و اگر چسبش شله و ناخنها کنده شدنی هستند این رو یک روز قبل تست کنی.

 

 روز عروسی

 

شب قبل خوب بخواب. صبحانه بخور و یا خودت مقداری آجیل و چند تا شکلات و آدامس بردار. قرص ضد اضطراب هم از قبل می تونی از پزشک بگیری. چند تا سنجاق قفلی، سنجاق سر و سنجاق ته گرد و سوزن و نخ سفید و مشکی بردار. لاک بی رنگ و چسب ناخن، دستمال کاغذی، دستمال مرطوب، دو سه تا رژ با رنگ های متفاوت برای تجدید احتمالی رژی که آرایشگر برات می زنه. رول دئودورانت (مام) و عطر و پول اضافه برای آرایشگاه و انعام بردار. همه جزییات لباس و لباس زیرت رو چند بار چک کن و طلا و جواهرها و موبایلت رو فراموش نکن.

امیدوارم خیلی خوشبخت و زیبا باشی!

 

 

 

اطلاعات تکميلي

  • ثبت نظر جدید در این پست فعال است؟: خیر
خواندن 32604 دفعه

کاربر گرامی، برای ثبت پرسش یا نظر لطفا در سایت ثبت نام کنید و یا وارد حساب کاربری خود شوید.

