چی نپوشیم؟
دوشنبه, 30 شهریور 1394 ساعت 21:24

همسرم چیکار کنه که قد بلندتر به نظر بیاد؟

این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)

می شه گفت بین آقایون، بعد از نگرانی برای طاسی و ریختن موهاشون، ناراحتی از قد بلند نبودن یا چاق به نظر اومدن دومین مورد ایجاد کننده استرس و نگرانی درباره ظاهرشونه. خیلی از خانومها براشون مهم نیست که همسرشون همقدشون باشه یا ازشون کوتاه تر باشه، اما خیلی از خانومها هم براشون مهمه.

 

امروز می خوام درباره این صحبت کنم که چیکار کنیم همسرمون چه تنهایی که هست، چه کنارمون که ایستاده، بلندقدتر دیده بشه.

 

نمی دونم شما این مطلب رو می دین همسرتون خودش بخونه، یا خودتون می خونید و براش تعریف می کنید یا اینکه یواش یواش و زیرپوستی به خوردش می دین! در هر حال روی صحبت من در این مطلب همسر و یا مخاطب خاص خانوم خوش تیپ چی نپوشیمیه! قدمتون روی چشم!

 

  • یکی از نکات مهم در قدبلند به چشم اومدن، چه برای خانومها و چه برای آقایون، ایستادن صحیحه. آقایون اصولا کمتر بهشون تاکید می شه که قوز نکنن و صاف بایستند و اصولا خستگی، کار زیاد، حوصله نداشتن، فشارهای روحی و ذهنی و خیلی چیزها باعث می شه شل و وارفته یا قوز دار و خم بایستند. باورتون می شه یه جا خوندم که وقتی صاف بایستید، قدتون 2-3 سانت بلند تر دیده می شه؟! پس آقایون! تا جایی که می شه شونه ها رو عقب بدین و سرتون رو بالا بگیرین. البته منظورم این نیست لاتی و طلبکار و شاخ(!) وایسینا... فقط ازتون می خوام خیلی محترمانه و موقر بایستید و راه برید. همیشه احساس کنید یک خط کش از بالای سر تا مرکز نشیمنگاهتون کشیده شده که چوبیه و خم هم نمیشه. قفسه سینه تون رو به سمت سقف نشونه بگیرین. به خصوص وقتی کنار همسر خوش تیپ و قد بلندتون ایستاده این! راستی بعضی آقایون عادت دارند وقتی می ایستند بین پاهاشون فاصله زیادی بگذارند و یه جورایی مثل عدد هشت می ایستند. پاهاتون رو به هم نزدیک کنید تا از سانت به سانت قدتون استفاده کنین!

 

2

 

  • نکته بعدی اینکه در انتخاب رنگ لباسهاتون، دقت کنین. لباسهای تیره تر، بالاتنه و پایین تنه یک رنگ یا با یک تم رنگی و خطوط و راه راه های عمودی شما رو قد بلند تر نشون می دن چون اینجوری نگاه در جهت عمودی روی اندام شما حرکت می کنه. پس اگه یه پولیور نارنجی پف دار رو با یه کاپشن چرم لبه کشباف و شلوار جین بگی پوشیدین، بدونین کوتاه و چاق به نظر میاین. سعی کنین به جز راه راه های عمودی، بقیه طرح ها و رنگ های چشمگیر و شلوغ رو کنار بگذارین. یه ترکیب شیک اینه که سرتا پاتون یک تم رنگی، ولی تیره و روشن باشه. مثلا شلوار خاکستری تیره با پیراهن یا تی شرت طوسی، شلوار سرمه ای با تی شرت یا پیراهن آبی روشن تر. البته ترکیب شلوار و پیراهن یک رنگ سرمه ای، یا شلوار و پیراهن یک رنگ خاکستری تیره هم عالیه.

 

4

 

3

 

 

  • در انتخاب مدل لباس خیلی دقت کنید. بهترین شلوار برای شما شلوار راسته بوت کاته. بوت کات شلوار راسته ایه که لوله تفنگی و چسبون نیست. یه کمی آزاد وایمیسه و روی کفشتون میاد و نسبتا در قسمت مچ پا گشاد وایمیسه. لطفا این مد شلوارهای لوله تفنگی، بالای مچ پا و مچ های بیرون رو کنار بگذارید. باور کنید شیک تر و خواستنی تر اینه که شما قد بلند و رشید و خوش هیکل به نظر بیاین تا اینکه آخرین مد رو دنبال کنین اما چاق یا کوتاه دیده بشین. یک نکته هم گفتم که سرسری از روش رد شدیم. دوباره می گم: از چین و پف و کشباف و چیزهایی که پارچه رو لایه لایه به صورت افقی روی هم تلنبار می کنن دوری کنین. مثلا کاپشنی بگیرین که پایینش جمع نشه. پولیورتون پایینش کشباف نباشه. شلوارتون کمر شلوغ و پرلایه ای نداشته باشه. کلا دنبال خطوط عمودی روی لباس باشید، مثلا کراوات یا شال گردن که دسته اش آویزون بشه.

