چی نپوشیم؟
جمعه, 15 خرداد 1394 ساعت 15:37

مانتوم رو با چی و چه جوری ست کنم؟

این مورد را ارزیابی کنید
(31 رای‌ها)

مانتو ام رو با چی ست کنم؟ چه رنگی؟ چه مدلی؟ چه شلواری؟ چه شالی؟ چه کیف و کفشی؟ نگارا بهم یک ایده ست مانتوی خوشگل بگو! .... بفرمایید!

 

من جدی معتقدم که مانتو لباس نیست. یعنی چی؟ یعنی از مانتو خوشم نمیاد. به نظرم مثل یک پوسته شکلات، فقط قراره برای حمل و نگه داری استفاده بشه و بعد کنده بشه و کنار گذاشته بشه. یعنی به جز فضاهای بیرون و عمومی، خیلی بعیده که من توی خونه کسی با مانتو بشینم. همیشه لباس مناسب هر محلی رو می پوشم و مانتوم رو در میارم. مگر اینکه شرایط خیلی خاص باشه.

 حالا چرا این چیزها رو گفتم؟ این جواب اون دوستانی بود که براشون عجیبه که چرا با گذشتن بیشتر از دو سال از عمر چی نپوشیم؟ من انقدر کم درباره مانتو و ست کردنش چیز نوشته ام. راستش رو بگم من خودم هم خیلی کم مانتو می خرم، هم مانتوی گرون نمی خرم و هم مانتوهای ساده می خرم. خیلی راحت هم ممکنه یک مانتو رو ده سال نگه دارم و مثل روز اول در جای مناسبش با ست مناسبش بپوشم و خیلی هم زیبا دیده بشه.

 

حالا این ها به کنار، امروز می خوام براتون درباره ست کردن مانتو صحبت کنم. چه جوری مانتو رو ست کنیم؟ با چه رنگی؟ چه مدلی؟ چه جوری برای خودمون یک ست لباس بیرون درست کنیم؟

 

اول از همه فرض رو می گذاریم روی اینکه شما بر اساس قوانین لباس پوشیدن مناسب فرم هیکلتون یک مانتو خریده اید و حالا دارید فکر می کنید که چه جوری و با چی ستش کنید.

 

  • اولین و مهمترین چیز اینه که طبق عادت قدیمی به هیچ وجه همون جا در مانتو فروشی و یا همون روز نرین یک روسری یا شال همرنگ یا با ترکیب رنگ مانتو بخرین. این اشتباه استایلی خیلی فاحش خانم های ایرانیه که فکر می کنند باید روسری یا شال رو با مانتو ست کرد. اتفاقا برعکس، بهتره بین دو قسمتی از لباسمون که با هم ست یا همرنگ انتخاب می کنیم، یک فاصله باشه. یعنی مثلا:

 

 2

 

مانتو و کیف و کفش یک رنگ یا در یک تم رنگی باشند، شال و شلوار یک رنگ. مثلا مانتوی مشکی، کیف و کفش مشکی ، شال و شلوار سرمه ای، خاکستری، قرمز، آبی، صورتی، هر رنگی.....

 

3

 

این به نظر من شیک ترین ترکیب ست کردن مانتوئه، خودم نود درصد اوقات اینجوری ست می کنم و به هر کی پیشنهاد کردم هم راضی بوده. من معمولا مانتوی مشکی با کیف و کفش مشکی، شلوار جین سورمه ای یا آبی و شال همرنگ یا متناسب با اون می پوشم.

 

4

 

 

  • این چند گزینه هم ترکیب های زیباییه:

 

یک گزینه می تونه اینجوری باشه که مانتو و شلوار یک رنگ یا هماهنگ باشه، شال و کیف و کفش یکرنگ یا هماهنگ.  مثلا مانتو و شلوار مشکی، شال و کیف و کفش سبز، چند رنگ، قرمز، سفید، هرچی...