دیدگاه‌ها  

0 #146 تیناد 1393-05-04 05:18
سلام نگارا ی عزیز جاییکه ما هستیم تقویت مژه ماوالاندار ه بجا ش تالیکا هست به نظرت خوبه ؟ ممنون از راهنمائیت پاسخ : عزیزم من اسم تالیکا رو نشنیده ام. اما اگر چیز دیگه ای نیست بگیرش. امتحانش که ضرری نداره.
0 #145 آسمان 1393-05-04 05:08
سلام،ممنون از وبلاگتون .من برام یک مشکلی پیش اومده که داشتم تو اینترنت دنبال راه حل می گشتم که با وبلاگ شما آشنا شدم.نگارا جان خواهش می کنم من رو راهنمایی کنید،پیشاپیش متشکرم.من یک ماه پیش چتری و پایین موهام رو هایلایت بلوند کردم ولی الان ازش خیلی بدم اومده و میخوام تیره شند،بقیه موهام رنگ مشکی طبیعیشون هست.آیا اگر با رنگساژ تیره کنم با شستن یا استخر رفتن چون قبلا بلوند بوده دورنگ یا بدرنگ میشه؟ویا اگه رنگساژ کنیم بطور کلی به موها ضرر می رسه؟رنگساژ با رنگ مجدد معنی و معایبش یکی هست؟صبر کنم بلند شه تا کوتاه کنم بهتره یا میتونم بدون ضرر یا زشتی رنگش رو عوض کنم؟سلامتی موهام نسبت به زیبایی کوتاه مدت اولویت داره.بازم ممنون پاسخ : آسمان عزیز خوش اومدی. متاسفانه دست گذاشتی توی تنها موردی که من ازش اطلاعات تخصصی ندارم : ترکیب شیمیایی و کار با رنگ مو. متاسفانه در این مورد نمی تونم جواب بدم عزیزم.
+7 #144 رویا 1393-05-04 04:58
منم (به عنوان اولین کامنت بعد از یکسال) یه چیزی بگم که خدای نکرده لال از دنیا نرم! منم در مورد دو سوراخه کردن گوش نظر شما رو دارم. به نظر من هم یک چیزیه که دوره ای مد شده و بعداً از مد می ره و قابل بازگشت هم نیست. پارسال طی یک موجی که توی گروه دوستی ما ایجاد شدهبود همگی رفتند 2 الی 4 سوراخ به گوششون اضافه کردند من همش بهشون می گفتم بابا فکر کنید 40 سال دیگه مادربزرگ می شید نوه اتون نمی گه آخه این چه مامان بزرگیه که گوشش 2 سوراخه است؟ پاسخ : آره رویا جان. در ضمن من اصلا به نظرم در اوج مدش هم شیک نبود.اصولا هیچ کدوم از آدم های حسابی و باکلاس دنیا گوشهاشون رو چند سوراخه نمی کنن.سوراخهای متعدد روی گوش و صورت و بدن مال گروههای خاصیه در دنیا. ما همه چیز رو فقط تقلید می کنیم.http://tattoo.about.com/library/graphics/bugg face.jpghttp://www.piercingtime.com/images/282/mul tiple-tongue-and-face-piercings.jpghttp://i1.bebo. com/043/8/large/2008/01/17/17/971226110a6643207287 l.jpghttp://s2.hubimg.com/u/6979153_f520.jpghttp:/ /www.justpiercings.com/wp-content/uploads/3006/253 349_244692092215970_4553128_n.jpg
+2 #143 مهکامه 1393-05-04 04:55
نگارا جووووووون شبیه شه*ره صو*ل*تی هستی؟عکساش خیلی متفاوته.شبیه جوونیاش قبل انقلاب یا الانش؟وای نگارا گلی منم خیلی دوس دارم بدونم چه شکلیا هستی!دوستت داریم خوووووووو!!!!!راستی عزیزم میتونم بپرسم چندسالگی عروس شدی؟منو ببخش؛ چقد سوال کردم! پاسخ : شبیه مثلا ده سال پیش وقتی موهاش مشکی بود. کلیپ ه-و-س رو ببین...!http://www.tamashakonid.com/wp-content/upl oads/thumbs/shohreh-solati-photo.jpgمن 27 سالگی ازدواج کردم.
+8 #142 نوشين 1393-05-04 04:53