 

6

 

  • یک نکته خیلی حرفه ای دیگه در طراحی لباس برای آقایون اینه که توجه کنیم که ما می خوایم نگاه بیننده رو هی روی اندام شما بکشیم بالاتر و بالاتر. برای این کار، بهتره شلوغ کاری ها و جزییات چشمگیر رو منتقل کنیم به قسمت سینه، گردن و سر. مثلا عینک آفتابی به شما کمک می کنه کشیده تر دیده بشین. نه اینکه بزنین روی سرتون ها... همین عینک رو که به چشمتون می زنین، یا اگر بندازین توی گودی یقه تون که به صورت عمودی آویزون بشه، کمک می کنه شما بلندتر دیده بشین. استفاده از شال ، به خصوص اگر دسته اش روی سینه آویزون بشه، دستمال گردن، دستمال توی جیب و سنجاق کراوات برای کت و شلوار، کلاه و چیزهای این تیپی به شما کمک می کنن کشیده تر دیده بشین. البته طبیعتا نه همه با هم! هر از گاهی یکی شون بسته به تیپ و استایل لباستون!

 

7

 

  • بهترین مدل یقه برای آقایونی که می خوان قدبلندتر به نظر بیان، یقه هفته. منظورم این یقه هفت جدیدا که پهن و دلبری مکش مرگ ما هستند نیستا! یقه هفت کلاسیک که جمع و جور و کوچیکه. این یقه کمک می کنه چشم و جهت نگاه به سمت بالا کشیده بشه. پولیور های یقه هفت یا پولوشرت یا همون تی شرت های سه دکمه و باز گذاشتن دکمه بالای پیراهن کمک می کنن شما کشیده تر و قدبلند تر دیده بشین.

 

8

 

  • آقایونی که قد متوسط و کوتاه دارند بهتره کلا کمربند رو کنار بگذارند و سعی کنند شلوارهای سایز مناسب بگیرن. اگر هم مجبور هستید از کمربند استفاده کنید، حتما کمربند رو همرنگ بلوز و شلوار بگیرید و ترجیحا زیر چین کمر پیراهن یا زیر تی شرت قایمش کنید.
  • شلوارک قدتون رو کوتاه نشون می ده. تا جایی که می شه، به خصوص در انظار عمومی شلوارک نپوشید! حتی آستین کوتاه هم شما رو کوتاه نشون می ده. خیلی بهتره پیراهنتون آستین بلند باشه و رو به بالا تاش بزنید تا اینکه آستینتون کوتاه باشه. می دونم همیشه نمیشه، به خصوص وسط تابستون. اما خوب، لا اقل در جریان باشید که تا جایی که می شه، خطوطی که کشیدگی دست و پاتون رو قطع می کنن، توی لباستون نداشته باشین.
  • نکته آخر هم اینکه کفشهایی هست که از داخل حالت لژدار و مرتفع داره و چند سانتی به قدتون اضافه می کنه، بدون اینکه از بیرون این لژ دیده بشه. اگر خیلی کوتاهی قدتون یا اختلاف قدتون با همسرتون اذیتتون می کنه، این کفشها رو هم می تونین امتحان کنین. اما این رو هم به یاد داشته باشین، خیلی از معروف ترین زوج های دنیا اینطوری هستند که خانومه از آقاهه قدش بلند تره و این هم هیچ اشکالی نداره.

 

5

 

پیشنهاد می کنم برای تهیه لباس مردانه اوریجینال برای آقایون خوش پوش به سایت فروشگاه اینترنتی مدیسه سر بزنید.

 


 

دوستان لطفا توجه کنید: محل ثبت پرسش شما بالای صفحه، بخش پرسش و پاسخه. این قسمت برای ثبت نظر و کامنت و مطالب مرتبط با همین مطلبه. سوالاتی که به اشتباه اینجا ثبت بشن، حذف می شن. ممنون.

 

اطلاعات تکميلي

  • ثبت نظر جدید در این پست فعال است؟: خیر
خواندن 14337 دفعه

کاربر گرامی، برای ثبت پرسش یا نظر لطفا در سایت ثبت نام کنید و یا وارد حساب کاربری خود شوید.

