چی نپوشیم؟
جمعه, 18 دی 1394 ساعت 23:31

چه جوری همیشه باکلاس و شیک باشم؟ قسمت اول

این مورد را ارزیابی کنید
(24 رای‌ها)

این سوال خیلی از شما دوستان عزیزمه. خیلی وقتها میاین می پرسین: نگارا، چی می شه که بعضی از خانم ها از بقیه خیلی شیک تر و جذاب تر به نظر میان و همه کارشون باکلاسه؟ امروز می خوام بهتون یک سری ایده بدم.

 

دوست خوبی یک بار دو تا هنرپیشه ایرانی زن خوش قیافه رو مثال زد و به من گفت، با اینکه هر دوشون خوشگلن و طرفدار دارن، هیچ دقت کرده ای که فلانی چقدر از اون یکی شیک تر به نظر میاد؟ اینجا بود که متوجه شدم این فقط یک ایده در ذهن من نیست که زیباییِ خالی شیک نیست. توی فیلمها هم زیاد دیده ایم. چی توی خون بعضی خانمها است که وقتی توی جمع هستند، یک سرو گردن زیباتر و باکلاس تر از بقیه خانمهای جمع دیده می شن؟

 

یک جمله جالب از کریستین دیور Christian Dior طراح معروف مد و بنیانگذار یکی از گرون ترین و شیک ترین برندهای لباس جهان خوندم که به نظرم جالب اومد. از کریستین دیور پرسیده اند: «کلید شیک پوشی چیه؟» و اون گفته: «شیک پوشی کلید نداره! اگر کلید داشت که ثروتمندترین زنها اون کلید رو می خریدند و دیگه غمی نداشتند. ساده پوشی، آراستگی و خوش سلیقگی که سه تا پایه اصلی خوش پوشی هستند رو نمی شه خرید. اما می شه اون رو یاد گرفت. چه فقیر باشید و چه ثروتمند.» حرف جالبیه. و من چقدر خودم این موضوع رو با گوشت و خونم درک کرده ام.

 

کسانی که چیز خاصی از سایت چی نپوشیم نمی دونن، فکر می کنن اینجا پاتوق یک سری دختر بی خیال ثروتمند بیکاره که بیان و ببینن چی مده و اون رو بخرن و بپوشن! چه اشتباه بزرگی! من و شما می دونیم که اینجا جاییه که دوستان با امکانات مختلف، حتی خیلی از دوستان با کمترین امکانات مالی و دسترسی به مرکز خریدهای گرون و پر زرق و برق میان و سه تا عنصر اصلی شیک پوشی «ساده پوشی، آراستگی و خوش سلیقگی» رو یاد می گیرن و بر اساس اون تغییرات کوچیکی توی زندگی شون ایجاد می کنن که شادی های کوچیک رو به دل خودشون و خانواده شون میاره. و من واقعا به این موضوع مفتخرم. بگذریم!

 

چی بعضیا رو باکلاس می کنه؟ چرا آدری هپبورن هدر همه عکسهاش از پنجاه سال پیش تا حالا همیشه شیک و خوش پوش و دوست داشتنی به نظر میاد؟ قبلا زیاد درباره «بی زمان» لباس پوشیدن و آرایش کردن گفته ام. چی می شه که عکس عروسی ده سال پیش یک نفر رو که می بینی فکر می کنی مال یک قرن پیشه و مال یکی دیگه انگار همین هفته پیش عروسی اش بوده؟ «بی زمان» لباس پوشیدن و آرایش کردن! خطوط صاف، تزیینات کم و ساده و کیفیت. هرچه از چیزهای جینگیلی وینگیلی دوری کنید، بی زمان تر می شید. این قضیه نیاز به یه جیب خیلی پرپول و یک زندگی بی دغدغه نداره. اتفاقا شیک ترین خانمها خیلی امکانات مالی ویژه ای ندارند، بلکه بلد هستند چه طور و کجا برای خودشون خرید مناسبی کنند. یک خانم شیک و باکلاس هر روز پاتوقش مراکز خرید نیست. هر هفته خرید نمی کنه. حتی شاید فصلی یکبار یا سالی یکبار هم به طور روتین خرید نکنه چون لباسهای توی کمدش بی زمانه.ولی به جا و در زمان مناسب لباسی رو می خره که اون رو شیک و خاص نشون می ده.