نگارا جانمن قبل از ازدواج با يكي از آقايون همكار رابطه دوستانه اي داشتيم ولي بسيار رسمي.ايشون رييس من هم بود. خيلي بهم كمك ميكرد هر وقت مشكل كاري يا تحصيلي يا حتي خانوادگي داشتم.ايشون محل كارشون تغيير كرد و من هم بعدا ازدواج كردم. اما حالا اتفاقي جايي برخورد داشتيم. اينم بگم كه من وقتي مجرد بودم واقعا اون آقا رو دوست داشتم واگر متاهل نبود صادقانه بهش ميگفتم و بهش ميفهموندم كه بهش علاقه دارم. حالا كه بعد از دو سال ديدمش ازم خواست يه جايي با هم ملاقات داشته باشيم و بيشتر با هم صحبت كنيم. و ميدونه كه ازدواج كردم. منم دلم ميخواد برم ببينمش ولي نميدونم كار درستيه يا نه. با توجه به اينكه جامعه ما ممكنه نپذيره ولي رودربايستي باعث شد كه نتونم مخالفت كنم. بنظر شما ملاقاتم با ايشون در يك جاي عمومي اشتباهه؟ از طرفي اگر همسرم رو در جريان بذارم نميدونم عكس العملش چيه؟شايد بنظر خيليا جواب سوالاي من واضح باشه ولي وقتي در شرايط من قرار بگيرند زيادم واضح نيست . پاسخ : نوشین عزیز، مطمئنا هیچ کس جز خودت نمی تونه بهت جواب مناسب با شرایطت رو بده. من نظر خودم رو به عنوان یک دوست غیر کارشناس می گم. من بودم نمی رفتم. مگر اینکه همسرت واقعا انقدر ریلکس باشه که بتونی کامل کامل در جریان بگذاری اش یا باهات بیاد.مهمترین دلیل اینه که تو از اون آقا خوشت می اومده پس یه نقطه ضعف داری که ممکنه تورو از نظر احساسی مغلوب کنه. با خودت فکر کن این کار چه پیامدی های مثبت و منفی ای می تونه داشته باشه:مثبت: از دلتنگی در میای و از مرور خاطرات لذت می بری.منفی: می ری می بینی و پیشنهاد بی شرمانه ای میده و ازش متنفر می شی و خاطراتت خراب می شه.یا می ری می بینی خوشت میاد ازش و نسبت به ازدواجت سست و دلزده می شی. هر شب بهش فکر می کنی و با خودت می گی اگر با اون بودم چی می شد.یا می ری می بینی خوشت میاد ازش و نه نمی گی و یک رابطه نادرست رو باهاش شروع می کنی و زندگی ات رو متزلزل و اعتماد همسرت رو در نهایت سلب می کنی.و... و...اگر به خاطر رودربایستی نتونستی نه بگی هی بهونه های واهی برای کنسلی و جور نشدن قرار بیار بالاخره اون یه مرد با تجربه است و بعد از چند بهانه الکی متوجه می شه که منظورت اینه که نبینی اش.
+2 #141 درمورد زاج 1393-05-04 04:07
نگارا جان ممنون از زحماتت و بخصوص این پست جدیدت. عالی بوددر جواب دوستی که درمورد استفاده از زاج پرسیده بودند، وقتی از حمام میای باید بعد از خشک کردن بدنت یه کمی از زاج رو با دو تا انگشت اشاره و شستت برداری بذاری روی پوست زیربغل یه کم که با دست پخش کنی خود به خود روی پوست می خوابه.این کار رو حتما توی دستشویی یا حمام بکن چون یه کمی ش می ریزه زمین.یه کم که گذشت می تونی روش بادی اسپلش یا اسپری بزنی. من که چند ساله مام استفاده نمی کنم. تازه تاثیرش از مام خیییییلی بیشتره. اصلا هرچی عرق کنی عرقت هیچ بویی نمی ده.
+2 #140 الی گل* 1393-05-04 04:01
سلام نگارا جون امیدوارم ک حالت خوب باشه عزیزمنگارا با توجه به اینکه از 15شهریور دانشگاه ها شروع میشن چندتا سوال ازتون داشتم اینا هم سایزمهقد 170دور سینه 94دورکمر 70دور باسن 99فک کنم ساعت شنی باشموزنم هم 55همه میگن خوش هیکلم...نمیدونم دیگهپوستم هم گندمیهو اما سوالاتم1-نگارا جونم میشه دوتا رنگ برا مانتو بگی ک برا دانشگاه مناسب باشه ؟(من دانشجوی ارشد قراره بشم-شاید یکیشو مشکی بخرم لطفا شما 2-3 تا رنگ مناسب بهم بگین)2-من میخوام 2تا شلوار جین بخرم اما رنگشو نمیدونم چه رنگی و مدلی باشن ک ب مانتوهام بیان و تکراری نشن(اخه یه پالتو اجری رنگ دارم تو فکرشم ک ب اونم بیاد و برا دانشگاه هم مناسب باشه)3-من میخوام کوله و کفش اسپرت مشکی با خطای بنفش بخرم.