چی نپوشیم؟
K2_MONب ظ+0430E_مرداد+0430Rمردادب ظ+0430_0C2

در مراسم خواستگاری ام چی بپوشم؟

K2_RATE_THIS_ITEM
(7 K2_VOTES)

نگارا جون لطفا چند مدل لباس مناسب خواستگاری بزار. در مورد مدل مو و آرایش و زیورآلات مناسب شب خواستگاری هم توضیح بده.


ترجیحا لباس موقر با بالاتنه پوشیده باشه و دامنش هم از زانو بالاتر نباشه. نمی خوام اون شب خیلی جلف و باز بپوشم.

 

 

دو هفته دیگه مراسم خواستگاریمه البته خیلی شلوغ نیس اخه جلسه اوله یه 7-8 نفریم به نظرت چی بپوشم ؟ به نظرت دامن بپوشم باساپورت ؟ اگه اره قد دامن تا کجا باشه . یا اینکه تونیک و شلوار بپوشم اگه اره چه جور تونیکی چه رنگی ؟ اگه لطف کنی و جنس پیشنهادیتو هم بگی ممنون میشم. صندل بپوشم یا نه؟ رنگ شالم چی باشه ؟

 

 

 

 ستاره عزیز و باران عزیز

 

من معمولا در مورد اینکه چه لباسی مناسب مراسم خواستگاریه سوالهای زیادی دریافت می کنم.

 

دوستان؛  مراسم خواستگاری انواع و اقسام مختلفی داره که هر کدوم شرایط ویژه خودشون رو دارند. گاهی خواستگارها کاملا غریبه اند، گاهی  فقط خانمهای خانواده اول میان، گاهی کسی که سالها باهاش دوستید با خانواده اش میاد خواستگاریتون، گاهی خانواده ها با حجابن، گاهی بی حجابن، گاهی بی حجابن ولی نمی خواین لباس باز بپوشین، گاهی جواب از قبل بله است، گاهی این خواستگار یکی از سری خواستگارهای بی خود و زورکیه که پدر و مادرتون بهتون تحمیل کرده اند....

 

بله... ما هم دختریم و این مراحل رو پشت سر گذاشته ایم

 

بنابراین من توصیه هام رو به دو دسته اصلی تقسیم می کنم و ازتون می خوام با درایتی که به عنوان خواننده خوب من دارید، خودتون در موقعیت مناسب از این توصیه ها استفاده کنید.

 

 

** اول چند تا توصیه کلی هم برای همه دارم:

 

* به نظر من اگر اضافه وزن ندارید رنگهای روشن و شاد رو انتخاب کنید مثل زرد، آبی ، صورتی، بنفش و...

 

* اگر اضافه وزن دارید می تونید مشکی انتخاب کنید اما به نظرم مشکی یک سره نباشه و  با رنگ دیگه ای قاطی شده باشه چون اصولا به نظرم عروس باید رنگهای روشن و شاد و دخترونه بپوشه.

 

* در ضمن به نظر من باید دامن پوشید و به هیچ وجه موافق پوشیدن شلوار نیستم.

 

* زیور آلات به نظرم در این روز خاص باید کم و نازک و ظریف باشند و صد البته که دست چپتون رو خالی می گذارید و هیچ انگشتری به هیچ یک از انگشتهای اون دست نمی کنید! فرضا یک ساعت ساده به دست چپ و یک دستبند ظریف به دست راست و اگر اصرار دارید یک انگشتر ظریف به دست راست. طلای سفید بهتره به نظرم. لطفا جواهراتتون رو در موقعیت دیگری به رخ جاری آینده بکشید!

 

* کفشتون رو به نظرم چه قد بلندین چه کوتاه با پاشنه ۳ تا حداکثر ۵ سانت بگیرید.

 

* آرایشتون رو ملیح و کمرنگ و ساده بگیرید با استفاده از رنگهای روشن. اگر خوب بلد نیستید سایه بزنید ، اصلا نزنید. اگر بلدید، یک سایه رنگ ملایم و روشن که به رنگ لباستون بیاد رو در حد مرگ کمرنگ و محو بزنید. به نظرم خط یا مداد چشم (نه فرفری و خلیجی هااا...) ساده و ریمل لازمه حتما. رژگونه صورتی کمرنگ اگر سفیدید و هلویی کمرنگ اگر سبزه اید و یک رژ چند درجه پر رنگ تر از لبتون تو خانواده صورتی و گوشتی. همین!

