چی نپوشیم؟
جمعه, 15 آبان 1394 ساعت 23:29

چه ژاکتی به فرم هیکلم میاد؟

این مورد را ارزیابی کنید
(11 رای‌ها)

یکی از لباس هایی که توی فصل پاییز و زمستون زیاد پوشیده می شه، ژاکته. منظورم از ژاکت همون ژاکت بافتنیه که یا آماده اش رو می خریم و یا مامانی کسی برامون می بافه. 

  من خودم پاییز و زمستون رو زیاد دوست ندارم. به جز اینکه سرمایی ام، یه دلیل بزرگ دیگه اش اینه که عاشق لباسهای تابستونی ام و از لباسهای زمستونی بدم میاد. هی با خودم می گم ببین چقدر لباسهای تابستونی لطیف و میلح و نازک و خوش فرمن. ببین قشنگ تو تابستون هیکل های لاغر و خوش فرم تو چشم میان اما تو زمستون همه چاقن. واقعا آدم افسرده می شه از دیدن این همه آدم چاق.

نه اینکه آدما تو زمستون واقعا چاق تر بشنا... ولی لباسهای زمستونی همه هم پف دار و بزرگن هم موقع انتخابشون بیشتر به گرما دقت می کنیم تا مدلشون و این که ما رو چه شکلی می کنن. قبلا درباره بارونی و پلیور براتون نوشتم. امروز می خوام درمورد انتخاب ژاکت بافتنی حرف بزنم.

اکثر ماها این ژاکت ها رو خیلی راحت انتخاب می کنیم و این رو هم می پذیریم که با ژاکت چاق و بزرگ و بی شکل بشه بدنمون. در حالیکه اگر موقع انتخاب مدل ژاکت دقت کنیم، دلیلی نداره توش چاق و بدهیکل به نظر بیایم.

 

  • توت فرنگی ها

 

توت فرنگی ها باید حواسشون باشه ژاکتهای یقه بسته اونا رو چاق و یه تیکه نشون می ده. انگار که بالاتنه شون یه مکعب بزرگه. بهترین نوع ژاکت برای توت فرنگی ها نوعیه که اولا یه کمی قدش بلند باشه و تا اواسط باسن بیاد. ثانیا یقه اش هفت خیلی عمیق باشه. یعنی مثلا اولین دکمه اش نزدیکای ناف بخوره. خیلی عمق و فرم 7 یقه مهمه. و دیگه اینکه ترجیحا توی جنس بافت ژاکته، راه راه های عمودی تزیینی کار شده باشه. ژاکت های توت فرنگی ها باید نازک وسبک باشه که خوب روی تنشون بشنیه. بد نیست که یه کمی آزاد وایسه و اگر پایین هاش یعنی نزدیک کمر یا پایین تر جیب داشته باشه خیلی خوبه.

 

strawberry1

strawberry2

strawberry3

 

 

 

  • سیب ها

 

ژاکت سیب ها باید نازک باشه و یه کاری کنه که میان تنه پوشیده بشه و میان تنه به جای پهنای افقی که داره، ارتفاع عمودی پیدا کنه. بهترین نوع ژاکت برای سیب ها ژاکت های جلو باز (که اصلا دکمه نمی خورن) و با قد مثل تونیکه. یعنی تقریبا کل باسن رو بپوشونه. یه خصوصیت مهم دیگه که ژاکت سیب ها باید داشته باشه اینه که تا می تونه خطوط عمودی روش داشته باشه. حالا یا لبه اش یه جور نواری چیزی کار شده باشه، یا دو طرف لبه اش تکه های تزیینی آویزون داشته باشه ، یا راه راه های بافت عمودی توش کار شده باشه. یه نوع خوبی هم از این ژاکت ها هست که پشتش نسبت به جلوش کوتاه تره و جلوش دو طرف لبه جلویی دوتا حالت آویزون تیز داره. اینا خیلی خوب لاغر می کنن و شکم و پهلو رو می پوشونن. سیب ها بهتره رنگ ژاکت و شلوار رو یکی و تیره انتخاب کنن و زیرش یه بلوز خوشرنگ نسبتا بلند بپوشن که اون رو هم بندازن روی شلوار.