دیدگاه‌ها  

0 #25 مریم 1394-07-07 15:55
سلام نگارا جون خسته نباشی بعد از ایجاد سایت اولین باره که برات مینویسم توی سایت قبلی زیاد مینوشتم و مزاحمت میشدم . الانم میخواستم بابت فشن نامه روسیه واقعا ازت تشکر کنم . من لیسانس زبان و ادبیات روسی دارم و مشغول بکار هستم با روسهای زیادی هم سر و کار داشتم و دارم ولی متاسفانه تا بحال موفق نشدم به این کشور سفر کنم . شما خیلی قشنگ خانمهای اونجا رو توصیف کردین کاش وقت داشتین بیشتر مینوشتین برامون . باز هم ازت تشکر میکنم خیلی خوب بود .
+1 #24 rozita 1394-07-07 15:53
سلام نگارا جان.
ميشه يه پست درباره اينكه اقايون از چه كادوهايي خوششون مياد هم بذاري و چطوري واسشون كادو بگيريم.
حالا تو اون پست يا اينجا اسم عطر و ادكلن هاي خوشبو مردونه هم بذاري ممنونت ميشم.
واسه كادو تولد گرفتن واسه اقايي خيلي مشكل دارم.سخت پسنده.
#13829 Negara 2015-09-29 12:35:17
چشم عزیزم. راستی این تبلیغ فروشگاه اینترنتی مدیسه که سمت چپ سایت می بینی (این رو برای همه دوستان می گم) یک تبلیغ معمولی نیست. من خودم چند بار از این فروشگاه خرید کرده ام و واقعا راضی بوده ام و تیم گرداننده اش رو هم دیده ام. (بعد مفصل درباره تجربه خریدم می نویسم) وابسته به مواد غذایی گلستان هستند و خلاصه یک فروشگاه بسیار معتبر سطح بالا هستند. اگر دوست داشتنی یک نگاهی به صفحاتشون بکن. برای انتخاب هدیه عالیه. چه برای آقایون چه کلا! من هم مطلب مورد نظرت رو می ذارم توی لیست ایده هام برای نوشتن.

+1 #23 ناهید 1394-07-07 00:39
برای MITRA
نگارا جون اگر نخواستی ثبت نکن اصلا اصلا ناراحت نمیشم...
من سال آخرم ایشالا و مثل تو شهر خودم درس نخوندم.من با اینکه فقط 1 الی 2 شب شهرستانم و اصلا هم به خانوادم وابسته نیستم و دل تنگ و اینا زیاد نمیشم اما واقعا واقعا واسم زجر آوره من یه پیشنهادی برات دارم که امیدوارم به دردت بخوره.به نظرم به این تایم از زندگیت به چشم یه فرصت نگاه کن و کلی مطالعه کن و یک مهارت که عاشقشی رو به صورت خودآموز یاد بگیر یعنی خودت به خودت یاد بده با مطالعه و اینترنت.اینطوری انقدرم روحیت خوب میشه که حتی فرصت فکر کردن به چیزهای منفی هم ازت گرفته میشه.از سایت نگارای عشق شروع کن و تمام رسیدگی های بدون هزینه ای که یاد داده رو با برنامه ریزی دقیق و ثبت کردن تو تقویم یا هرجا انجام بده.این میشه میوه روزای سختت...اگه دوس داشتی لینکی که گذاشتم رو بخون.من از روزای خیلی افسرده و بدی اول با کمک خدا بعد نگارا(واقعا واقعا واقعا)و بعد هم خوندن این نویسنده ای که لینکش رو میزارم گذشتم.امیدوارم توام بتونی
www.shabanali.com/ms/?p=2394
واقعا معذرت میخوام که دخالت کردم.
#13828 Negara 2015-09-29 12:31:34
عزیزم می تونی به هر کسی خواستی پاسخ بدی زیر نظر خودش دکمه پاسخ دادن رو بزنی.

-1 #22 farnaz 1394-07-06 20:32
نگارا جون چرا بخش پرسش ها و پاسخ ها باز نمیشه؟
#13827 Negara 2015-09-29 12:30:38
چشم چشم. تازه دیشب آخر شب پرسشهای شهریور تموم شد!

