چی نپوشیم؟
پنج شنبه, 08 مرداد 1394 ساعت 20:49

چه جوری کمد کپسولی درست کنم؟

این مورد را ارزیابی کنید
(25 رای‌ها)

در این روش شما قراره یه تعداد محدودی از لباسهاتون رو طبق اصول خاصی انتخاب کنید و بقیه لباسها رو رد کنید، اهدا کنید، بفروشید یا توی یک چمدون بگذارید و بفرستید انباری یا یه جای دور از دسترس بالای کمد یا زیر تخت.

 

خیلی هاتون بارها از من خواسته اید که براتون توضیح بدم کمد کپسولی چیه یا اینکه بخش لباس هایی که هر خانم ایرانی باید در کمدش داشته باشه رو ادامه بدم. امروز می خوام براتون توضیح بدم کمد کپسولی که این ور و اون ور شنیده اید چی هست و چه جوری درست می شه و اصولا به درد کیا می خوره و اون لباس های ضروری که هر خانم ایرانی باید داشته باشه به چه کاری میاد.

 

ایده کمد کپسولی به این معنا است که محتویات کمد شما محدود به چند تکه لباسی بشه که در ترکیب با هم می تونن چند جور ست به درد بخور براتون درست کنند. در کمد کپسولی تکه های لباس به درد نخور که توی چند ست کاربرد نداشته باشند، حذف می شن.

 

کمد کپسولی به درد شما می خوره اگر:

 • بودجه خرید لباستون محدوده.
 • از خرید کردن خوشتون نمیاد. سخت لباس انتخاب می کنید و وقتی هم چیزی می خرید حس رضایت ندارید.
 • خونه تون یا کمدتون کوچیکه و تعداد لباس هاتون زیاده، جوری که لباس ها روی هم انباشته شده اند و هیچ وقت نمی بینید چی دارید و در آوردن لباس جدید از ته کمد اونقدر سخته که بی خیال می شید و همیشه لباس های تکراری می پوشید.

 

و به دردتون نمی خوره اگر:

 • عاشق خرید لباس هستید و بودجه نامحدود دارید.
 • خیلی خیلی زیاد مهمونی می رید و براتون مهمه که هیچ تکه ای از لباستون تکراری نباشه.
 • کمدهای زیادی دارید که توش لباس ها می تونن با فاصله مناسب و به ترتیب نوع و رنگ چیده بشن و به موقع خودشون دیده و انتخاب بشن.

 

 

در این روش شما قراره یه تعداد محدودی از لباسهاتون رو طبق اصول خاصی انتخاب کنید و بقیه لباسها رو رد کنید، اهدا کنید، بفروشید یا توی یک چمدون بگذارید و بفرستید انباری یا یه جای دور از دسترس بالای کمد یا زیر تخت.

 

حسن این روش اینه که شما با تعداد محدودی لباس، چندین و چند دست ست از سرتاپا می سازید و اونها رو جلوی چشمتون نگه می دارید و لباسهایی که بهتون نمیاد یا مناسبتون نیست یا سایزش بهتون نمی خوره یا هیچی ندارید که بهش بیاد و خلاصه به هر شکلی هیچ وقت نمی پوشید رو از کمدتون بیرون میارید.

 

فکر نکنید ساختن کمد کپسولی کار محیرالعقول و سختیه. همه ما وقتی قراره مسافرت بریم، به اجبار برای خودمون یه کمد کپسولی کوچولو توی چمدونمون درست می کنیم و با خودمون می بریم. یعنی چند ست لباس که تیکه هاش قابل استفاده توی ست های دیگه باشه، بر می داریم. حالا اگر خوب و فکر شده انتخاب کنیم، با اینکه یک چمدون برده ایم، هیچ وقت ست لباسهامون تکراری نمی شه و همه فکر می کنند ما چقدر شیکیم و چقدر چیز با خودمون آورده ایم! اگر هم بد انتخاب کرده باشیم و هول هولی و بدون برنامه ریزی چیز ریخته باشیم تو ساکمون، هی توی سفر می گیم : اَاَاَاَاَه ه ه ه ... کاش اینو با خودم آورده بودم. اِ اِ اِ اِ اِ دیدی فلان چیز رو نیاوردم و ستم ناقص موند!