 

 6

 

 

یا مثلا مانتو و شلوار و کفش یکرنگ یا هماهنگ باشه و شال و کیف همرنگ یا با طرح خیلی شبیه و نزدیک. این گزینه برای طرح های خیلی خاصه که ممکنه کفشش رو نداشته باشیم یا نخوایم ست کنیم.

 

7

 

 

یک مدل ست کردن دیگه اینه که رنگهایی که توی طرح شالمون به کار رفته رو توی ستمون پخش کنیم.  Burberry مثال خوبیه. مثلا با یک کیف و شال بربری که داریم و رنگهاش شیری و زرشکی و مشکیه، می تونیم چند چور چیز ست کنیم. اگر کیفش رو هم داشته باشیم می تونیم مانتو و کفش رو مثلا مشکی بگیریم، شلوار زرشکی و کیف و کفش بربری. یا مثلا مانتوی شیری، شلوارو کفش مشکی و کیف و شال بربری.....

یا مثلا وقتی یک مانتوی رنگی داریم، یک شال یا روسری که ترکیب چند رنگ از جمله رنگه مانتوئه انتخاب کنیم و بقیه لباس ها رو از ترکیب اون انتخاب کنیم. مثلا یک مانتوی فیروزه ای رو با شال فیروزه ای و مشکی و سفید ست کنیم. بعد شلوار و کیف و کفش رو سفید، یا ترکیبی از سفید و مشکی بگیریم.

 

8

 

 

یک گزینه دیگه می تونه اینجوری باشه که وقتی یک مانتو با مدل یا رنگ خاص یا چشمگیری داریم، بقیه سرتاپا رو همه رو یک رنگ مثلا مشکی بگیریم، که مانتومون قشنگ به چشم بیاد.

 

 

10

11

12

 

 

در مورد مانتوهای جلوباز هم به نظر من بهترین حالت اینه که بلوز زیرش تقریبا چسبون و رنگ شلوار باشه و کمی هم بلند باشه و روی شلوار بیاد. اگر بلوز زیر رو بکنیم توی شلوار هم خط افقی که ایجاد می شه ما رو چاق نشون می ده هم به نظر من صحیح نیست منظره قسمت بالایی لگن از زیر مانتو پیدا باشه. بنابراین چه شومیز می پوشید چه زیر سارافونی، دقت کنید مانتوی جلوباز اصولا حجم میده، شومیز خودش یک حجم اضافه می ده، پس لا اقل رنگش رو تیره و همرنگ شلوار بگیرید.

 

 

  • در مورد انتخاب مدل شلوار با مانتو به نظر من خیلی مهمه که به فرم هیکلمون دقت کنیم.

 

اگر بالاتنه پری دارید، حالا یا توت فرنگی و یا سیب هستید، بهتره با مانتوهای تیره، شلوار و شال روشن بپوشید که میان تنه تون باریک تر به چشم بیاد. در ضمن وقتی پاچه شلوار گشاد تر باشه، به لاغر نشون دادن شما کمک می شه. توت فرنگی ها و سیب ها! ساپورت و لگینگ نپوشید. اگر خیلی خیلی دوست دارید پس رنگ اون رو به شدت روشن و شلوغ و خیره کننده بگیرید و مانتو رو تیره و تاریک.

 

ساعت شنی ها و موزها می تونن با خیال راحت انواع شلوارهای تنگ و ساپورت و لگینگ بپوشند. البته بهتره موزها خیلی شلوارهاشون چسبون یا تیره نباشه که پاهاشون خیلی باریک نشه.

 

گلابی ها شرایطشون خاصه. ببینید وقتی با مانتو هستید، چون تا زانوتون پوشیده است باید مثل توت فرنگی و سیب مانتوی تیره و شلوار روشن بپوشید. اما اگر قرار باشه جایی مانتو رو در بیارید، به هیچ وجه شلوار روشن نپوشید. در اون صورت طبق قواعد اصلی خودتون بالاتنه رو روشن و پایین تنه رو تیره بگیرید.