 

 

یک خانم شیک و باکلاس این خصوصیت ها رو داره:

 

1. همیشه تمیز و پاکیزه است.

 

2. همیشه مرتب و آراسته است.

 

3. ظاهرش ساده و باوقاره و همیشه چهره و قامتش در مرکز توجهه، نه لباس و زیورآلاتش.

 

4. لباسهای باکیفیت می پوشه.

 

5. همیشه لباس مناسبِ هرموقعیتی می پوشه و هیچ وقت با طرز انتخاب لباس و آرایشش مایه خنده دیگران نمی شه.

 

6. لباسهای بی زمان می پوشه. از مد روز و لحظه تبعیت نمی کنه و لباسهاش هیچ وقت از مد نمی افته.

 

 

3

 

اول بریم سراغ قضیه آراستگی:

 

قدم اول برای شیک و باکلاس به نظر اومدن آراستگی و پیراستگیه. آراستگی یعنی با افزودن چیزهایی مثل آرایش خودت رو زیبا کنی و پیراستگی یعنی با زدودن چیزهایی مثل موهای اضافه ابرو خودت رو زیبا کنی. اما جدی می گم. واقعا غیر ممکنه که بدون آراستگی و پیراستگی شیک و باکلاس به نظر بیایم. بنابراین هر کدوم از مطالبی که تاحالا من مطرح کرده ام رو هم اگر خوب رعایت نمی کنید، حتما، حتما خواهش می کنم روی آراستگی و پیراستگی همراه با تمیزی و پاکیزگی تمرکز کنید.

 

ساده ترین و پایه ترین اصل آراستگی که واقعا از هر چیزی واجب تره، داشتن صورت تمیز، زدوده شده از موهای زائد با ابروهای تمیز شده، ناخنهای مرتب و صاف و صوف سوهان خورده (با لاک یا بی لاک) و داشتن رایحه تمیزی و پاکیزگی (رایحه بعد از استحمام، نه رایحه یک شیشه عطر که روی خودمون خالی می کنیم) و پوشیدن لباسهای تمیز و اتو خورده است. هر کاری نمی کنید، این کارها واجبه. البته پاکیزگی رو با وسواس تمیزی که خیلی از خانمهای ایرانی بهش دچار هستند اشتباه نگیرید لطفا. وسواس تمیزی پوست شما رو خشک و حساس و قرمز، دور ناخنهاتون رو زخم و زیلی و جنس ناخنها رو شکننده و داغون می کنه. تمیز، پاکیزه و تازه. همین. نه سابیده و ضدعفونی شده و ناسور!

 

به پوستتون رسیدگی کنید. برای رسیدگی به پوست من دهها مطلب نوشته ام. لازم نیست صد جور کرم و لوسیون و دارو بخرید، اما خانمی که کاملا پوست صورتش رو ندیده بگیره، شیک و باکلاس نیست. شما ممکنه پوستتون مستعد جوش باشه اما همین که داروهای مناسب رو مصرف کنید و به خوبی روی جوشها رو جلوی دیگران بپوشونید، یک سر و گردن باکلاس تر از خانمی به نظر میاین که صورتش پر از جوشهای دستکاری شده کنده شده و نیمه زخمه. به پوستتون رسیدگی کنید، هر چقدر کم و ساده، اما جدی و پی گیر.