 

3

 

خوب، بریم سر اصل مطلب. برای اینکه بتونیم کمد کپسولی بسازیم و خلاصه کمدمون رو خلوت کنیم، باید از نظر ذهنی خودمون رو آماده کنیم که در مجموع لباس و کفش و کیف کلا فقط سی، چهل تا آیتم رو نگه خواهیم داشت و بقیه رو شوت می کنیم برن! بنابراین قبل از اینکه بیفتین به جون کمدتون، چند روز روش فکر کنید. لباسهاتون رو زیر و رو کنید و خودتون رو آماده کنین.

 

سر چه لباس هایی بلایی نمیاریم؟

 • لباس خواب، لباس زیر
 • لباس ورزشی
 • لباس شب و لباس مجلسی
 • زیورآلات و اکسسوری ها

 

چه لباس هایی رو از تیغ گیوتین می گذرونیم؟

 • بلوز، تاپ، تی شرت
 • شلوار، شلوارک، لگینگ، دامن
 • پیراهن روزانه و پیراهن عصر
 • مانتو، پالتو، بارونی، کاپشن، پانچو و...
 • کیف و کفش
 • شال و روسری

 

4

 

خوب، حالا بریم سراغ مرحله قلع و قمع کردن لباس ها!

 

در مرحله اول دونه دونه لباسهامون رو بررسی می کنیم. هر چیزی به جز اونهایی که این 5 تا شرط مهم رو همزمان دارند، می ذاریم کنار:

 

 1. لباس هایی که عااااشقشونیم، خیلی خیلی دوستشون داریم و عمرا حاضر نیستیم بذاریمشون کنار. حالا یا گرون خریده ایم، یا خیلی از رنگ و مدلشون خوشمون میاد یا باهاشون خاطره ای چیزی داریم.
 2. لباس هایی که از نظر ضخامت و رنگ و مدل مناسب همین فصل هستند.
 3. لباس هایی که مناسب سبک زندگی ما هستند و در واقعیت زندگی روزمره ما استفاده می شن. مثلا اگر محجبه یا خجالتی هستید و منتظر هستید یک روز فرصت یا اعتماد به نفس پوشیدن یک لباس خیلی باز یا با رنگ خیلی چشمگیر رو پیدا کنید، اون لباس مناسب سبک زندگی فعلی شما نیست. در حقیقت اگر لباسی رو در سال گذشته نپوشیده اید، می شه گفت اون لباس فعلا مناسب سبک زندگی شما نیست.
 4. لباس هایی که دقیقا سایز همین امروز ما هستند. نه فردا، نه دیروز... لباسهایی که قراره وقتی لاغر شدیم بپوشیم رو کنار می گذاریم. لباس هایی رو نگه می داریم که فیت بدنمون هستند و روی بدنمون کشیده نمی شن و راحت و مرتب روی انداممون می شینن.
 5. لباس هایی که طبق اصولی که در سایت چی نپوشیم خونده ایم، صد در صد با توجه به فرم هیکل، قد، وزن و رنگ پوستمون بهمون میان. موقع انتخاب مجسم می کنیم نگارا با یک چهره اخمو و سختگیر بالای سرمون ایستاده!

 

خوب، این از مرحله اول. مثلا ممکنه در پایان مرحله اول شما برسید به 50 تا تکه لباس. یک نفس عمیق بکشید! لباس های حذف شده رو فوری بگذارید توی یه چمدون یا ساک یا کیسه بزرگ رنگی تا دیگه چشمتون بهش نیفته. آماده اید برای مرحله دوم؟!