خوبه؟؟؟4-با پالتو چه کیفی استفاده کنم تو دانشگاه؟؟(پالتوم راستا و تا زیز زانو هست)نگارا جان ممنون از لطفت. پاسخ : 1. به نظر من یه مانتوی مشکی و یه خاکستری و یه سورمه ای از همه چی نرمال تره برای دانشگاه.2. یک جین سورمه ای و یک جین مشکی/دودی هم خوبه.3. بله به ترکیب خاکستری هم میاد.4. کیف غیر کوله اما ساده و اسپرت. پست دانشگاه رو دیده ای؟
0 #139 مهلا 1393-05-04 03:53
سلام. من واقعا از وبلاگتون خیلی خیلی راضیم. راستش تقریبا 2 سال پیش دوستم این وبلاگ رو بهم معرفی کرد (بعنوان 1 وبلاگ خیلی خیلی مفید برا دخترا) منم کاملا باهاش موافقم فقط میخواستم 1 خدا قوت بهتون بگم و ازتون تشکر کنم. پاسخ : سلام عزیزم. فکر کنم دستت اشتباهی خورده روی عدد 2. قدمت این وبلاگ یک سال و سه ماهه حدودا. ولی خوشحالم که هستی و ممنون. :)===================یه هموطن عزیز مطلبت رو خصوصی نوشتی عزیزم که نمی تونم بهش پاسخ بدم. لطفا عمومی بذار که بتونم اون چیزی که از دستم بر میاد رو بگم.
+1 #138 عاطفه 1393-05-04 03:27
سلام وممنون از مطالب عالیتونمن یه مشکلی با موهام دارم واز هر آرایشگری پرسیدم جوابم رو درست ندادن ومطمئنم که شما میتونین راهنماییم کنین.موهای من تقریبا حالت دارن ولی مشکلم باجلوی سرم وبالای سرمه که فوق العاده وزه وهرچقدر هم که مرتبش میکنم بازم وزمیشن واعصابمو خورد میکنن حتی وقتی هم که شینیون میکنم بازم تو مهمونی یا عروسی فکر میکنن صد دفعه روسری سرم کردم ودرآوردم که موهام اینجوری شدهتوی خونه هم هر کی منو میبینه میگه توروخدا یه برس به موهات بکش فکر میکنن شلختم واصلا موهامو حتی برس هم نمیکشم توروخدا کمکم کنین . پاسخ : عاطفه جان اگر موهات وزه حتما خشکه. شامپو لورآل زرد بزن. سرم ضد وز فولیکا هم بعد از حموم روی موی موطوب بزن.
+1 #137 ازاده 1393-05-04 03:18
نگارای عزیز من تقریبا دو هفته دیگه عروسی صمیمی ترین دوستم دعوت هستم. اگه یادت باشه عکسمو برات گذاشته بودم و راهنماییم کردی در مورد نحوه آرایش و فرم صورتم ک بیضیه و اگه یادت باشه قدم هم بلنده 174. احتمالا یک ال بی دی بپوشم با کفش و کیف رنگ متضاد اون. حالا مشکلی که دارم اینه که عروسی دوستم یک شهرستان دیگست و من باید از شهر خودمون برم اونجا که شهرستان کوچیکم هست. من برای عروسی ها همیشه آرایش و خودم انجام میدم اما موهامو اکثرا میرم آرایشگاه. با این اوصاف احتمالا اونجا نمیتونم برم آرایشگاه چون هم جایی رو نمیشناسم همه شهرستان کوچیکی و راستش اعتمادی به آرایشگاههایی که نمیشناسم چندان ندارم. میشه لطفا بگی موهامو چه جوری میتونم درست کنم؟ قدم 174، وزن 68، موهام مشکلی و بلند و لَخت تا حدود چهارسانت پایین شونه. اکثرا موهام توی صورتم که نباشه بیشتر بهم میاد. بالای لباسم هم دکلته نیست. خیلی ممنون پاسخ : سلام آزاده جان. به نظر من ساده ترین کاری که می تونی بکنی یه دم اسبی مجلسیه.https://www.google.com/search?site=&tbm =isch&source=hp&biw=1164&bih=806&q =purple+eyeshadow&oq=purple+eyeshadow&gs_l =img.3...2116.7313.0.7551.18.16.0.0.0.0.632.2030.3 -2j0j2.4.0.ehm_loc%2Chmss2%3Dfalse%2Chms2min%3D10% 2Chms2max%3D10%2Chmtb%3D120%2Chmta%3D1440%2Chmrde% 3D0-0%2Chmde%3D1-0%2Chmmpp1%3D0-5%2Chmmpp2%3D0-3%2 Chmth%3D4%2Chmffs%3D10000...0...1.1.49.img..14.4.2 019.2t9223TODsM&gws_rd=ssl#q=dressy+ponytail&a mp;tbm=isch