 

2

 

بهداشت دهان و دندان رو جدی بگیرین. می دونم هزینه های دندانپزشکی خیلی بالاست، حالا شاید ایمپلنت اون دندون تَهی که کشیده اید در اولویت لیست نباشه، اما جرم گیری، رفع بوی بد، سفید کردن و صاف و صوف کردن دندونهای جلو خیلی در شیک و باکلاس به نظر اومدن شما موثره. همیشه یک آدامس یا آبنبات و یا مسواک و خمیر دندان توی کیفتون داشته باشید. همیشه با دقت نگاه کنید ببینید با مردم که حرف می زنید آیا راحت جلوتون ایستاده اند یا خودشون رو عقب می کشند یا چهره شون درهم میره وقتی از نزدیک باهاشون حرف می زنید. این چیزها می تونه پیامهایی رو درباره بهداشت دهان و دندانتون بهتون بده.

 

آرایشتون رو ساده و شیک نگه دارید. خیلی خوبه که با توضیحاتی که من توی سایت نوشته ام آرایشهای مفصل تر رو هم تمرین کنید، ولی خیلی مهمه بدونید هر جا چقدر آرایش کنید. محل کار جای گذاشتن مژه مصنوعی نیست! مطب دندانپزشک جای زدن رژ سرخابی نیست! کوه و پیک نیک و گردش حای سایه اکلیلی نیست! یک تیپ آرایشی ساده و شیک برای خودتون ایجاد کنید و از اطرافیان هم درباره زیبایی اش تایید بگیرید. این می شه آرایش هر روزتون و بعد بر اساس نیاز موقعیت می تونید یه چیزهایی بهش اضافه کنید. با تمرین و مطالعه فراوان باید کشف کنید دقیقا چه آرایشی بهتون میاد. در برنامه های روز کمتر آرایش کنید و در برنامه های شب و مهمانی و عروسی بیشتر.

 

 

ادامه دارد...

 

 

اطلاعات تکميلي

  • ثبت نظر جدید در این پست فعال است؟: خیر
خواندن 30249 دفعه

کاربر گرامی، برای ثبت پرسش یا نظر لطفا در سایت ثبت نام کنید و یا وارد حساب کاربری خود شوید.

دیدگاه‌ها  

-1 #53 چکامه 1394-10-25 18:32
سلام نگارای عزیز
واقعا مرسی که هستی :)
من تو این رابطه یه مشکلی دارم اینکه خاک بدنم حاصلخیزه انگار، امروز که برم اصلاح چند روز بعد دوباره درمیاد :| اگر زود برم میخوان مدل بدن ابروهامو باریک میکنن ،هرچی ام میگم فقط تمیز کنید کار خودشونو میکنن. خیلی آرایشگاهارو تست کردم دفعه اول دوم گوش میدن ولی بعدش دیگه نه !! دلم میخواد همیشه مرتب باشم ولی خودمم بکشم یه هفته ابروهام تمیزه البته خودم با موچین اطرافشو تمیز میکنم ولی چون ابروهام پره بازم نامرتب به نظر میاد! به نظرتون چیکار کنم که تو فاصله بین اصلاح رفتن خیلی شلخته به نظر نرسم؟ :cry:
#15337 Negara 2016-01-15 17:07:29
عزیزم سوال رو در بخش پرسش و پاسخ بذار توی نوبت.

-17 #52 azra 1394-10-25 14:10
سلام. نگارا بانوی عزیز من پست قدیمی فرم هیکل رو خوندم خیلی برام جالب بود.باسن 85 و دورسینه 80 و دور کمر 61 بین گلابی و ساعت شنی مرددم. اگه وقت داشتی بانو لطفا در یک کلمه بفرما کدومشه.شاد باشی و سلامت :-)
#15336 Negara 2016-01-15 17:06:35
عزیزم موضوع وقت نیست. برای تعیین فرم هیکل باید عکس بذاری و در بخش پرسش و پاسخ در نوبت بذاریش. ببخشید واقعا اینجوری نمیشه دوست خوبم.