 

2

 

در مرحله دوم این 50 تا تیکه لباس رو می چینیم جلومون. لپ تاپ یا تبلت رو هم می گذاریم کنارمون و هی تند تند هر چی که در رابطه با ست کردن لباس در سایت چی نپوشیم؟ خونده ایم، مرور می کنیم! خیلی سریع و یواشکی اون چند تا که سایزمون نیست و بهمون نمیاد وبه روی خودمون نیاورده ایم رو هم می ذاریم قاطی قبلی ها! برمی گردیم سر کارمون!

 

در این مرحله 6-7 تا از این لباس ها رو به عنوان تکه اصلی انتخاب می کنیم. اگر یادتون باشه، تکه های اصلی کمد که قبلا درباره شون صحبت کردیم، شلوار جین خوش فرم، شلوار مشکی رسمی، پیراهن مشکی کوتاه و... بودند. در انتخاب بقیه آزادین. خلاصه مثلا 3 تا آیتم اصلی زیر مانتویی و 3 تا مانتو رو به عنوان تکه اصلی ست هایی که می خوایم بسازیم می چینیم زمین.

 

حالا با استفاده از لباس های باقی مونده، با هر کدوم از این لباس ها 2-3 تا ست برای موقعیت های مختلف رسمی و غیر رسمی درست می کنیم. هر چقدر بتونیم توی ست هایی که می سازیم، تکه های تکراری از ست های قبل استفاده کنیم بهتر. خوب، تموم شد؟ ( یادتون باشه از هر ستی که می سازید با موبایلتون عکس بگیرید). حالا تکه هایی که در هیچ ستی استفاده نشد رو برگردونید قاطی لباس های حذف شدنی توی چمدون یا کیسه. تکه های باقی مونده باااااید هر کدوم اقلا در 2 دست استفاده بشن. تکه های یک ستی رو هم کنار بگذارید!

 

حالا بشمرید ببینید چند تکه انتخاب کردید و باز هم حذف کنید. بین 30 تا 40 تکه قابل قبوله. این ترکیب حدودی 35 تایی به نظر من مناسبه:

 

 • 8 تکه لباس برای بالاتنه (بلوز، تاپ، تی شرت )
 • ·5 تکه لباس برای پایین تنه (شلوار، شلوارک، لگینگ، دامن)
 • ·2 پیراهن (روزانه و پیراهن عصر)
 • ·6 تکه لباس بیرون (مانتو، پالتو، بارونی، کاپشن، پانچو و...)
 • ·8 تکه کیف و کفش
 • ·6 تکه شال و روسری

 

شما می تونید این روند رو در ابتدای هر فصل تکرار کنید و به جای اینکه خیلی ساده کل لباسهاتون رو تابستونی زمستونی کنید، برای هر فصل یک کمد کپسولی 35 تکه ای در نظر بگیرید. یادتون باشه فقط در ابتدای هر فصل به صورت یکجا می تونید 2-3 تا تکه لباس جدید بخرید و حتما باید به همون تعداد از کمد کپسولی تون کم کنید و کنار بگذارید. لباسهای جدیدی که می خرید باید دقیقا به اندازه لباسهایی که به جای اونها کنار می گذارید کاربردی باشند و توی چند ست استفاده بشن. شاید دفعه اول دلتون نیاد لباسهای حذف شده رو رد کنید، اما مطمئنم اگر یک فصل این طوری زندگی کنید و خیلی راحت لباسهای متنوع ست شده بپوشید، فصل بعد اصلا دلتون هم نمیاد حذف شده ها رو برگردونید توی کمد.

 

5

 


 

 

دوستان لطفا قبل از ثبت سوال اینجا رو بخونید: پرسش و پاسخ

شیوه ثبت سوال در چی نپوشیم به طور آزمایشی تغییر کرده. اینجا لطفا فقط نظر و دیدگاه بگذارید.