 

apple1

apple2

apple3

 

 

 

  • موزها

 

ژاکت موزها باید ضخیم تر از بقیه باشه چون این ضخامت کمک می کنه اون حجم و انحناهایی که در بدن موزها خیلی کمه، تشدید شده به چشم بیاد. پس موزها باید برن سراغ ژاکت های ضخیم. یقه های گرد و بسته تر به بالاتنه حجم بیشتری می ده و برای موزها مناسب تره. ژاکت موزها بهتره نسبتا کوتاه باشه یعنی تا حول و حوش کمر بیاد فقط. در ضمن ترجیحا رنگ ژاکت با شلوار متفاوت انتخاب بشه. دکمه های ژاکت موزها بهتره بسته باشه. ژاکت هایی که خطوط یا بافت افقی دارند، برای موزها ایده آل هستند. در ضمن اگر بافت های تزیینی، چین یا هر نوع شلوغ کاری روی سینه یا بالاتنه ژاکت کار شده باشه، خیلی به خوش هیکل شدن موزها کمک می کنه.

 

banana1

banana2

banana3

 

 

  • ساعت های شنی

 

ژاکت ساعت های شنی باید یه جور چسبون و کوتاه و خوشگلی باشه که انحناهای زیبای هیکلشون رو خوب به چشم بیاره. از همه مهم تر اینه که کمرش حسابی تنگ و چسبون باشه. ساعت شنی ها اگر فقط یکی دو دکمه ژاکتشون رو زیر سینه یا روی کمر ببندند، خیلی هیکلشون قشنگ تر دیده می شه. قد مناسب برای ژاکت ساعت شنی ها بالاهای باسنه. ژاکت های کمر دار یا اصولا بستن کمربند روی ژاکت هم برای ساعت شنی ها مناسبه. جنس ژاکتشون بهتره سبک و نسبتا نازک باشه که حسابی بتونه روی انحناهای هیکل بنشینه.

 

hourglass1

hourglass2

hourglass3

 

 

  • گلابی ها

 

اونهایی که هیکل گلابی شکل دارند، مثل همیشه باید دنبال یقه های شلوغ و حجیم باشند. پیدا کردن یقه شلوغ و حجیم یا چین چینی یا پهن توی ژاکت های خیلی سخت نیست ولی خوب باید با دقت بگردین. گلابی ها اصلا نباید ژاکت گشاد بپوشند وگرنه رسما تبدیل می شن به یه مکعب بزرگ. ژاکت گلابی ها از نظر قد بهتره یک سوم تا نیمه بالای باسن رو بپوشونه. ژاکت هایی که روی شونه، اطراف یقه یا سینه شون کارشده، باقت تزیینی یا آویزن داره یا خلاصه هرجور شلوغ کاری داره، عالیه براشون. مثل همیشه شلوار رو تیره و ژاکت رو روشن می گیریم. گلابی ها می تونن زیر یه ژاکت ساده یه بلوز یقه اسکی یا یقه برگردون که یقه اش حجیم باشه بپوشن تا بهتر تعادل در هیکلشون ایجاد شه.

 

pear1

pear2

pear3

 

 

 

پی نوشت:

 

دوستان حتما توجه کرده این که من تازگی کلا مشتری خرید از فروشگاههای اینترنتی شده ام و به خصوص چون می دونم خیلی از شما دوستان به فروشگاه های تهران دسترسی ندارین، همه اش در حال تست کردن فروشگاه های مختلف اینترنتی هستم (و کلی ماجرا دارم سر این قضیه!) و سعی می کنم خوب هاش رو دونه دونه بهتون معرفی کنم. راستش خودم هم یواشکی خیلی از این خوشم اومده که توی این شلوغی و ترافیک کمتر این ور و اون ور برم. تازگی یه فروشگاه خاص و خودمونی هنری پیدا کرده ام که جون می ده برای هدیه خریدن. اگر دلتون می خواد زیورآلات و چیزهای تزیینی هنری و دست ساز برای خودتون بخرین یا دوستی دارین که روحیه و سلیقه خاصی داره و هدیه های خاص و تک رو می پسنده، به نظرم فروشگاه اینترنتی پروانه آرت دقیقا جاییه که می تونین برای دوستتون خرید کنین. بذارین چند تا چیز درباره این فروشگاه بهتون بگم. اینها چیزهاییه که من رو به این فروشگاه جذب کرده: یکی اینکه تمام چیزهایی که می فروشند دست ساز و کار خودِ خود هنرمنده. دیگه اینکه شما سفارشتون رو مستقیم به خود هنرمند می دین. یعنی به جای اینکه یه هنرمندی ناشناس بمونه یا مجبور شه آثار دست سازش رو به چند تا واسطه بفروشه و شما در نهایت چند برابر قیمت رو پرداخت کنین و اون طفلکی هم هیچی گیرش نیاد، پروانه آرت سفارش شما رو مستقیم به دست هنرمند سازنده می رسونه و جالب اینکه سفارش ها آماده هم نیست و دقیقا زمان ساختش نوشته شده. مثلا من چون کلا دکوراسیون خودنه ام قرمز و مشکیه یک کوسن قرمز و مشکی سفارش داده ام و خیلی برام جالب بود که نوشته زمان آماده سازی قبل از تحویل به پست 3 تا 5 روز. نمی دونم شما هم اینجوری هستین یا نه ولی من واقعا حس خوبی دارم از اینکه می دونم اون هنرمند دقیقا داره برای من وقت می ذاره و اثرش رو می سازه! کلا محصولاتشون همه خاص و ناز و تک و هنری طوریه. دستبند ها و زیورآلات خاص، کیف، کوسن، ماگ های نقاشی شده و....