-25 #51 شیما 1394-10-25 02:31
مرسی نگارا جون... آخ جون قسمتهای بعدی در راه هستن :))
---------------------------------
نگارا جون به نظرم از یه جایی به بعد اگر احساس کردید کامنتها و نظرات از روی خوش خوشانی (!) داره ارسال میشه کلِ آرشیو و سایت رو ببند و برای مشاهده شون شرایط ویژه ای رو تعیین کن. (مثلن تنها خوانندگانی که از فیلتر خودت رد شدند)
بعد هم ادامه رو به صورت کاغذ و کتاب به پیش ببر.
#15335 Negara 2016-01-15 17:04:27
عزیزم. ممنونم که از پشت مانیتور خیلی چیزها رو درک می کنی. فعلا که از همراهی با دوستان لذت می برم.

+8 #50 مرضیه 1394-10-25 00:58
نگارا جان سلام بعد قرن ها کامنت میذارم
پست عالی بود واقعا بعضی ها حتی تلاش آدم برای مرتب تر بودن و شیک بودن و مسخره و وقت تلف کردن میدونن :-|

نگارا جان یه چیزی که تا حدودی مربوط به پست کلاسیک میشه ذهنمو درگیر کرده اگه اینجا جاش نیست جواب نده عزیزم :-)
-اکثر لباس ها مثل عکسایی که خودتون هم گذاشتین روی کمرشون یه نوار پهن سفید یا رنگ روشن، کمربند ،کمربند طلایی، بخش کارشده لباس یا همچین چیزی دارن... این به نظر من ایراد بزرگی میاد
اخه ما که نمیخواییم روی کمر یا شکممون رو هایلایت کنیم! باهر نوع هیکلی هم که باشیم...اونم با یه خط افقی... پس چرا دائم اینطور لباسا طراحی میشن؟
من وقتی تو ذهنم لباس طراحی میکنم یه نوار مشکی دور کمر که از پشت پاپیون میشه در نظر میگیرم(خودم موزم)
#15334 Negara 2016-01-15 17:02:59
عزیزم بیشتر این لباسها تن مدلهای موز شکل هستند که به این وسیله به بدنشون فرم بیشتری می دن. من خودم هم کمربند تیره رو ترجیح می دم با لباس روشن.

+2 #49 زهرا 1394-10-24 17:03
سلام نگارا جونم
فقط اومدم بگم خیلی مطالبت خوبن
واقعا تو یه خانوم تمام عیاری
دوستت دارم
مرس از این همه راهنمایی بی منتت
:-)
+12 #48 سحر 1394-10-24 12:10
عزيزم نميدوني عاشق اين جور مطالبم.يعني كيف ميكنما نگارا جون همينطوريكه ميدوني رفتار و طرز حرف زدنم خيلي تو باكلاس بودن تاثير داره من خودم از بس با آقايون سركار دلشتم فكر ميكنم خيلي از خانمهاي دوروبرم فاصله دارم ميشه در مورد صحبت كردن و طرز رفتارم چند ايده بدي..آدم ممكنه لباس شيك بپوشه وليبا صحبت كردن بيكلاس هميچي را خراب ميكنه
+7 #47 sana 1394-10-24 09:11
سلام نگاراي عزيز . با زحمتهاي ما...
من دارم رو خودم و لاغريم بيشتر كار ميكنم . يه سري حركت ورزشي هم خاص بازو انجام ميدم . سعي ميكنم چربي سوزيم رو بيشتر كنم . تو باشگاه تمركز بيشتر روي لاغر كردنم ميكنم . ممنونم از راهنمايي هاي بسيار مفيدت .
#15327 Negara 2016-01-14 13:10:34
آفرين و ممنون كه خبرهاي خوب رو ميدي..