سوال ها در این قسمت پاسخ داده نمی شن.

متشکرم.

 

اطلاعات تکميلي

 • ثبت نظر جدید در این پست فعال است؟: خیر
خواندن 34468 دفعه

کاربر گرامی، برای ثبت پرسش یا نظر لطفا در سایت ثبت نام کنید و یا وارد حساب کاربری خود شوید.

دیدگاه‌ها  

+6 #50 غزال 1394-05-29 12:10
سلام نگاراجونم. این پست کمد کپسولیت جزو اون مطالبه خاصه. بارها و بارها خوندمش. کمدم رو زیرو رو کردم. الانم دارم سعی میکنم خریدامو کپسولی انجام بدم.امیدوارم موفق بشم :roll:
وقتی که همه خریدای مورد نیازم رو کردم و ست کوچول موچولویی درست کردم عکسش رو برات میذارم تا ببینی شاگرد کوچولوت درساتو خوب یاد گرفته یانه :oops:
خیلی دوست دارم نگارا.ایشالا که به هرچی میخوای برسی.توبه همه ما روحیه و انگیزه دادی:* :*
#13373 Negara 2015-08-20 21:27:41
عزیزم خوشحالم برات مفید بود. حتما عکس بذار ببینم چه می کنی :) :*

+1 #49 مهتاب 1394-05-28 19:50
سلاااام،نگارا جون يه اپليكيشن پيدا كردم كه نظر بزرگترين طراحان مد دنيا هر چند روز يك بار داخلش نوشته ميشه،خيلي از چيزايي كه يادم دادي داخلش بود يعني دقيقا خود خودت بود،واسه نوشتن مطالبت ميتوني از نوشته ها و مطالب اين نرم افزارهم كمك بگيري البته خودت استادي وقتي كه واردش شدم همه چيزه اونجا واسم آشنا بود چون خيلي چيزاش رو بهمون ياد دادي ، كلي مثال و عكسهاي متنوع داره ، حتما حتما نصبش كن ، من داخل ايپد نصبش كردم ،مخصوصا در مورد كمد كپسولي كه بهمون ياد دادي كامل و جامع همه چيز رو نوشته، اسمش
Lookstylish
فوق العاده هست، راستش واسه كمد كپسولي كه بهمون ياد دادي اپليكيش
Pureple
دقيقا همون چيزيه كه بهمون كمك ميكنه تا اون كمد كپسولي رو بسازيم ، اول تمام وسايلي كه داري رو ازش عكس ميگيري و گروه بندي ميكني ، بعدش ميتونيم از تركيب اينها يه ست بسازيم و ذخيرش كنيم ، هردوشون عالين،حتما امتحان كنين
#13372 Negara 2015-08-20 21:27:12
سلام عزیزم. ممنونم. بله اصول زیبایی و خوش پوشی در سایت ها و اپلیکیشن های خارجی خیلی با طمالبی که من می گم شباهت داره. من اصولا هر چی بلدم از خوندن مجلات خارجی بلدم.

0 #48 سبا 1394-05-28 02:15
به نقل از 2xtar:
سلام نگارای عزیزم.خیلی خوشحال شدم دیدم بخش پرسش وپاسخ بستست!آخه این ب معنی اینه ک ب سوالای منم قراره جواب بدی :oops:
یه خواهش
من ازت خواسته بودم ک ب رنج سنی نوزده بیست سال بیشتراهمیت بدی.الان تونظرادیدم یه نفردیگه هم همچین خواسته ای داشته.خیلی خوشحال میشم اگه یه مطلب بزاری برای ماها.که اصلالازمه تواین سن آرایش کنیم؟چه لباسایی بایدبپوشیم ک خیلی مث بزرگترانشیم!! و...
خیلی دوست دارم نگاراجون.ایشالاهمیشه سلامت وشادباشی:-*

نگارا جون منم با نظر ایشون خیلی موافقم .. مخصوصا اینکه تازه از سن نوجونی دراومدم و نمیدونم لباسای خیلی خانومانه باید بپوشم یا لباسایی نگینی با عکس دخترا روش هم هنوز واسم مناسبه ..ینی باید بیشتر شبیه بزرگا باشم یا شبیه teenage ها.. خیلی این قضیه گیجم کرده .. :o
#13371 Negara 2015-08-20 21:26:01
شما هم یک نگاه به ورژن تازه صفحه نخست سایت بکن. مطالب زیر 20 سال رو گذاشته ام جلوی چشم.