 

اگر دوست داشتین شما هم یه نگاهی به سایت پروانه آرت بکنین. فکر کنم شما هم خوشتون بیاد. یه کمی تعداد چیزهایی که برای فروش دارند محدوده، اما واقعا خاص و قشنگه. برای دیدن سایت فروشگاه اینجا کلیک کنین.

 

 پی نوشت 2: ای وای چرا من یادم رفته بود بخش نظرات رو باز کنم؟ :)

 

 

اطلاعات تکميلي

  • ثبت نظر جدید در این پست فعال است؟: خیر
خواندن 18589 دفعه

کاربر گرامی، برای ثبت پرسش یا نظر لطفا در سایت ثبت نام کنید و یا وارد حساب کاربری خود شوید.

دیدگاه‌ها  

+2 #20 محبوبه 1395-03-23 14:48
-1 #19 setare 1394-08-19 22:56
سلام خانم نگارا من تازه با سسایتتون آشنا شدم فقط هنوز متوجه نشدم که ساعت شنی هستم یا موز شما تمکانش هس بهم بگین؟؟
قد:165 وزن: 57 دور سینه: 88 دور باسن:96 دور کمر:86
#14651 Negara 2015-11-10 20:59:23
خوش اومدی. بله امکانش هست. سوالت رو در بخش پرسش و پاسخ بالای صفحه به همراه اندازه ها و عکس از روبه رو و پهلو با لباس چسبون ثبت کت.

+2 #18 آهو 1394-08-19 12:41
سلام
1- توی اطرافیانم که پلیور و ژاکت و لباس های بافت می پوشن دیدم که دیگه تا آخر فصل آستین لباس هاشون بلند تر شده و از حالت خودش خارج شده
نمیدونم کیفیت بافت هاشون چقدره.شاید اون گرون ها اینطور نشن
2-نرسیدم از زیر پست قبل نظرمو بنویسم.فقط تو ذهنم آماده اش کرده بودم.اما یه جمله میگم .خوب شد اون جمله ی " به تعداد آدم ها و ذهن خلاقشان راه برای استفاده از چی نپوشیم وجود دارد" رو آخر پست دیدم.در طول خوندن پست منتظر دیدن این جمله بودم
+1 #17 سوسن 1394-08-18 18:32
سلام نگارا جون
من یه گلابیه لاغرم ک قدمم کوتاست
حالا یه ژاکتی دارم مث مدلی ک برای سیب ها عکسشو گذاشتید ،البته تو کمرش خوش برشه و قشنگ میفته تو کمر و گودی کمر رو نشون میده
عایا بندازمش بره؟؟؟
#14650 Negara 2015-11-10 20:58:28
یعنی از اونها که جلوش اویزونه؟ اگر جلوی باسن حجم زیادی پارچه آویزون نیست نگه دار. اگر نه بده بره.