 

  

وای! چقدر چیز گفتم!!! راستی چرا مدل های ایرانی انقدر ژست های عجیب غریبی موقع عکس گرفتن می گیرند؟ خوب طبیعی باشید دیگه.... یعنی به خاطر اینه که از گذاشتن عکس های ایرانی فراری هستم؟!

 

 

اطلاعات تکميلي

  • ثبت نظر جدید در این پست فعال است؟: خیر
خواندن 68892 دفعه

کاربر گرامی، برای ثبت پرسش یا نظر لطفا در سایت ثبت نام کنید و یا وارد حساب کاربری خود شوید.

دیدگاه‌ها  

+18 #34 محدثه علی زاده 1394-03-16 23:58
کامنت اول

سلام نگارای عزیز . از راهنماییت برای ال بی دی خیلی ممنونم. یه ال بی دی مناسب باراهنمایی شما دادم خیاطم برام بدوزه. خوشبختانه خیاط خوبی سراغ دارم :).
در مورد پستت هم واقعا ممنون. اتفاقا من مانتوهای جلوباز خنک دوس دارم برای تابستون از این جنسای حریر . ولی خب چون اضافه وزن دارم نخریدم والان فهمیدم کارم درست بوده.
یه سوال. من به مانتو خیلی اهمیت میدم.برعکس شما.الان شک کردم با این پست. اکثرا پارچه میخرم و میدوزم .فکر کنم من چون دانشگاه میرم یا جاهایی مثل کلاسها و...که باید مانتو تنم باشه دائم و مهمونی کمتر میرم بد نیست مانتو زیاد داشته باشم.درسته؟ البته من مانتو معمولا یه چیزی تو مایه های شومیز میدوزم فقط کمی بلند تر .بالای زانو معمولا با شلوار دمپا/ولی با پارچه های رنگ و جنس متفاوت . نمیدونم خوبه یا نه این مدل ...شاید 80درصد مانتوهام این مدلی باشن بافرقای جزئی (هیکلم توت فرنگی)
)اجازه ی ثبت بهم نمیده چون طولانیه .کامنتمو دو تیکه میکنم )
+4 #33 پگاه 772-12-27 00:46
نگاراجون یه بلوز واسه این دامن بهم پیشنهاد بدین قدم 160ووزن54 21سال ..میخواستم واسه تولدم بپوشم.به نظر 2-نگارا جون من پارسال موهام تکه تکه کوتاه کردم .الان بلند ترین تکه اش تاسرشونه ام .موهای خیلی پرومشکی دارم وصورت بیضی شکل.میشه یه مدل بهم پیشنهاد بدین که حالت تکه تکه موهام ازبین بره و خیلی هم کوتاه نشه. مرسی

پاسخ:

عزیزم، متاسفانه لینکی که گذاشتی نمایش داده نشد. نمی دونم چه مشکلی هست.
مدل مصری بلند (تا پایین گردن) که البته باید هر ماه مقداری از سرش بزنی تا کوتاه کوتاه بشه.


xpressmag.com/.../red-long-bob-hairstyles

cdn.exquisitegirl.com/.../...
+12 #32 ارام 772-12-27 00:42
یه خواسته و البته پیشنهادالبته امیدوارم باعث رنجش خاطر شما را فراهم نکنم با این حرفم.
اصولا ادمی دوست داره کسی را که بعنوان الگوش انتخاب کرده و قبولش داره در حد منطقی ببینه .من دلایل شما را برای نگذاشتن عکس کاملا درک میکنم تاکید میکنم کاملا .
اما نگارا جان تکنیکهایی هست که خواسته دو طرف شما و ما خوانندگان وب مفیدت را تامین کنه که توی عکس چهره شما محسوس نباشه یا لااقل از فرم دست یا نحوه کلی تیپ و پوششهای متفاوتتون یه تصویر داشته باشیم.امکانش هست یا نه؟
اگر ناراحتت کردم عذر میخوام

پاسخ:

عزیزم ممنونم برای پیشنهادت.
+9 #31 setareh11 772-12-27 00:38
خسته نباشی نگارای خوب
برای عروسی که تو فضای باز هست و روی چمن قراره راه بریم!! چه جور کفش و لباسی مناسبه؟
من تقریبا همه ی مطالب و نظرهارو دنبال میکنم اگر سوال ام تکراری هست معذرت میخوام ممکنه جا انداخته باشم