+1 #47 mojee 1394-05-28 01:12
عزیزم من تو ست کردن رنگها مشکل دارم.قوانین رو میخام رعایت کنم عین نوشته های شما رو رنگ میمونم.حقیقتش میخام کل کمدم رو متحول کنم بر اساس سایقه شما.لباسهای ضروری رو بگیرم ولی برای اینکار میخام خرید بکنم وای ست کردن رنگها رو نمیدونم
میشه راجع بهش توضیح بدبد.به خودم قول دادم بدون درنژر گرفتن نکات اینجا خرید نکنم.
#13370 Negara 2015-08-20 21:25:20
چشم. البته ست کردن رنگها به صورت تئورتیک خیلی راحته اما در واقعیت یک حس استایلی می خواد که آموزشش مشکله.

+1 #46 غزال 1394-05-26 16:52
سلام نگارای عزیزم.خیلی خوشحال شدم دیدم بخش پرسش وپاسخ بستست!آخه این ب معنی اینه ک ب سوالای منم قراره جواب بدی :oops:
یه خواهش
من ازت خواسته بودم ک ب رنج سنی نوزده بیست سال بیشتراهمیت بدی.الان تونظرادیدم یه نفردیگه هم همچین خواسته ای داشته.خیلی خوشحال میشم اگه یه مطلب بزاری برای ماها.که اصلالازمه تواین سن آرایش کنیم؟چه لباسایی بایدبپوشیم ک خیلی مث بزرگترانشیم!! و...
خیلی دوست دارم نگاراجون.ایشالاهمیشه سلامت وشادباشی:-*
#13369 Negara 2015-08-20 21:24:03
سلام یک نگاه دقیق به صفحه اول بکن. مطالب مربوط به سنهای زیر بیست رو توش اضافه کرده ام.

+1 #45 Roshana 1394-05-25 00:50
نگارا جان پست با چه شلواری چه کفشی بپوشم اصلا در سایت نیس و لینکش منو ارجاع میده به وبلاگ که اون هم عکس نداره یا حداقل عکساش برای من باز نمیشه.یه جا این جمله رو برای شلوار جین لوله تفنگی یا راسته نوشتی:
این شلوار رو با کفشهای پاشنه بلند........صندل تخت......بپوشید.کلا خیلی شلوار به درد بخوریه.با بیشتر کفشها جوره به جز صندل های تخت!
من این قسمت رو گفتم اشتباه نوشتید
#13339 Negara 2015-08-18 19:01:22
عزیزم پستی که گفتی توی سایت هست ولی اون اشتباه که گفتی درست بود و اصلاحش کردم. تعجب می کنم توی این دو سال چرا کسی این اشتباه رو ندیده بود.

+10 #44 به آفرین 1394-05-20 14:49
سلام میخوام ازتون تشکر کنم خیلی خیلی زیاد بخاطر همه مهربونیاتون... به خودم نگا میکنم و میبینم نسبت به یه سال پیش چقد تغییر کردم من به شما مدیونم خیلی بیشتر از اونی که فکرشو بکنین و نه فقط از لحاظ لباس و آرایش و اینا بلکه شما کمکم کردین خودمو از خیلی چرخه های بیخود زندگی خانومای ایرانی بیرون بکشم و دیدم نسبت به اطرافم عوض بشه بهتر برنامه ریزی کنم با برداشتن قدمای کوچیک عادتای خوبو یاد بگیرم و روی اعتماد به نفسم کار کنم درسته هنوز مونده به اون چیزی که ایده آلمه برسم اما حتی همین تعیین یه جا و هدف ایده آل برا رسیدنمم مدیون شمام دوست داشتم بدونین چقدر به من کمک کردین ممنون ممنون ممنون :-)
#13190 Negara 2015-08-11 18:45:23
عزیزم خداروشکر نمی دونی خوندن حرفهای محبت آمیزت چقدر بهم انرژی داد. شاد باشی و همیشه موفق :*