+2 #16 مهرزاد 1394-08-18 16:40
عاخ اگه یه گلابیه تپلی نبودم! چقذه انتخابای خوشگلتری می داشتم :-?
+1 #15 راحیل 1394-08-18 13:36
سلام نگارا جان،خواستم اطلاع بدم که دبنهامز حدود یک ماهه که تو اصفهان شعبه زده،سیتی سنتر سپاهان شهر طبقه همکف.
من دو تا سوتین ساده ازش خریدم هر کدوم 130 تومن،فقط اومدم خونه دیدم که تولید چین و اندونزی هستن،به نظرت کیفیتشون خوبه در اون حدی که شما همیشه می گفتی؟
#14649 Negara 2015-11-10 20:57:39
بسیار هم عالی. مبارکت باشه.
بله همینه. همه مارکهای خوب دنیا الان در کارخونه هایی در آسیا تولید می شن. تحت نظارت شدید و با کنترل کیفیت سختگیرانه. با خیال راحت استفاده کن.

+6 #14 مریم 1394-08-18 10:20
3.شامپوی کلییر و هد اند شولدرز و امتحان کردم و برای درمان شوره هام ازشون راضیم
4.با برنامه ریزی بیشتر خرید میکنم و چیزهای خوب و به درد بخوری میخرم
5.توی ارایش کردنم خیلی پیشرفت کردم و ساده و طبیعی ارایش میکنم(طبق گفته های شما)
6.شبها حتما ارایشم رو پاک میکنم
7.اب زیاد میخورم
8.خودم ناخونامو مانیکور میکنم و بیشتر به دستام و پوستم میرسم
9.هر از چندگاهی اسکراب شکر و ابلیمو روغن زیتون واسه پاهام درست میکنم
10.تابستون به جای بیکار نشستن رفتم کلاس شنا
11.از دبنهامز یه سوتین گرفتم و واقعا راضیم
12.تابستون رفتم و چند تااز دندونامو که پوسیدگی داشت درست کردم یکی رو هم عصب کشی کردم حیف دوتا از دندونای عقلم که هنوز کامل در نیومده بودن و کشیدن
13.دکتر زنان هم رفتم و چک اپ دادم
14.فقط سونوی سینه ام مونده چون من یه بار عمل کردم و باید هر6 ماه یه بار سونو بدم
اگه بخوام همه ی پیشرفت هامو و چیزهایی که از شما  یاد گرفتم رو بگم کلی میشه.حالا بعدا بقیشونو میگم
ببخشید که چشمای قشنگتو اذیت کردم و این هما رو خوندی
#14648 Negara 2015-11-10 20:56:43
عالی عالی عالی عالی
مرسی :*

+11 #13 مریم 1394-08-18 10:18
نگارا جونم حالا میخوام یه گزارش کلی بدم
1.اگه یادت باشه درمورد عقب موندن از درسم خیلی ناراحت بودم و شما گفتی حتی اگه یه کتاب رو هم پاس کنم بازم خوبه من ترم خرداد 4 تا کتاب رو پاس کردم و این قضیه واقعا بهم روحیه زیادی داد و تونستم امسال با انگیزه ی بیشتری ثبت نام کنم اینو واقعا بودن هیچ دروغی میگم از وقتی مدرسه شروع شده امتحانات کلاسیم رو با بهترین نمره ها یعنی همه رو با نمره ی کامل دادم و مطمنم دی ماه با نمرات عالی این کتاب هارو هم پاس میکنم و به زودی دیپلمم رو میگیرم و ایشاا... به دانشگاه فکر میکنم.و اینم بگم چون سه روز در هفته کلاس دارم اونم هر روزی 4_5 ساعت واقعا حالم بهتر شده اون موقع چون همش تو خونه تنها بودم و همسرم تا غروب سر کار بود واقعا داشتم افسردگی میگرفتم و همش به حرفا و رفتارای این و اون فکر میکردم اما الان تو وقتای ازادم درسام رو میخونم یا کتاب میخونم.
2.همه ی قرص های تقویتیمو که قبل از این که تو سایت شما بخونم دکترم هممیشه بهم میداد به خاطر مشکلات خودم اما از وقتی شما گفتی سفت و سخت تر میخورم
#14647 Negara 2015-11-10 20:56:21
عزیزم عالیه. هم پیشرفت درسی ات و هم اینکه خودت رو از خونه بیرون کشیده ای و برای خودت یک دنیای شخصی ساخته ای که توش خودت رو رشد می دی.