+2 #136 SaRa 1393-05-04 03:06
سلام نگارا جونخوبی؟خسته نباشی. از اونجایی که خیلی از دوستان بدون توجه به حرف شما مرتب سایزشون رو میفرستن جهت تشخیص فرم هیکیلشون (و یا کلا جهت راحتی کل خوانندگانی که این مشکل رو دارن) یه پیشنهاد دارم برات . در بخش فرم هیلکم چجوریه یه فرمولی برای فرم های مختلف بزار که هرکی خودش تشخیص بدهمثلا:X=دور سینه Y= دور کمر Z=دور باسنX=Y=Z موزX=Z و X>Y<Z ساعت شنیو...و مواردی که خودت بهتر میدونی رو بهش اضافه کنی.(اگه قد فلان باشه اگه وزن فلان باشه و..)کاشکی یاد بگیریم هرجا وارد میشیم قانون اونجا رو رعایت کنیم. البته مسلما همه جای دنیا هستند کسانی که قوانین رو تا اندازه ای نقض میکنن. اما گاهی احساس میکنم در کشورمون تعداد ناقضین زیاده !قوانین این وبلاگ هم در ابتدای ستون سمت چپ نوشته شده. خواندن پست ها + تمامی نظرات . اگه جوابمون رو نیافتیم یا متوجه منظور نویسنده نشدیم ، بپرسیم و یا توضیح بخواهیم.ممنون پاسخ : عزیزم ممنونم بابت پیشنهاد خوبت. اگر خیلی فرمولی بود خودم هم از همون فرمول استفاده می کردم و کارم راحت تر بود. دلیل سرگیجه ای که الان گرفته ام اینه که همه اندازه ها رو باید مجسم کنم تا بتونم بگم. معمولا سایتهای انگلیسی زبانی که فرمولی همین جواب رو می دن اشتباه زیاد تو کارشون دارند.متاسفانه با تجربه ای که پیدا کرده ام مردم ما جوابهای جویده شده و آماده رو می خوان و مطمئن باش اگر وقت بذارم و همه محاسبات رو بکنم و فرمول هم بنویسم عمرا عمرا اگر حتی ده درصد خواننده های کم لطف از اون فرمول استفاده کنند. ... اگر همه ذهن ریاضی و منطقی داشتند ما الان زندگی مون خیلی راحت تر بود.ممنونم که به همه یادآوری کردی.
+2 #135 تابان شمال 1393-05-04 02:47
نگارا جان خسته نباشی.ممنون بابت این همه تلاش و همت.خانومی میشه لطفا در مورد «بامتل» و «ناخن ژله ای» توضیح بدی؟مرسی عزیزم.موفق باشی. پاسخ : تابان جان بامتل دو جوره.یکیش یه جور مستطیل درازه با یه شکاف که نوک موها رو می کنی توی شکافش و می پیچونی میاری تا کف سر بعد گرد می کنی می چسبونی که یه گوجه/شینیون کوچیک و مرتب میشه.یکیش چند جور وسیله است که موهات رو می کنی توی شکافشون و بر می گردونی پوش می دی و موهات برجسته و پوش داده ثابنت می ایسته برای روی سر خوبه.ناخن يله ای یکی از انواع کاشت ناخنه که با ژل سیلیکون انجام می شه. روی ناخن خودت مواد رو می کشن و مواد خشک می شه و مثل ناخن مصنوعی طولانی مدت می مونه.
0 #134 مينا 1393-05-04 02:45
سلام نگاراى عزيز خدا قوت. من 4ماهى هست که با سايتتون آشنا شدم. خيلى مطالب تازه ياد گرفتم مخصوصا در مورد آرايش کردن اونقدر مطالب وعکسا جالبه که هر لحظه امکانش هست آدم گريبانشو چاک بده! از خلاقيت وسبک کارت معلومه به شدت با عشق وعلاقه کارتو انجام ميدى واز اون باسليقه هاى درجه يکى. اين اولين کامنت منه چند تا دونه سوال کوچولو دارم خانمى: 1-من 25 سالمه و در شرف ازدواجم موهام کوتاهه کوتاهه چند سالى طول ميکشه بلند شه چون صورتم درشته با موى کوتاه خيلى ناز ميشم مخصوصا مدل چترى دارش.