0 #43 Roshana 1394-05-19 20:25
راستی سمت چپ سایت که نوشتید فالو آس اینستا یادتون رفته لینک بدید یا کلا قرار بوده اینطور باشه؟
+3 #42 Roshana 1394-05-19 20:23
نگاراجان بعضی پستا مثل این یکی رو که من نگاه میکنم میبینم یه جاهاییش غلطه یا با هم در تضاده:
chi-napooshim.blogfa.com/post/40
شلوار جین راسته رو گفتین با صندل تخت میشه پوشید.بعد تو خط پایینش عکس اینو نوشتید.اگه میشه موقع انتقال درستش کنین یا اگه به وبلاگتون دسترسی دارید الان درست کنید.
یه پیشنهاد هم دارم که یه بخش درست کنید با عنوان پیشنهادات و انتقادات که اگه چیزی مثل این مورد بود اونجا بهتون اطلاع بدیم یا موضوعاتی که میخوایم راجع بهش بنویسین اونجا بنویسیم.
مثلا من دوس دارم با توجه به این که پست راجع به آقایون دارید بدونم اونا هم فرم بدن خاصی دارن و چی بهتره بپوشن؟چون در حقیقت میدونم که دارن و یا اگه در این مورد نمی نویسید لینکی چیزی بدید.چون بیشتر خانوما همسر و مادر هستن و تو انتخاب لباس شون درگیرن.
راستی چه خوب میشه موقعی که نظرمون ارسال میشه یه آلارم بده که نظر شما ارسال شد.آدم بلاتکلیف می مونه رسید یا نه!
ممنون که بخش پرسش و پاسخ رو باز کردید و ببخشید اگه درخواست های عجیب غریب داشتم:p
#13189 Negara 2015-08-11 18:44:35
خانوم مهندس من متوجه منظورت نشدم. چی با چی در تضاده؟ اون پست رو توی سایت بخون شاید عکسها رو ببینی برات مشخص شه.

0 #41 هدیه 1394-05-19 17:49
سلام نگارا جان
قبلا که شما آدرس سایت یا لینک تو جواب دوستان میذاشتید با یه ضربه باز میشد ولی الان توی سری جدید سوال و جوابها حتما باید کپی کنم چون با گوشی میام این کار سخته چون یهو چند تا آدرسی که گذاشتید باهم کپی میشه و نمیتونه باز کنه
ممنون میشم رسیدگی کنید و خیلی عالی هست بین آدرسها فاصله میگزارید
#12919 Negara 2015-08-10 14:02:03
بله، بله، چشم. رسیدگی میشه.