+10 #12 sana 1394-08-18 08:38
سلام عزيزم خوبي . خسته نباشي . فرصت كردي يه مطلب درباره شال و روسري بذار لطفا . اينكه چه مدل و چه رنگي به كي ميات و اينكه اصلا كجا بايد پوشيده بشن يا نه و همه چي . من خودم از اون آدماييم با اينكه شال دوس دارم اما چون نميتونم رو سرم نگه دارم و هي بايد مرتبش كنم و به بيرون بودن موهام تا يه حدي حساسم نه اينكه كلا موهام ديده نشن اما شال عقب ميره ،‌معمولا محروم شدم ازپوشيدن شال . همه جا مقنعه ميپوشم خيلي زرنگ بشم روسري ميپوشم . اماشال دوس دارم
ممنونم.
+4 #11 *maryami* 1394-08-17 23:59
نگارا جون اخه ببين مدل همه ژاکتا چقد خوشگله ولی مال گلابيا ادم افسردگی ميگيره.
+1 #10 مهنا 1394-08-17 22:57
سلام
نگارا یه پیشنهادی داشتم. کاش یه خبرنامه واسه سایتت بذاری. پست" چه طوری از چی نپوشیم استفاده کنیم" رو خوندم به این فکر افتادم. این طوری همه مطالبت تو اینیلمون هست. و همیشه در دسترسه.
#14623 Negara 2015-11-08 19:34:28
مرسی عزیزم. پیشنهاد خوبیه. به خاطر جلوگیری از بعضی از سوء استفاده های ادبی تا حالا این کار رو نکرده ام. راستش خودم هم از دریافت خبرنامه خوشم نمیاد. ولی ممنون. ببینم چه می کنم :)

+5 #9 نسرین 1394-08-17 20:51
سلام نگاراجون
خداقوت و بازم ممنون
من فکرکنم گلابی لاغر باشم ولی اصلا مدل هایی که برای گلابی ها گفتی رو دوست ندارم :sad:
بیشتر از همه دومی برای توت فرنگی ها و اولی برای موزها رو دوست داشتم
#14621 Negara 2015-11-08 18:22:39
این عکسها که فقط ایده است... وقتی تو بازار بگردی با این خصوصیات می تونی لباسهای قشنگی پیدا کنی. وقت من و عکسهایی که تو اینترنت هست کمی محدوده که من فقط ایده می ذارم.

+25 #8 نسيم 1394-08-17 16:01
سلام نگارا جون ميشه يه پست درباره نگهداري از لباس ها بذاري و بگي چجوري از لباس ها مون مراقبت كنيم كه دير تر كهنه بشن؟
#14620 Negara 2015-11-08 18:21:16
چشم. ایده خوبیه. :)

+2 #7 *maryami* 1394-08-17 15:34
با ديدن اين بافتا من ترجيح میدم يه توت فرنگی چاق باشم تا يه گلابی لاغرر. :sad:
#14619 Negara 2015-11-08 18:20:55
چرا؟

+5 #6 Mozhgan 1394-08-17 13:15
سلام نگارا جان.
این توضیحات درمورد کاپشن یا سوییشرت هم صدق میکنه؟
بعد اینکه من فرم هیکلم گلابیه ولی از روی مانتوهام که تا زانو یا بالای زانوان اصلا مشخص نیست.حالا آگه بخوام ژاکت بگیرم باید بازمطبق توضیحات گلابی ها عمل کنم؟
ممنون
#14617 Negara 2015-11-08 18:19:24
سلام عزیزم. بله تا حد زیادی صدق می کنه.
در هر حال باید مطابق شرایط گلابی ها لباس تهیه کنی که اونچه تو چشم نیست بیخودی نیاد تو چشم.

+7 #5 فاطمه 1394-08-17 07:56
سلام نگارای عزیزم.متاسفانه به پست قبل نرسیدم تاتجربه ی چی نپوشیم روبگم.من هر روز کرم ابرسان ومغذی میزنم شبا دروچشم فعلا همشون الارو هستن چون راضیم.هرشب موقع خواب وازلین برای پا.میدونم که سیبم وهمه قواعده سیبا رومیدونم.چطور پیاده روی کردن.خریدلباس مجلسی نه به خاطره زیباییش به خاطره اینکه منوزیباترمیکنه.پخت غذاهای باروغن کم نه به خاطر رژیمش به خاطره زندگی سالمتر.فراموش نکردن خودم توهمه لحاظ.پرورش استعدادم.رسیدگی به موهام.خیلی چیزای دیگه که فقط چی نپوشیم نیست.چی نپوشیم به افکار.به نظرمن باتشکر از گیتیعزیزهمه ی مطالب بایدخونده بشه توچی نپوشیم.نگارای یکی یه دونه ام.ااینهمه تجربه همش به خطره توئه هیچوقت نمیتونم خوبیاتوجبران کنم.امیدوارم شاگرده خوبی برات باشم
#14616 Negara 2015-11-08 18:18:27
بسیار هم عالی فاطمه عزیزم. خدا رو شکر می کنم اگر تونسته باشم کمی خوشی و شادی برای دوستانم در چی نپوشیم ایجاد کنم. همیشه شاد باشی.