نميخام از گيس وموى مصنوعى استفاده کنم ميشه پستى براى عروس با مدل موى کوتاه بزارى؟2-من کف پام زياد ترک ميزنه خيلى هم کرم ترک پا ميزنم ولى فايده نداره چى کار کنم؟3-راستش هيکل من اين مشخصاتو داره:دور سينه85دور کمر66دورباسن102قد165وزن62باسنم به نسبت بقيه جاهام تو چشمه ولى خوشگل و خوش فرمه همه دوست و آشناها ميگن هيکلت بيسته بيسته مخصوصا دوستاى کلاس ايروبيکم موندم گلابيم يا ساعت شنى؟ممنون ميشم مثل هميشه با صبر وحوصله جواب منو بدين.با تشکر فراوان پاسخ : سلام عزیزم. ممنون و خوش اومدی.1. این عکسها رو ببین ایده بگیرhttps://www.google.com/search?site=&tbm=is ch&source=hp&biw=1164&bih=806&q=pu rple+eyeshadow&oq=purple+eyeshadow&gs_l=im g.3...2116.7313.0.7551.18.16.0.0.0.0.632.2030.3-2j 0j2.4.0.ehm_loc%2Chmss2%3Dfalse%2Chms2min%3D10%2Ch ms2max%3D10%2Chmtb%3D120%2Chmta%3D1440%2Chmrde%3D0 -0%2Chmde%3D1-0%2Chmmpp1%3D0-5%2Chmmpp2%3D0-3%2Chm th%3D4%2Chmffs%3D10000...0...1.1.49.img..14.4.2019 .2t9223TODsM&gws_rd=ssl#q=bride+with+short+hai r&tbm=isch2. همزمان با استفاده مداوم از کرم ترک پا، پاهات رو کم خیس کن. توی خونه روفرشی یا دمپایی بپوش. توی حموم با ملایمت سنگ پا بزن و قبل از حموم هم سوهان مخصوص پاشنه پا بزن که پوستهای اضافی بریزه.3. عکس که نذاشتی اما چون دور سینه ات برای ساعت شنی کمه گلابی باید باشی.
+1 #133 Sara 1393-05-04 02:33
سلام خانوممن ازتون پرسیده بودم فرق ماسک مو و سرم مو چیه؟منطورم برای استفاده بود اینکه برای موی خشک کدوم بهتره(موهام انقدر خشک شده که وقتی نوک یه دسته از موهامو به پوستم میزنم پوستم سوزن سوزن میشه)کدومشون آبرسانی بیشتر و بهتری انجام میدن استفاده از هر دو خوبه یا یکی کافیه؟و یک سوال دیگه استفاده از هیر تونیک چه زمانی لازمه؟tanQ پاسخ : سارا جان اگر موهات خشکه اولا کمی از سرشون کوتاه کن دیگه اینکه بعد از حموم به موی مرطوبت سرم بزن. هر دفعه.اما می تونی هفته ای یک بار آبرسان بزنی.تونیک هم بستگی داره نوعش چی باشه. عکسش رو بذار ببینم چه نوعی رو می گی.
+3 #132 د.س 1393-05-04 02:22
باعرض معذرت که دونه دونه یادم میاد!من هم از هایلند خرید میکنم،اون محلول خوشبو کننده gel collogen را که گفتی نیافتم،جزء محصولات کدوم قسمت هست دقیقا؟ البته تعریف نباشه من همیشه بوی عطر میدم(اطرافیان میگند!!) ولی دلم خواست امتحانش کنم پاسخ : ببین از در که وارد می شی ردیف سمت چپ که لوازم بهداشتی مردونه هست رو بگیر برو جلو بعد می رسی به مواد پیرایشی خانمها بعد کنج دیوار یه سری عطرهای نسبتا ارزون قیمت هست که توی همون ردیف ها با مارک لاویلا یا مارکهای دیگه عطر ژله ای هم پیدا می کنی. حتما دنبال کلمه gel cologne نباش. ژل که ژله و کولون هم یعنی عطر.
+1 #131 د.س 1393-05-04 02:10
راستی از ماسک فریمن برای خودم و همسرم استفاده میکنم و فوق العاده راضی هستیم،درحدی که مادرم وقتی بعد از مدتی مارو دیدند گفتند شما دوتا چیکار کردین پوستتون اینقدر شفاف و شاینی شده! هنوز ولی اسکراب رو امتحان نکرده ام،باز هم ممنون پاسخ : چقدر عالی :)))
+1 #130 فتحی 1393-05-04 02:02