+9 #46 مهرزاد 1394-10-24 08:32
ممنون ازت نگارای عزیزم. بی صبرانه منتظر بقیه مطالبت هستم. ای کاش چند نمونه تیپ بیرون با دامن هم بذاری برامون. :oops: چون تجربه شخصیم می گه واسه ما گلابیا که لگ و ساپورت حرامه دامن یه نجات دهنده است. بازم ممنون از مهربونیات
+4 #45 سوسن 1394-10-24 03:51
سلام نگارا جان
ای کاش ی پستم درمورد دندون و مثلا بلیچینگ چیه و به درد چه کسایی میخوره و بقیه اصطلاحات دندون پزشکان میذاشتید
مثلا من پارسال یه ترمیم زیبایی رو دندونای شماره دو انجام دادم ک خیلی خوب بود ودندونام طوری بود ک یکم پایینش باریک تر بود ک میبایست پهنتر باشه،و دکتری ک ارتودنسی کرده بودم فرستادم پیش دکتر ترمیموزیبایی
و بهم گفتن مثل پرکردن دندونه باموادی هم رنگ دندون و درواقع شکل دادن ب دندون بعد ک تحقیق کردم ی اسم سختی داشت ک الان یادم نیس و اصولا تو توضیحاتی ک سایتا درمورد اصطلاحات میدن یکم واضح نیستن یا اصلا شاید کسی ازین ترمیمای زیبایی خبر نداشته باشه
من الان از این کاری ک کردم خیلی راضی بودم و با ی کار ساده رو دندونا آدم کلی اعتماد ب نفس میگیره
ولی خب باید ب اینم دقت کرد ک بدون تحقیق کاری رو دندون انجام نداد مثلا این دکتر زیبایی ب من گفت بلچیگ هم بکن و لازم داری ولی دکتر ارتودنسیم گفت نه انجام نده :| و منم انجام ندادم ..حالا بعد یکسال نمیدونم کار درستی کردم یا نه (؟)
ببخشید ک اینقدر طولانی شد...خودمم خسته شدم:))
+9 #44 zizi 1394-10-23 21:55
نگارا جان کاش شما مشاور زیبایی این بازیگرای ایرانی میشدین که جشنواره های خارجی دعوت میشن و یادشون می دادین که چی نپوشن بعضیاشون واقعا فاجعن!!!!
بازیگرای فیلم گس رو ببینین
www.setarehnews.ir/fa/doc/news/8149/
به نظر من از این همه توانمندی شما باید استفاده بشه
#15316 Negara 2016-01-13 18:58:08
عزیزم :)
خوب احتمالا بعضی ها هم تیپ اونها رو می پسندن! من البته طبعا نه. ممنون از محبتت.

-3 #43 shila 1394-10-23 17:02
نگارا جونم شرمنده دوباره مزاحم شدم اگه میشه سوال آذر منواصلا جواب ندین ..........
-2 #42 sara 1394-10-23 16:30
سلام نگارا جون
اون لینکهایی که گذاشته بودی تو پرسش پاسخ قابل کلیک نبودن;)
...............:×
-10 #41 Taniya 1394-10-23 15:31
سلام نگارا جون .. ببخشید من یه مشکلی دارم اونم اینه که صورتم بیشتر بالا و اطراف لبم خیلی جوش میزنه و من با اینکه بهشون دست نمیزنم اما لکش میمونه یه لک سیاه . چیکار باید کنم ؟
#15315 Negara 2016-01-13 18:54:55
عزیزم بازهم تاکید می کنم اینجا محل پرسش و پاسخ خارج از مطلب بالای همین صفحه نیست. پرسش و پاسخ باید بره توی نوبت در بخش مخصوص که بالای صفحه لینکش هست ولی فعلا تعطیله موقتا.
سوالات که اینجا ثبت بشه حذف می شه. این نمونه رو هم برای یادآوری نگه داشتم.