-1 #21 گلرخ 1394-07-06 18:04
چشم حتمن به توصیتون عمل می کنم
خیلی ممنون از راهنمایی و لطفتون ;-)
0 #20 sana 1394-07-06 17:12
سلام خوبي چشم به راه باز شدن بخش سوالات هستم ...
-1 #19 hadis 1394-07-06 17:03
سلام نگارا جان.ممنون از پست قشنگت..راسیتش من تازه وارد بازار مخاطب خاص شدم 8) .. و میخوام واسشون لباس انتخاب کنم ولی واسه پوشش اقایون اطلاعات ندارم متاسفانه :sigh: . ممنون میشم اگه ی چنتا پست همین مدلی در مورد "چی نپوشند" :lol: لطف کنی . مرسی عزیزم
#13802 Negara 2015-09-28 13:55:39
چشم. فعلا روی صفحه اول قسمت پایین مطالب موجود آقایون رو بخون تا بیشتر بنویسم.

-1 #18 عسل 1394-07-06 13:17
نگارا جون فکر کنم باید سوالم و تو پرسش و پاسخ میپرسیدم راجع به خرید ساعت ولی قسمتش بستست میشه خواهش کنم اگر دیدی جواب بدی آخه ماه آینده سالگرد ازدواجمون میخوام زودتر ساعت رو بخرم میترسم دیر بشه
#13801 Negara 2015-09-28 13:54:48
لطفا پرسش و پاسخ مهرماه که باز شد ثبتش کن.

-1 #17 فهیمه 1394-07-05 09:58
سلام نگارا جان
ممنونم برای وقتی که گذاشتید و توضیحات کاملتون
همسر من هیکل خوبی دارند ولی متأسفانه شکم شون بزرگه و مقcuدار زیادی چربی تو ناحیۀ شکم انباشته شده. ممنون میشم یک پست هم در این رابطه بنویسید که چه لباس هایی برای پوشوندن این عیب مناسبه.
بازم ممنونم عزیزم :-)
0 #16 روشنا 1394-07-05 02:20
نگارا جان تابستون رو با ادکلن کنزو لوپق دوست داشتنی گذروندم حالا منتظر پیشنهادای عالی شما برای پاییز و زمستونم.راستی شما خودتون ادکلن شنل چنس رو دارید؟خوشحالم که هستی. به خیلی ها زندگی دوباره بخشیدی و من یکی از اون خیلیام.بدون ذره ای اغراق.
#13800 Negara 2015-09-28 13:54:06
چشم عزیزم. نه چنس شنل خیلی با سلیقه من جور نیست. خیلی هم گرونه.

+3 #15 گلرخ 1394-07-04 11:37
نگارا جون وزنش 64-65 . ورزش هم می کنه ها ولی می دونین چون که سیگار می کشه و همش سرکار غذای بیرون می خوره تغذیه ناسالم و سیگار اصلن اجازه نمیده وزنش زیاد شه :sad:
#13793 Negara 2015-09-26 17:35:29
گلرخ جان
به نظرم الان کمبود وزن داره اما نه طوری که بد به چشم بیاد. اتفاقا جوونهای الان همه دنبال لاغری هستند. یه چیزی بگم؟ عادتهایی که به نظرت عادت بد میان عادت هر پسر هم سن و سال برادر توئه. می خوام توجهت رو به این موضوع جلب کنم که به خاطر سیگار کشیدنش، غذای بیرون خوردنش یا وزن کمش بهش انتقاد نکنی. حتی در حد یک غر کوچیک. اون الان اقتضای سن و شرایطشه که اینجوری باشه. درکش کن و خیلی ساده اطلاعات رو در اختیارش بذار و ببین خودش چه می کنه. خواهر خوب مثل تو نعمت بزرگیه که هر پسری باید تجربه اش کنه.

-1 #14 banafshegisoo 1394-07-04 09:32
نگارا ی عزیز و دوست داشتنی ام واقعن بهت خدا قوت میگم و ازت ممنونم بخاطر همه ی تلاشی که در راستای سایت و همه ی برنامه هات داری
خیلی وقت بود خییییییییییییلی وقت بود نظر نذاشته بودماااا!
نگارا جان راستی نمیخوای خبرنامه سایتو راه بندازی؟
یا داری و من ندیدم؟
من همه جای سایتو زیر و رو کردم
دوست عزیز و دوست داشتنی ام ؛ مشاور خوبم یک بار دیگه هم ازت تشکر و قدردانی میکنم
تو فوق العاده ای
#13792 Negara 2015-09-26 17:31:27
سلام عزیز دلم
ممنون از لطفت. نه فعلا خبرنامه ندارم. شاید اگر فرصت کنم زود به زودتر مطلب بذارم نیاز به خبرنامه بیشتر شه.