 

 

** دسته اول: اگر قراره بی حجاب در مراسم خواستگاری حضور پیدا کنید

 

خوب دوستان، حالا که به هر دلیلی شما قراره بی حجاب در مراسم حضور پیدا کنید حالا چه اونایی که میان فقط خانم هستند و چه اصلا خانواده ها بی حجابن، توصیه من اینه که به هر حال لباستون خیلی باز یا بدن نما  یا تنگ نباشه. اصولا به نظر من وقتی در شرایط عروس حتمی یا احتمالی آینده قرار می گیرید بهترین تم برای لباس، آرایش و زیورآلات تم ساده ، دخترونه و خجالتیه.

 

به نظر من بهتره بلوز و دامن یا پیراهن میدی بپوشید. یعنی قد دامن حدد ۴-۵ سانت پایین تر از زانو بایسته. اگر خیلی اصرار به پوشیدن دامن کوتاه تر دارین، قدش رو حداقل تا زانو انتخاب کنید. از اون کوتاه تر جالب نیست. نترسید، فرصت برای پوشیدن مدلهای مختلف زیاده.

 

نکته دیگه اینکه به نظرم بهتره قسمت بالاتنه و کمر لباس تنگ باشه و دامن لباس گشادتر از بدنتون وایسه. حالا نیم کلوش، ترک و یا هر مدلی که به نظرتون خوبه.

 

این مدلی که گفتم به اکثر هیکل ها میاد و به اندازه کافی با حیا و دخترونه هم هست.

 

 موهاتون رو دورتون بریزید. حالا یا براشینگ کنید یا از فر خود موتون و موس استفاده کنید، خلاصه موهاتون رو شاخدار و دم دار دست نکنید! ساده!!! ساده!!!  قرار شد چی باشیم؟ ساده و دخترونه و خجالتی!

 

اینم چند تا مدل به همین سبک

 

** دسته دوم: اگر قراره با حجاب در مراسم خواستگاری حضور پیدا کنید

 

 خوب اگر رسمتون چادر و یا مانتو شلواره که راحتید. اما بیشتر روی سخن من با اون دسته است که رسمشون پوشیدن کت و دامن یا کت و شلواره. من اصلا موافق این تیپ برای خواستگاری نیستم و به نظرم خیلی زنونه است.

 

لباس پیشنهادیم برای گروه با حجاب پیراهن یا بلوز و دامنیه که قد دامن ۷-۸ سانت پایین زانو باشه که بتونید با جوراب شلواری ضخیم یا ساپورت بپوشید با آستین بلند. به نظر من این پیراهن اگر مشکلی ندارید بهنره در بالاتنه و کمر تنگ باشه و بعد دامنش گشاد شه. و اگر تنگ بودن بالاتنه براتون مساله است، می تونید بالاتنه و دامن رو گشاد و چین دار بگیرید که به بدنتون نچسبه اما کمر رو تنگ بگیرید که هیکلتون از شکل نیفته. اگر اصلا راه نداره که بخشی از ساق پاتون توی جوراب شلواری پیدا باشه، بازهم به نظر من ماکسی گرفتن دامن از پوشیدن لباسهای زنونه بهتره. شما رو جدا و متفاوت هم می کنه. ظرافت و خشک نبودن پارچه لباس اینجا خیلی مهمه.

 

بازهم به نظر من وقتی در شرایط عروس حتمی یا احتمالی آینده قرار می گیرید بهترین تم برای لباس، آرایش و زیورآلات تم ساده ، دخترونه و خجالتیه.

 

در مورد رنگ و کفش و زیورآلات و آرایش هم همون چیزایی که اون بالا توضیح دادم.

 

به نظر من کلا روسری رسمی تره، اما اگر با شال سر کردن می تونید کمی از تنگی بالاتنه لباس رو بپوشونید، شال بهتره و می تونید مدل زیبا تری رو انتخاب کنید. یک نکته مهم اینه که رنگ شال رو تیره تر از لباستون بگیرید یا اگر لباستون طرحداره، همرنگ تیره ترین طرحش بگیرید. رنگهای کرم و سفید و غیره برای شال و روسری پوست صورتتون رو تیره و چرک می کنه. شال رو تکرنگ بگیرید بهتره. یک توصیه خارج از موضوع هم می کنم: "به نظر من حجابتون رو کمتر یا بیشتر از اونچه واقعا هست و یک عمر می خواین نشون بدین انتخاب نکنید. خود واقعی تون باشید. اونی نباشید که مامانش می خواد. اونی باشید که یک عمر می تونید همون بمونید."

 

اینم چند تا مدل که می تونید دامن یا آستینشون رو بلند تر بدوزید و با جوراب شلواری بپوشید.

 

 راستی.... مبارکه !!!

 

+;نوشته شده در ;2013/7/29ساعت;16:14 توسط;نگارا; |;

K2_ADDITIONAL_INFO

  • ثبت نظر جدید در این پست فعال است؟: خیر
K2_READ 19079 K2_TIMES

کاربر گرامی، برای ثبت پرسش یا نظر لطفا در سایت ثبت نام کنید و یا وارد حساب کاربری خود شوید.