0 #40 sana 1394-05-18 09:03
سلام يه پيشنهاد دارم البته نميدونم امكانش براي طراح سايت وجود داره يا نه /.
ميخواستم بگم اگه ميشه از اين به بعد براي هر پست فقط فرصت يك بار پرسش گذاشتن باشه ( پيشنهاد يا نظري كه به جواب نياز نداشته باشه البته بدون محدوديت باشه ) يعني يه رمز يا يه حالت قفل براي هر كاربر ايجاد كني كه بعد از يك بار پرسش ديگه براي همون پست سوال دوم يا بهتر بگم فرصت پرسيدن سوال دوم نباشه. اينجوري تعداد سوالات خيلي محدو ميشه و شما ميتوني مرتب پست جديد بذاري و اينكه همه سهم يك بار پرسش رو داشته باشن به اين صورت كه تا گذاشتن پست بعدي همون يك بار فرصت بايد باقي بمونه منظورم اينه كه مثلا فرضا اگه من نتونستم چند روز بعد پست جديد سوالي بذارم ولي تا گذاشتن پست بعد كه حداقل يك هفته ست فرصتم رو از دست ندم. اما وقتي پست جديد گذاشتي ديگه فرصت پرسيدن سوال رو از دست ميدم.
يعني براي هر كس فقط يك بار شانس پرسيدن سوال وجود داشته باشه و نه بيشتر تا پست بعد.
ممنون
#12918 Negara 2015-08-10 14:01:39
سلام. ممنونم برای پیشنهاد. متاسفانه طراح سایت اونقدر سرش شلوغه که هنوز تعداد زیادی از کارهای اصلی انتقال مطالب و غیره مونده. هر وقت کمی سرش خلوت شد سعی می کنیم محیط کاربری پیش رفته تری طراحی کنیم.

+2 #39 آهو 1394-05-17 16:04
سلام.وقتی اینجا وبلاگ بود و من آرشیو رو میخوندم میتونستم لینک هایی رو که در پاسخ خواننده ها گذاشتین رو توی تب جداگانه ای باز کنم و ببینم ولی الان که دارم آرشیو رو مرور میکنم ، لینک ها بهم چسبیدس و حتی وقتی کل تکست رو میارم توی word و جداشون میکنم بازم لینک ها پیدا نمیشه و ...
تا حالا نتونستم لینک ها رو ببینم از وقتی سایت شده
8pic.ir/images/f2nhoztp8iq8o7u3wkk2.png

8pic.ir/images/f956jxt018n1d64ndeff.png

8pic.ir/images/v4sk8zntakxsz47xuhts.png

فکرکنم از لحاظ فنی این مساله حل شدنی باشه.نمیشه که بیخیال لینک ها شد.خیلی وقتا ما همون سوالو داریم.ممنون میشم به طراح سایت اطلاع بدین
#12917 Negara 2015-08-10 14:00:37
ممنون که اسکرین شات گذاشتی. این کار رفته رفته انجام خواهد شد ولی حجم مطالب اونقدر زیاده که من هنوز کل پستها رو هم نرسیده ام چک کنم چه برسه به جدا کردن لینک ها.

توی این فاصله تو هر چی رو می بری توی ورد از ابتدای http تا انتهای .jpg یک لینکه، کلیک کن و همونجا هر لینک رو با ماوست کپی کن بیاری پیست کن تو آدرس بار مرورگرت.

-1 #38 مهتاب 1394-05-17 11:59
این یعنی اینکه همیشه لباسهایی که میخریم باید توی یه رنج رنگ باشن یا به اون قبلیها بیاد و گرنه ممکنه نسبت به تیکه های دیگه بی ربط باشه. پس کی بریم سراغ
[break the rule]
#12916 Negara 2015-08-10 13:57:07
نه اتفاقا من چون طرفدار ست کردن رنگهای متضاد هستم، نیازی نمی بینم همه توی یک خانواده رنگی باشند. تیکه های اصلی هر ست اگر رنگهای خنثی داشته باشند، بقیه می تونن کاملا جیغ و متفاوت ست شن.

-1 #37 H 1394-05-16 16:55
سلام نگارای عزیز
خدا قوت.
نگارا جان میشه خواهش کنم راجع به جراحی بزرگ کردن سینه مطلب بذاری. چون با مطالعه اطلاعات ضد و نقیضی از گذاشتن پروتز سینه بدست اوردم. اینکه ریسک سرطان رو بالا میبره یا نه!! سینه ای بسیار کوچیکی دارم که میخوام اصلاح بشه
0 #36 نازآفرین 1394-05-16 02:48
سلام نگارای عزیز.بازم منم . :oops: میخاستم بپرسم اگه میشه آدرس موضوع مربوط به قطار رو واسم میزاری .آخه هم اینجا و هم وبلاگ و گشتم .ولی هرچیگشتم(حتی با جستجوی کلمات کلیدی)پیداش نکردم :sad: .بازم مرسیی :-*
#12885 Negara 2015-08-07 16:03:08
راستش الان اون پست در دسترس نیست... خانم طراح! به بخش انتقال پست لطفا!