پاسخ:

عزیزم انواع LBD یا پیراهن های دامن تا زانو و زیر زانو به خصوص شب و در فضای باز لباسهای براق و پولکی زیباست. معمولا توی این عروسی های توی باغ، محل نشستن و شام و رقص پوشش موزاییک مسطح و مناسبی برای پوشیدن پاشنه بلند هست، مگر اینکه خیلی باغ بکری باشه که در این صورت مجبور کفش عروسکی تخت بپوشی که پات پیچ نخوره. ولی واقعا بعید می دونم واقعا قضیه راه رفتن روی چمن باشه.
+11 #30 ارام 772-12-27 00:32
راستی نگارا جان
همونطور که برای اقایون اشاره کردی که حداقل یک کت و شلوار خاکستری باید داشته باشن .برای خانمها علیرغم اینکه خو دشما تمایلی به مانتو نداری اما اگر بخوای یه رنگ خاص را عنوان کنی که هر خانومی لازمه داشته باشه البته در اشکال متفاوت (کاری،مجلسی،معمولی و مهمونی )برای هر کدوم چه رنگ ثابت یا خاصی را پیشنهاد میدی؟
ممنون از لطفت دوست عزیز

پاسخ:

در همه شرایط مانتوی مشکی از همه چی بیشتر جواب می ده. گزینه دوم فکر کنم قهوه ایه که البته من خودم چون قهوه ای دوست ندارم به عنوان گزینه دوم خاکستری یا سرمه ای رو ترجیح می دم. البته باید اعتراف کنم خودم اصولا فقط مانتوی مشکی می خرم. یکی دو تا هم از چند سال پیش صورتی کمرنگ و ملایم دارم. هیچ رنگ دیگه ای نمی پوشم.
+11 #29 هستی 772-12-27 00:30
سلام نگارا جان.خوبی؟من سوالم اینه که آیا. تو خونه هم هستیم باید ضدآفتاب بزنیم؟ممنونم.

پاسخ:

سلام. بله. افرادی که خیلی حساس هستند می گن صحیحش اینه که بزنیم. البته من خودم نمی زنم. اما باید زد.
+1 #28 پگاه 772-12-27 00:27
سلام نگارا جون من پیشونی کوتاهی دارم که چند سال پیش برای بلندشدن پیشونیم یک رنج ازموهای سرم برداشتم ولی پیشونیم خیلی غیرطبیعی شده شبیه کلاه گیس واینکه خیلی زود در میاد وجون مشکی وضخیم هستن بدحالت میشه.به نظرتون لیزر کنم یا بذارم دربیاد وحالت طبیعی پیدا کنه؟
+3 #27 پگاه 772-12-27 00:22
سلام نگارا جون میخواستم برای این دامن یه پیراهن مناسب پیشنهاد بدی؟ 2-نگارا جون من پیشونی کوتاهی دارم وخیلی موی ریزه توی رستگاه مو داشتم من چند سال هست که با بندهم موهای ریز وهم یک رنج ازموهای سرم برداشتم که پیشونیم بلند تر بشه ولی هم برداشتنشون دردناکه وهم اینکه خیلی سریع در میاد وحالت بدی پیدا میکنه وهم وقتی برشون میدارم پیشونیم غیرطبیعی وشبیه کلاه گیس میشه .موهای خیلی مشکی دارم وضخیمی هم دارم .ایا لیزر کنم؟یا بذارم در بیاد که پیشونیم علاوه بر کوتاه شدن طبیعی بشه؟غیرازلیزر کار دیگه ای میشه کرد؟

پاسخ:


سلام
1. کدوم دامن؟
2. پیشنهاد من اینه که از قسمت پایین اقدام کنی و از بالای ابروت چند ردیف برداری و موها رو بگذاری در بیاد. لیزر هم مثل الان غیر طبیعی می شه به هر حال، اما به عنوان گزینه دوم بد نیست.
+10 #26 سمیه 772-12-27 00:16
سلام. من همیشه با این موضوع مشکل دارم که با لباس مجلسی کوتاه چه مدل مانتویی بپوشیم به نظرت حتما باید مانتو بلند باشه اکثر مانتو های من تا سر زانو هستن بعد اگه با اون مانتو یه جوراب ضخیم مشکی بپوشم خوبه ؟واگه کفشام رنگ لباسم باشه مثلا کرم یا گلبهی با اون جوراب ضایع نیست؟ میدونی به هر حال آدم از تالار یا مهمونی هم که میاد بیرون دوست داره شیک باشه مخصوصا اگه با همون لباس مجلسیشم باشه و نخواد اونو عوض کنه!تازه اگه مانتوبلند هم باشه بازم پا دیده میشه دیگه به هر حال به ناچار !!!باید یه فکری براش بکنیم!

پاسخ:

سمیه جان
من این سوال رو قبلا جواب داده ام. کاش اول جستجو می کردی.بستگی به نوع پوششت داره. پیشنهاد من اینه که یه دامن مشکی بلند گشاد تهیه کنی (بالا کشی یا حالت بسته شدن به صورت لُنگی) و روی دامن لباست بپوشی زیر مانتو.
+1 #25 zizi 772-12-27 00:16
سلام بر بانوی مهربان.مرسی از این پست قشنگ.مثل همیشه عالی.عزیزم به نطرت شال چه جوری باشه که مجلسی تر بشه؟منظورم جنسشه؟مرسی

پاسخ:

خوب جنس های ساتن و حریر براق مجلسی تره ولی خیلی هم لیزه. یه سری شال هایی که لبه دوزی یا بافت های خاص دارند هم مجلسی هستند بدون اینکه سر بخورند.
+4 #24 پریسا 772-12-27 00:02
سلام نگارا جوون
مرسی مثل همیشه عاالی بود
+20 #23 محدثه علی زاده 772-12-26 23:59
یه سوال دیگه من دانشجوتوی یک دانشگاه هنر . خیلی مانتوهای عجیب غریب تن بقیه میبینم. مانتوهایی با آستین پفی یاکل پارچه گل گل دار یا بلند و چاک دار و ریش ریش و خلاصه چیزایی نامتعارف از مدل مانتو . نظرت راجع به این جور مانتوها رو میخواستم بدونم یا مثلا شال انداختن دور گردن با مقنعه و... :| بعضی مدلا بانمک به نظر میاد ولی خود من تا به حال جرعت انتخاب چیزای نامتعارف اینطوری رو نداشتم. نمیدونم کارم درست بوده یا نه . میخواستم نظر شما رو بدونم . شما این سبک لباسا رو اصلا مناسب میدونین ؟
مرسی که هستین :)
خیلی خوشحالممممم که شما رو توی فضای مجازی پیدا کردممممم :* مطالبی که گذاشتین خیلی در طول مدت بهم کمک کرد و من واقعا تغییر رو در زندگیم احساس میکنم.

پاسخ:

عزیزم خوب سد البته کسی که همه جا با متو هست، مانتوهای متنوع و تعداد بیشتری می خواد. موضوعی که گفتم بیشتر درباره مانتوهای مجلسی و مزونی خیلی گرون قسمته که به نظر من به جاش می شه لباس زیبا پوشید. من خودم تیپ دانشجویی رو خیلی می پسندم. پست دانگشاه چی بپوشم رو خونده ای؟
این مدل شومیز خوبه سبک و باحاله. فقط همه مانتوها یک جور باشه هم جالب نیست. توی گوگل بزنی مانت دخترانه گزینه های دیگه ای با اون مشخصات میاره.
من خودم هم داشنگاه هنر رفته ام و می دونم چه تیپ هایی رو می گی. راستش اون تیپ ها باید از درون خود آدم بجوشه، زورکی کسی بخواد اونجوری بپوشه مصنوعی و تابلو میشه، حتما خودت هم نتیجه اش رو دیده ای. به سبکی که خودت لذت می بری بپوش و هیچ بهایی به ترجیح افراد دور و برت نده. اصلا خاص پوشیدن و به سبک خود پوشیدن بیشتر هنریه تا کپی کاری از روی دیگران.
+5 #22 shirin 772-12-26 23:50
سلام نگارا جون.ممنون بابته تمامیه نکاتی که میگی.خیلی ازشون بهره بردم.
عزیزم یسوالی داشتم.اگه لطف کنین راهنمایی کنین ممنون میشم.شما از تجربه سفر به استانبول نوشتین.من میخام دو هفته دیگه برم استانبول.میخاستم اگه لطف کنین از نحوه پوشش در تابستون و همچنین اینکه چطور موهامو مرتب نگه دارم، راهنماییم کنین.
آخه موهای من حالت داره تا حدی، جلوش کمی کم پشته و در جاهای شرجی خیلی بد حالت میشهف خواتم راهنماییم کنین چطور موهامو صاف نگه دارم بدون اینکه کراتینه کنم؟حالت لخت و شقی پیدا کنه..پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

پاسخ:

شیرین جان
در فصل تابستون لباسهای بسیار باز و سبک در استانبول پوشیده می شه. کاش می گفتی سطح پوشش خودت در چه حده. به نظرم انواع تاپ یا بلوزهای خنک با شلوار برمودا یا شلوارک و کفش های تخت و راحت گزینه بسیار خوبی برات باشه. بریا موها همون طور که خوندی من خودم هم حسابی به مشکل خوردم. دوتا گزینه به نظرم می رسه. یکی اینکه با خودت اتوی موببری و هر روز حسابی اتو کنی و دوم اینکه از همین تهران بری موهات رو از این بافت های ریز مکزیکی اینا بکنی که اونجا اصلا مشکلی نداشته باشی.
+6 #21 لعیا 772-12-26 23:39
نگارا جون مرسی عزیزم از زحمات بی دريغت نهایت تشکر دارم.طراحی سايتت هم بی نظيره.


پاسخ:

ممنون عزیزم.
+6 #20 ELNAZ 772-12-25 19:31
سپاسگزارم نگارا جان

پاسخ:

:*
+26 #19 الیس 772-12-25 19:31
و سوال دوم اینکه اگه من سه تا روسری جدیدخریده باشم...و هفته ای دوبار برم مهمونی که افراد تکراری هستن.....باید این روسری ها رو چطور و با چه ترتیبی سرکنم.
مثلا چون عجولم هر سری یه روسری برمیدارم میپوشم....و سری چهارم دیگه حس میکنم تکراری شدن!!
و یا اینکه نگه دارم هر ماه یه کدوم رو رو کنم؟؟
چه ترتیبی رعایت بشه بهتره؟؟

پاسخ:

من خودم معمولا چند تا چیز جدید که دارم پشت سرهم رو نمی کنم. مثلا هر 2-3 جلسه یه دونه جدید رو رو می کنم. ترکیب زیورآلات و بقیه عناصر لباست رو عوض کن تا هیچ وقت تکراری نشن.
+31 #18 الیس 772-12-25 19:28
سلام به نگارای عزیزم!
نگارا به نظرت خرید کردن باید در چه حد باشه؟
من دچار سرگردانی شدم.
از وقتی که سعی میکنم یه جنس خوب و مناسب و با کیفیت بگیرم کیفم..کفشم و مانتوم اصلا خراب نمیشن!!و خیلی خیلی نو میمونن!!
مثلا کیف مهمونی که سه چهارساله خریدم اگه الان ببینی باز هم فکر میکنی نوئه و هنوز شیکه.
و چون خیلی پولدار نیستم.....دلم نمیاد وقتی چیزی نیاز ندارم برم دوباره بخرم.
ازون طرف برام شیکپوشی مهمه و دیگه گاهی اوقات حس میکنم خیلی تکراری پوش شدم.البته نظر مردم اصلا مهم نیست.حس خودم خوب نیست!
حالا چکار کنم؟میگی قبلی ها رو نگه دارم و هرسال یه کیف و کفش جدید بخرم؟
و یا اینکه تکراری بپوشم و حساس نباشم؟