COMMENTS_LIST_HEADER  

+1 #68 الناز SATق ظ+0430E_خرداد+0430Rخردادق ظ+0430_0C1
سلام نگار جون خوش سلیقه و مهربونمن می خوام برای جلسه خواستگاریم یک بلوز و دامن شیک بدوزم و ترجیحاً از رنگهای روشن استفاده کنم. البته هنوز پارچه نگرفتم ولی اولویتم با رنگهای روشنه. خب حالا سوالم اینه که مثلاً اگر لباسم لیمویی، صورتی، یا آبی روشن باشه با چه رنگ جوراب شلواری ست کنم بهتره؟ آیا جوراب شلواریم همرنگ لباسم باشه یا جوراب شلواری رنگ پا بپوشم؟ اگر رنگ پا بپوشم واسۀ مراسم خواستگاری ضایع نیست؟ پاسخ : الناز جان من رنگ پا رو پیشنهاد می کنم. اگر اونها خیلی مذهبی و پوشیده هستند فقط، مناسب نیست. در این صورت خوب مجبوری جوراب مشکی بپوشی.
0 #67 دختر18ساله FRIق ظ+0430E_خرداد+0430Rخردادق ظ+0430_0C1
وای مرسییییییییاخه خودم زودتر دوست دارم ازدواج کنم.چندتاازدوستام ک ازدواج کردن راضی ان بعدش اینایی ک اومدن موقعیت شون خیلی خوبه همه تاییدش کردن...به نظرت ی صندل لژدار 10سانتی بپوشم مشکیه رنگش خوبه؟موهامم فره...بازم مرسییییییییییییییییییییییی نگارا جونممممممممممم پاسخ : اگر تو لباست مشکی داره خوبه. اما صندل با جوراب نپوشی...
+1 #66 دختر18ساله TUEب ظ+0430E_خرداد+0430Rخردادب ظ+0430_0C1
سلام.نگاراجان من نزدیک 18سالمه.و قدم152سانتی متر هه و وزنم51کیلوبرام ی خواستگاراومده که خونواده شون مثل خودمون مومنناما من خودم بیرون گاهی چادرسرمیکنم اما توی خونه نه!به نظرتون چادرسرکنم؟چه رنگی؟؟لباس به نظرم یک شونیز که مدل یقه اش کرواتیه رنگش سفیده و نقطه های مشکی داره و ساپورت مشکی بپوشم؟یاشال طوسی؟؟چادر چه رنگی؟و اینکه مدل لباسمو به کل عوض کنم؟برای باراول قراره مادرش بیاد چی بپوشم؟مدل موهامم فره و تاشونه امه و رنگ مشکیه.به نظرت ارایش لازمه انجام بدم؟اخه به نظرم زیاد باشرایطم ارایش کردن مناسب نیس...میشه ی مدل ارایش خیلی ملایم و کم رنگ بهم پیشنهادکنی؟رنگ پوستمم مایل به سفیده.به نظرت ازلاک میشه استفاده کرد؟راستی مرسی از این همه کمکی که به مامیکنین مرسیییییییی پاسخ : عزیزم چقدر آخه زود می خوای ازدواج کنی.... کللللللی وقت هست هنوز... رسمتون اینه یا تو عجله داری؟ پس دانشگاه، اشتغال، استقلال و بقیه تجربه ها و لذت هایی که یه دختر جوون حقشه در دهه بیست زندگی اش تجربه کنه چی؟همون طور که در همین پست نوشته ام وقتی مادرش میاد یه لباس دخترونه تر بپوش... یه پیراهن ، عکس از لباس و ارایش ملایم گذاشته ام. (انگار اصلا خود پست رو نخونده ای.) اگر قصد داری در آینده همیشه چادر سرت کنی، وقتی میان خونه تون سرت کن. یعنی اگر اومدن و تو چادر سرت بود پس می پذیری که همیشه وقتی متاهل شدی و مهمون اومد با چادر باشی... این تصمیمش با خودته. لاک بزن، چرا نزنی؟ کمرنگ و ملیح بزن. مثلا صورتی صدفی...اون شومیز یقه کراواتی رو من نمی پسندم... بازهم بلوز و دامن یا پیراهن طرحها و مدلهای دخترونه رو پیشنهاد می کنم.
+1 #65 نگاره SATق ظ+0430E_خرداد+0430Rخردادق ظ+0430_0C1
سلام نگارا جون اگه کت دامن صورتی آبی شاد بپوشیم مدلهای اسپرت و دخترونه - یا مثلا کت کوتاه سفید با دامن مشکی هم جنس کت با جوراب شلواری ضخیم و شال مشکی و صندل یا کفش عروسکی سفید؟ پاسخ : من اصولا کت و دامن رو نمی پسندم. پیراهن رو ترجیح می دم. اما جرم هم نیست پوشیدنش :)