+2 #13 روشنا 1394-07-04 03:04
نگارا جان مطلبتون عالی بود.میشه خواهش کنم یه پکیج کامل درباره بلند قد تر به نظر رسیدن هم برای خانم ها بنویسید.با عکس و مثال و..... اگه بنویسید عالی میشه. همه ی مطلبتون عالیه و خوندنشون و انجام دادنشون لذت بخشه.... مرسی مرسی مرسی
#13791 Negara 2015-09-26 17:30:05
چشم عزیزم. البته خیلی از این قانونها برای خانومها هم صادقه ولی چشم.

0 #12 لعیا 1394-07-03 00:11
دوست دارم یه دنیااااااااا
#13790 Negara 2015-09-26 17:29:34
عزیزم :* دل به دل راه داره.

+1 #11 گلرخ 1394-07-02 10:53
نگارا جون چقد مطلب خوبی گذاشتین اتفاقن من خیلی دلم می خواست راجع به اقایون مطلب بزارین که به داداشم نشون بدم فقط یه سوالی من داداشم قدش 178 این حدوداس و خیلی خوبه که با لباس پوشیدن یه مقدار بلندتر به نظر بیاد ولی چون لاغره این قوانینی که شما گفتین لاغر ترش می کنه نمی کنه؟ راهی هست که هم بلندتر به نظر بیاد هم اینکه لاغر تر نشه . اخه از این لاغرتر به نظر بیاد دیگه خیلی وحشتناکه
#13783 Negara 2015-09-24 13:23:43
چرا لاغرترش مي كنه، ولي خود لاغرتر به نظر اومدن براي ايجاد توهم قد بلند خوبه. چه اشكالي داره لاغر به نظر بياد؟ فقط بگو يه ذره ورزش كنه كه عضله هاش فرم بگيره. وزنش چقدره با اين قد؟

0 #10 مهنا 1394-07-02 07:11
چه مطلب خوبی نگارا جون.. عشق من قدش بلنده ولی امیدوارم راجب آقایون بیشتر مطلب بذاری.. و اینکه ما چه کارایی میتونیم براشون بکنیم
+7 #9 نیلوفر*** 1394-07-01 22:22
سلام دوستان وقتی کلیک راسشت سایت بستس چه جوری باید ادرس سایت هایی که نگارا میذاره رو ببینیم یادم یه جایی نگارای عزیزم توضیح داده بودن اما من یادم نیست
#13764 Negara 2015-09-23 20:57:31
عزیزم در حال اصلاح کردنش هستیم که تبدیل به لینک قابل کلیک بشه.

#13786 SaRa 2015-09-26 05:54:15
به نقل از نیلوفر***:
سلام دوستان وقتی کلیک راسشت سایت بستس چه جوری باید ادرس سایت هایی که نگارا میذاره رو ببینیم یادم یه جایی نگارای عزیزم توضیح داده بودن اما من یادم نیست

به نقل از نیلوفر***:
سلام دوستان وقتی کلیک راسشت سایت بستس چه جوری باید ادرس سایت هایی که نگارا میذاره رو ببینیم یادم یه جایی نگارای عزیزم توضیح داده بودن اما من یادم نیست

ابتدا لینک رو انتخاب کن و Ctrl+C رو بزن. سپس یه New tab باز کن و در قسمت آدرس ctrl+V رو بزن و اوکی کن.

0 #8 مهرزاد 1394-07-01 08:51
مرسی نگارا جون از مطلب خوبت. دوسته من قدش 192 هست و احساس می کنم گردنش کشیده تر از بقیه است برای انتخاب تیشرت چه یقه ای براش مناسبتره؟ بعد نکته دیگه الان همه مطالبی که گفتی واسه قدکوتاها بر عکسش واسه بلندا صادقه؟ یعنی کاپشنی که پائینش کش دار باشه و اینا؟ من به تجربه دیدم که وقتی پائین لباس یا سوئیشرت کشبافه انگار بهش بیشتر می آد
#13763 Negara 2015-09-23 20:57:02
بله، برعکسش قد بلندها رو کوتاه تر و کمی هم چاق تر نشون می ده. یقه گرد برای تی شرت استفاده کنه بهتره.

+3 #7 rose 1394-06-31 18:49
سلام و ممنون بابت همه ی مهربونیا و سخاوتت نگارا جان.
این پست هم خیلی خوب بود.
نگارا جان ظاهرا در این جمله اشتباهی پیش اومده و "بلند" دوم باید "کوتاه" باشه:
خیلی بهتره پیراهنتون آستین بلند باشه و رو به بالا تاش بزنید تا اینکه آستینتون بلند باشه.
ممنون
#13762 Negara 2015-09-23 20:56:07
مرسی عزیزم. اصلاحش کردم!

forum banner mobile