+7 #40 نسترن 1394-10-23 15:16
نگارا جان ای کاش یه خرده هم راجع به وسواس بگی... من وسواس شدید دارم به بوی بدنم و دهانم... یعنی یه مهمونی نمیریم.. مدام از خواهرم می پرسم ببین بدنم بوی بد نمیده؟ ببین دهنم بو نمیده... با اینکه ده بار خودم تو ایینه چک میکنم ولی باز از خواهر می پرسم ببین من می خندم رژم رو دندونم نماسیده... گاهی که دیگه عصبانی میشن جوابم رو نمیدن.. می دونم خیلی بده ولی حساسیت دارم.. حالا در سایر مواقع اینجوری نیستما.. سر کار مهمونی های خودمونی نه ولی تو عروسی ها و مهمونی های بزرگ که غریبه زیاده من رسما اعصابم بهم می ریزه... ممنون میشم در این مورد هم یه راهنمایی بکنی
#15314 Negara 2016-01-13 18:53:40
عزیزم درباره وسواس باید تحقیق مفصلی کنم تا بتونم راهنمایی کنم، اما حس من می گه در برابر اون آدمها اعتماد به نفست رو از دست می دی که اینجوری می کنی. در این صورت باید از خودت بپرسی چرا؟ آیا تجربه بدی داشتی؟ کسی بهت حرف توهین آمیزی توی اون گروهها زده؟ آیا افرادی هستند که با دوری از اونها حالت بهتر می شه؟ فقط حس می کنم این قضیه فقط وسواس خوشبویی و.. نیست.

+23 #39 F.Gh 1394-10-23 13:44
فکر کنم شما یه کم منظور من رو بد متوجه شدین. گفتم که تمیزی و خوشبویی همیشه شیکه و سلیقه نیست که! مثل هیکل خوب و ورزش کردن که همیشه با کلاسه :-) منظور من این بود که خیلیا میان می پرسن که من عطر چی بزنم یا چه آهنگی گوش بدم :-) خب این همه کمپانی تو دنیا میلیون ها رایحه می زنه بعلت سلیقه های متفاوت یا موسیقی و سلیقه ش که شیکی نمیاره! .................................................. ...منظور من این بود که اوریجینال بودن هم یکی از پارامترهای اصلی شیکی و کلاس ئه.
#15313 Negara 2016-01-13 18:50:53
نمی دونم دوست داشتی تلویحا توهین کنی یا از دستت در رفت. اوکی قسمت شفاف سازی منظورت رو می ذارم، اما بقیه حرفت اگر هم منظوری نداشتی با الفاظ برخوردنده ای ادا شد که هم از تو بعید بود هم خیلی ناراحتم کرد. بنابراین حذفش می کنم.
چی راجع بهت فکر می کردم و چی شد.... واقعا متاسفم.

در راستاي سياست احترام به كاربر پاسخ كامنت شما ويرايش شد.
اگر به تهديد كردن من ادامه بديد اقدام قانوني انجام خواهم داد.

0 #38 پریا 1394-10-23 12:32
سلام نگارا جان. ممنون که اینهمه دقیق وقت میگذاری و اطلاعات خوبی بهمون میدی. من مدتهاست میخونمت و واقعا دست مریزاد داره اینهمه اطلاعات و سخاوتمندی در ارائه اش...
این مطلب رو که خوندم برام خیلی جالب بود، چون خودم هم همیشه به این موضوع فکر میکردم که یه خانوم باید همیشه آراسته باشه و جالبه که ملاک های آراستگی از نظر من هم صورت همیشه اصلاح شده، ناخن های مرتب، موی مرتب و بوی خوش هست. اما همیشه با یک مورد دست به گریبانم، و اون ریشه های موی رنگ شده است! خودم همیشه رنگ مویی که استفاده میکنم یکی دو درجه از پایه موهام تیره تره، اما وقتی دو سه سانت ریشه ها در میاد، واقعا بدم میاد. از طرفی هم مامان و خاله ها و... بشدت توصیه میکنن که زیاد موهامو رنگ نکنم، چون زود سفید خواهد شد. و من موندم بین دو راهی، که برای همیشه آراسته بودن لازم میدونم همیشه ریشه موهامو شارژ کنم، و از طرفی خب نمیخوام موهام آسیب ببینه. شما چه راهکاری برای این مورد داری؟ و آیا واقعا صحت داره که شارژ مرتب رنگ مو، مثلا یک ماه و نیم یکبار، باعث زودتر سفید شدن موها میشه؟
#15312 Negara 2016-01-13 18:49:41
عزیزم اصراری ندارم کاری که نمی خوای بکنی، اما رنگ کردن ربطی به سفیدی مو نداره، مگر جایی که از شدت اسیب باعث ریزش موهای فعلی بشه و موهای بعدی که طبق برنامه قراره سفید در بیاد، زودتر دربیاد. شارژ رنگ مو باید 2-3 هفته یکبار انجام بشه که کاملا شیک و زیبا باشه.