0 #35 پريسا 1394-05-14 22:05
سلام بر نگارا ي عزيز.
نگارا جان يه مشكل تو سايتت هست كه خواستم بهتون اطلاع بدم.....
#12884 Negara 2015-08-07 16:02:29
ممنون. طبیعتا درک می کنی چرا منتشرش نکردم.

0 #34 مهتاب 1394-05-14 16:10
سلام نگارای عزیز ممنون از پست جدیدت,عالی مثل همیشه,خدا قوت :-)
+2 #33 sana 1394-05-14 08:50
سلام خوبي
نميدوني چه حس خوبي داره كه هر روز كه ميام تو سايت ميبينم نظر و پرسش بازه . آخه من هر جا ميرم تو زندگيم به در بسته ميخورم براي همينه كه حتي يه روزنه هرچند توي يه سايت مخصوصا سايت تو وجود داشته باشه . كاش امكان اين بود كه هميشه همين روال بود اما ميدونم امكانپذير نيست.
هنوز هم سوالات اين مدت يادم نيومده . اما اشكال نداره.
قربانت.
#12883 Negara 2015-08-07 16:01:32
راستش اگر همه یاد بگیرند از دکمه جستجو باز کنند و تعداد سوالها نجومی زیاد نشه من قصد ندارم ببندمش. اما واقعا همه باید همکاری کنند. ماهی یه دونه سوال بیشتر نپرسند. همیشه اول جستجو کنند اگر هیچی پیدا نشد سوال کنند. سوالهای خیلی شخصی رو در مشاوره شخصی مطرح کنند و...

+1 #32 نازآفرین 1394-05-14 02:59
نگارا جون ببخشید ک سوالمو اینجا نوشتم .آخه اول فقط تشکر بود بعد یادم اومد موضوع مهم امروزمو یهو هول شدم همشو واستون همینجا نوشتم.مرسی مهربون
0 #31 نازآفرین 1394-05-14 02:01
سلام نگارای مهربون .خیلی وقته میخاستم بیام نظر بذارم ولی اینقده با امتحان و کلاس سرم شلوغ بوووود :o 8)
هیچی دیگه این چند ماه میخاستم یه عالمه مرسی واست بفرستم :-* :-* :-* 8) :P
راستی یه چیزی یادم اومد .واسه اسباب کشی خونه خودتون یه پستی تو وبلاگ بود .هرچی میگردم پیداش نمیکنم.کمک میخاام :sigh: آخه این اولین اسباب کشی تو عمرمه ک بمن محول شده و میخام به بهترین شکل انجامش بدم.امروز قرارشد اسباب کشی کنیم .توضیح هم اینکه 24 سالمه و دانشجوی پزشکی ام و طبق گفته برادر باید باید سه تا درس ماژور رو تو این یه ماه و نیم تموم کنم.که خودش حدود 21 جزوه 200 صفحه ای میشه.واسه همینم تا 5روز دیگه میخام اسباب کشی رو تمومش کنم.بخش اگه طولانی شد.
#12882 Negara 2015-08-07 16:00:00
عزیزم نمی دونم این پست چرا طلسم شده. موقع جابه جایی از وبلاگ منتقل نشده و الان هم طراح سایت مدتیه قراره منتقلش کنه. چون قراره با نظراتش بیاد، من خودم نمی تونم منتقلش کنم. ایشالا خیلی زود میاد.

forum banner mobile