سلامخوبی؟بعضی مطالبتو خوندم و بکارم اومد ی مشکلی دارم اینه که من هر وقت میرم آرایشگاه میزنن ی جا ابرومو ناقص میکنن یا میریزه بعدش دوس ندارم شلخته شم اما باید پر کنم تا دراد باز نامرتب و شلخته میشم چیکار کنم تا دیگه اینجوری نشم صورتم یخورده کشیدست دماغمم ی ک بزرگه چ مدل ابرویی بیشتر بهم میادپوستمم گندمگون هستش چ رنگ ابرویی مویی بهم میاد ابروهام ک مشکی باشه اخمو نشون میدم رنگ هم میزارم انگار پوستم دون دون قرمز میزنه موندم توشلطفا راهنماییم کن پاسخ : به نظر من آرایشگاهت رو عوض کن. وقتی می زنه ناقص می کنه که نباید دوباره بری پیش همون. رنگ های خاکستری تیره بیشتر به کسانی میاد که ابروشون رو به قرمزی می ره. تتوی هاشور هم بکنی خوبه برات.
0 #129 د.س 1393-05-04 01:44
سلام نگارای عزیزدر پی ایجاد تغییرات مثبت شامل یادگیری خط چشم،استفاده از کرم دور چشم و ماسک صورت، طی یک اقدام انتحاری به دلیل بسیار بدترکیب بودن ناخنهام اقدام به کاشت ناخن کردم،البته کوتاه،خیلی قشنگ شده ولی یه مشکل هست اونم اینکه وقتی لاک نداره ناخن خودم کاملا از زیرش پیداست و اون قسمت بلندتر خیلی شفاف تره و کاملا مشخصه که مصنوعیه،قشنگ نیست،چی به ذهنت میرسه؟ پاسخ : عزیزم در مورد پرانتزی که گذاشته بودی کاش لا اقل اسمت رو کامل گذاشته بودی. پوستم کنده شد تا فایل مشاوره ات رو پیدا کردم!!!! دو تا عکس با کت و دامن ازت دارم که توت فرنگی هستی توشون.راستی کاشت ناخنت رو ژله ای کردی یا اکریلیک؟ آخه اکریلیک ماته و زیرش پیدا نیست.
+1 #128 چی نپوشیم 1393-05-04 01:16
سلام من باید در اسرع وقت یک کیف بگیرم اومدم ببینم چه کیفی لازمه و در نهایت تصمیم گرفتم که کوله بخرم. در ضمن من ییه شلوار دمپا گشاد مشکی دوختم و می خوام در اسرع وقت یه شال مشکی مناسب هم بخرم.دیگه این که یه دونه هم کفش پاشنه بلند مشکی خریدم و یک قلم از کفشهایی که لازمه رو الان دارم.دیگه یک پا چی نپوشیم شدم برا خودمفقط مونده یاد بگیرم همش نیام اینجا کامنت بذارم وقت شما رو بگیرم پاسخ :
+3 #127 شیما ع 1393-05-02 03:38
سلام نگارای عزیزمخسته نباشیایشالله همیشه سالم و سلامت باشی، یه دونه ای عزیزمنگارا جان وقتی که دامن کوتاه (ترجیحاً بالای زانو) می پوشیم، بد میشه پوست پای خودمون دیده بشه؟ حتی اگه بی لک و بی زخم باشه. یعنی بهتره که حتماً از کرم پودر بدن یا لوسیون های براق کننده استفاده بشه؟ و اینکه عزیزم من دچار دوگانگی ارزشی شدم. خودم عاشــــــــــــق لاغریم و دائم الرژیمم. اما هر کسی (حتی اونایی که بداندیش و بدسگال نیستند) بهم میگن دخترا (ایضاً من) تپل تر باشن، قیافشونم خوشگل تر میشه. قد صد و شصت، گلابی لاغر. وزن [51]. به نظرت برم توی کار [54-55] عزیزم؟ یا یه کم خوشگل تر شدن، ارزششو نداره نگارا جان؟ حرف تو برای من حجته پاسخ : سلام عزیزم. ممنونم.نه هیچ اشکالی نداره پوست پا بیرون باشه. فقط در مجالس ختم و جاهای ناجور جدی بهتره پوست پا پوشیده باشه.در مورد مطلب دوم یه کمی حرفت برام عجیبه. حتما افراد مختلف تفکرهای متفاوتی دارند چون من تو دور و بری هام هیچ وقت تپلی رو برای دختر خوب و خوشگل نمی دونن. البته چوب خشک بودن هم خوب نیست اما اگر بدنت تا حدی انحناهای لازم رو داشته باشه بعدش دیگه هر چی لاغر تر و کشیده تر بهتر. من موقعیتت رو بین اون افراد درک نمی کنم بنابراین شاید توصیه من مناسبت نباشه اما اگر از من می پرسی اصصصصصصلا وزن اضافه نکن که چند سال دیگه پشیمون می شی.

forum banner mobile