0 #37 نازنین 1394-10-23 09:51
با سلام و خسته نباشید .مشکل من زرد بودن دندان هست که اشاره کردین اطلاعاتی در مورد اینکه چه روش سفید کردنی بهتر هست و هزینش چقدره دربن؟
#15311 Negara 2016-01-13 18:48:27
کلمه بلیچینگ رو لطفا توی کادر جستجو سرچ کن.

+1 #36 shila 1394-10-22 21:57
نگارا جون میدونم اینجا جای سوال نیس ولی توروخدا جواب بدین شرمنده مجبور شدم :cry: یادتونه دفعه قبل در رابطه با لایه بردار پرسیده بودم،الان پوستم داغون شده انگار سوخته قرمز قرمز شده،دارم سکته میکنم میترسم جای جوشام چال بشه یا این قرمزی و سوختگی بمونه :cry: به نظرتون مصرفش رو قطع کنم?داروهام ژل شستشوی keracnyl,وپمادbioclinوaveneلایه برداره،تروخدا کمکم کنین تنها دلخوشیم شمایین دکترم یه شهر دیگه س
#15299 Negara 2016-01-12 22:33:44
عزیزم فقط در صورتی که درد و سوزش غیر قابل کنترل داره قطع کن. اگز نه رنگی و تورم و التهابش طبیعیه.
بازهم مشورت با پزشک خیلی مفیدتر از مشورت با منه.

+19 #35 F.Gh 1394-10-22 17:18
سلام نگارا خانم عزیز

بنظر من هم تمیزی و آراسته گی همیشه نشان دهنده ی کلاس ئه. مثل اکثر اوقات، من از مطلب شما خوشم اومد. فقط چیزی که به ذهنم رسید اینه که بگم سلیقه ی آدم ها هم متفاوته. مثلن من تا جایی که لباس های شما رو دیدم، فهمیدم سلیقه م با شما فرق می کنه. یا در مورد رنگ مو خیلی با شما هم نظر نیستم. البته خیلی وقت ها دیدم که خودتون هم این مسئله رو توی پاسخ هایی که به پرسش ها می دین گفتین و توضیح دادین که شما اصول کلی رو می گین...
من فکر می کنم یکی از چیزهایی که آدم ها رو خاص و کلسی می کنه اوریجینال بودنشونه. اینکه همه مون بیایم مثل شما لباس بپوشیم یا از سلیقه ی شما استفاده کنیم، اوریجینال بودنمون رو زیر سوآل می بره.
#15298 Negara 2016-01-12 22:32:46
دیگه تمیزی و خوشبویی و پاکیزگی که سلیقه ای نیست درسته؟ همین طور اصول زیبایی شناسی.
بنابراین اینکه اصول اولیه رعایتش تصویر زیبایی از ما در مخاطب ایجاد می کنه جای شک نداره.
حالا اینکه کسی دوست داره مثل من لباس بپوشه یا نپوشه دیگه بستگی به خودش داره.
البته من هم نظرم رو صریح اعلام می کنم. طبعا کسی که مطالب من رو می خونه وجه مشترکی احساس می کنه که می خونه.

+4 #34 نیلوفر 1394-10-22 16:48
سلام
از مطالب عالیه سایت ممنون. من 90 درثد رو خوندم و نت برداریم کردم.
تو این مدت کلی تغییرات مثبت داشتم و با توصیه های شما پوستم بهتر شده.دارم شروع میکنم تغییر سبک آرایش پوستم.
با لوازمی که شما بهم معرفی کردید. رفتم تونیکم خریدم. از امشب مصرف میکنم نتیجه رو اعلام میکنم.
بازم یک دنیا ممنون.مشاوره تلفنیتون عالی بود.
فقط یک سوال دارم اونم به جاش می پرسم.

forum banner mobile