+2 #4 مریم 1394-08-17 02:37
اما راستش فقط در حال نوشتن بودم و تا حدودی به مرحله ی اجرا در نمیومد تا این که دوست گلمون زحمت کشیدن و این راهکار هارو دادن سریعا یه دفترچه تهیه کردم و تمام این کارارو کردم فقط دوتا قسمتم بهش اضافه کردم یکه واسه همسرم یکیم واسه مارک لوازم ارایش هم چیزایی کا قصد خریدشونو دارم هم چیزایی که خریدم به همراه قیمتشون و این که راضی بودم یا نه.نوشته هایی که از قبل جمع کرده بودم خیلی به درد خورد دور نکات و توصیه هات خط کشیدم و همه رو تو قسمت مربوطه وارد کردم خیلی خوب شده و الان میدونم چیکار کنم از هر دوتون ممنونم
ببخشید زیاد حرف زدم
#14615 Negara 2015-11-08 18:17:35
عزیزم ممنون از این همه لطف و محبتت. چه شاگرد اولی! به همین زودی ایده ها رو عملی کردی؟ آفرین! ممنون!

+5 #3 مریم 1394-08-17 02:36
سلام نگارای گل و دوست داشتنی .خانوم تمام عیار و خوشگل و کدبانو امیدوارم زندگیت سرشار از خوبی و سلامتی باشه و در کنار همسرت خوشبخت بشی.و اما در مورد پست قبلی باید گزارش بدم
همونطور که خودتم میدونی من از خواننده های قدیمیت هستم و چند بارم ازت مشاوره گرفتم تو پرسش و پاسخ سایتم که حسابی اذیتت کردم یه بارم ک سوال تکراری پرسیدم و حسابی شرمندت شدم
اون موقع که وبلاگ رو میخوندم چون امکان جست و جو نبودمجبور بودم همه رو بنویسم یعنی عین جملاتتو و شوخیاتو کلا هر چی که میگفتی مینوشتم اما مرتب و خط کشی شده و یه دفتر کلاسورو اختصاص داده بودم به این  کار.توی یه قسمتشم لیست تمام مطالبتو نوشته بودم و دو تا ستون درست کرده بودم که یکیش و نوشته بودم مطلب یکی هم نظر بعد هر مطلبی رو که میخوندم و مینوشتم جلوش تو ستون مطلب تیک میزدم بعد که نظراشو میخوندم جلوی نظر هارو هم تیک میزدم و نکاتی که تو قسمت نظرها گفته بودی رو یادداشت میکردم از نکات رژیمی تا سلامتی و زیبایی و ست کردنی و مارک لوازم ارایش و...... اما راستش فقط در حال نوشتن بودم
+7 #2 نون مثل نگارا 1394-08-17 00:00
سلام نگارای عزیز
نمیدونم این سوال به این پست ربط داره یانه
اگه بی vبطه جواب نمیخوام عزیزم
بحث به لباسای زمستونی رسیدمیخواستم بگم شهرماخیلی سرده
جوری که ازالان سوزبدی داره
یه وقتایی سرم واقعادردمیگیره
ازطرفیم پوشیدن کلاه روی شال ومقنعه به نظرم زشته
چdکارکنم؟:(
#14614 Negara 2015-11-08 18:16:47
عزیزم کلاه های بافت خیلی ظریف رو زیر مقنعه یا شال هم می شه سر کرد ولی در کل به نظر من کلاه ساده بافتنی روی شال و مقنعه بد نمیشه. من از کلاه های مدل دار روی شال و مقنعه خوشم نمیاد.

+5 #1 فریده 1394-08-16 22:42
سلام نگارا جونم
مثل همیشه عااااالی .
با آرزوی بهترین ها برای نگارای مهربون :-***

forum banner mobile