پاسخ:

خوب بستگی به حس خودت داره. من معمولا زود به زود خرید نمی کنم و خریدهای کیفیت خوب و هر از گاهی رو ترجیح می دم به هر هفته توی مراکز خرید چرخیدن. هیچ حس بدی هم نسبت به قدیمی بودنشون ندارم چون مدلهایی که مده و زود از مد می افته نمی خرم.
چند روز پیش عکس عروسی ام رو به یکی از دوستهای جدیدم نشون دادم. اون گفت این مال هفت سال پیشه؟! پس چرا اصلا مدل لباس و موهات قدیمی نیست؟ گفتم چون هفت سال پیش اصلا این مدلهایی که انتخاب کردم مد نبود! واقعا هم با هزار بدبختی و چک و چونه خیاط و آرایشگرم رو مجبور کردم کاری که من می خواستم رو بکنند. اگر انتخاب هامون timeless (بی زمان و بی مّد) باشه خیلی زیاد می تونیم از لباسهامون استفاده کنیم و بعدا هم از دیدن عکسهامون وحست نمی کنیم!
فقط همیشه بهتره به وسیله زیورآلات و اکسسوری ها ترکیب های مختلف رو ایجاد کنیم.
+14 #17 ارام 772-12-25 19:26
سلام بر نگارای عزیز
خوبی مهربان بانو؟
ممنون بابت وقت و انرژی که گزاشتی و میذاری برای ما
راستش من سوالی درباره این مبحث ندارم چون معمولا مشکلی در این زمینه ندارم .
اما یه سوال که همیشه ذهنم رو درگیر کرده بوده اینه که چطور هنرپیشه های هالیود یا بالیود مثل ایش*یواریاابعد از زایمان که لاغر میکنن چطور صورتشون را از دست نمیدن ؟جراحی می کنن یا شیوه ورزش و رزیم لاغریشون خاصه؟اخه من تا لاغر میکنم صورتم بد جور خیلی بدجور استخوانی میشه .

پاسخ:

ببین اصولا با چهره های افراد معروف چشم ما به صورت های لاغرتری از ایرانی ها عادت داره. اصولا آدم هالیوودی لّپو نمی بینه! اینه که وقتی صورت از ابتدا لاغر و خوش فرم باشه، با لاغری فقط اگر حواسشون به این باشه که پوست نیفته و اگر افتاد، جراحی کنند، دیگه مشکلی نیست. صورت استخوانی شیکه! چقدر بگم؟ :)
+9 #16 nahid 772-12-25 19:24
وااای عالی بود...منم از مانتو متنفرم...اول دبیرستان بودم تازه مانتو پوشیدم...ولی اینایی که گفتین مثل همیشه معرکه بود.

پاسخ:

:)) حالا من بچه بودم تحت تاثیر مدرسه و اینا حسابی عاشق مانتو بودم! اولین مانتوم سفید و کلوش بود با سرآستین های ساتن سفید و قرمز که با یه روسری ساتن قرمز سرم می کردم. :)
+8 #15 بهارمشرقی 772-12-25 19:13
سلام مرسی از این پست یعنی توت فرنگی ها اصولا نباید با مانتو ساپورت بپوشن و دامن اگر قواعد خودشون رو رعایت کردن چه. بامانتو رسمی که مثل پیراهن مجلسی می مونه و نمی شه شلوار پوشید باید چکار کرد.اگر مانتو بلند بود و جلو باز چکار کنیم :sigh:

پاسخ:

اگر خیلی چاق نباشند همه قواعد رو هم رعایت کنند، قابل اغماضه، اما هیچ وقت بهترین گزینه نیست. قبل از اختراع ساپورت خوب با مانتوهای مجلسی و جلوباز شلوارهای راسته نسبتا تنگ می پوشیدیم دیگه.

forum banner mobile