0 #64 ستاره FRIق ظ+0430E_خرداد+0430Rخردادق ظ+0430_0C1
سلام ، خیلی ممنونم از وبلاگ عالی و مطالب فوق العاده تون. یه سوال داشتم ازتون ببخشید که وقتتون رو می گیرم، چند هفته دیگه مراسم خواستگاری منه ، ما خودمون مذهبی نیستیم و کسی هم که میاد خواستگاریم سه سال با هم دوست بودیم اما خب خانواده ی اون نمی دونن و اونا هم مذهبی تر از ما هستن به هر حال من تصمیم ندارم شال سرم کنم می خوام خود واقعیم باشم اما دوس دارم به احترامشون لباس پوشیده ای تنم باشه. مطالبی که به سوالم مربوط می شه رو کامل خوندم و ازتون هم تشکر می کنم اما مشکلم اینه که موهام همیشه کوتاهه ، و فکر می کنم اصلا دامن بلند و پیرهن بهم نمیاد :( می تونین چند تا مدل و رنگ مناسب بهم پیشنهاد بدید؟ مدل موهام تقریبا اینه با همین اندازه پف ولی فرق به سمت راست: images.faramodel.ir/.../... رنگ موهام قهوه ای خیلی تیره س ، پوستم سفیده 23 سالمه هیکلم هم گلابیه ولی اضافه وزن ندارم و فرم بدنم ورزشکاریه و قدم هم 173خودم یه سارافون کاملا ساده ی خیلی بلند تا قوزک اما با چاک تا زیر زانو در نظر گرفتم به رنگ سورمه ای که زیرش بلوز آستین سه ربع (هنوز رنگشو فکر نکردم) بپوشم. به نظرتون مناسبه؟ پاسخ : چه اشکالی داره که موهات کوتاهه؟ یه گل سر خوشگل رنگ بلوز زیر سارافونت بزن به گوشه موهات که دخترونه تر بشه. این سارافون بد نیست اما اگر خیلی صاف و گشاد و بی شکل باشه هیکلت رو خراب می کنه. شاید کوتاه تر و با جوراب شلواری بهتر باشه.گوشواره بلند و بزرگ بندازhttp://www.short-haircut.com/wp-content/uploa ds/2013/05/Emma-Watson-pixie-hairstyle.jpg
+1 #63 سارا بانو FRIق ظ+0430E_خرداد+0430Rخردادق ظ+0430_0C1
سلام نگارا جان عزیزم. من به پیشنهاد همسر برادرم با سایت شما آشنا شدم. عزیزم وبلاگ خیلی خیلی عالی داری. ایشالاه همیشه موفق و موید باشی. خانوم خانوما کاش این اجازه رو میدادی که عکس لباس هایی رو که گذاشتی ذخیره کنیم که برای نشون دادن به خیاط برای دوختن راحت باشیم. مدل لباس ها بسیار عالیه. پاسخ : سلام عزیزم. خوش اومدی.راستش نزدیک یک سالی این گزینه فعال بود ، اما بعد از دیدن دزدی هایی که در سایتهای آرایشی از عکسها و مطالبم شد، من هم باید عکس العملی نشون می دادم دیگه. :(
0 #62 حنا SUNب ظ+0430E_ارديبهشت+0430Rارديبهشتب ظ+0430_0C1
سلام نگارا جون.از اینکه با وبلاگ قشنگت دیر آشنا شدم ناراحتم ولی امیدوارم از این به بعد دوستای خوبی باشیم. 5 شنبه شب داره واسم خواستگاری میاد که یه خورده با بقیه خواستگارام فرق داره،یعنی راستش خیلی به ظاهر اهمیت میده و.. با این حال من تو انتخاب لباس مناسب نیاز به کمک دارم. به نظرت خیلی ساده بپوشم اونا درک میکنن یا..؟ راستی کفش مهمونیو مثلا" خمون پاشنه 3 یا 5 سانتو میشه تو خونه پا کرد؟یا صندل و پاپوش بهتره؟البته من خداروشکر با قدم مشکلی ندارم میخوام ببینم چی مناسبتره؟ببخشید سوالم طولانی شد،دفعه اوله خوب حساب کن مشتری شیم:) پاسخ : حنا جان خوش اومدیقضیه کفش بستگی به مدا خونه تون داره. اگر خونه تون سراسر با فرض پوشیده شده، کفش پاشنه دار مناسب نیست. اگر فرشها جمع ترن و دکوراسیون مدرن تره و کفپوش پیداست می تونی کفش پاشنه دار بپوشی. خیلی خیلی ساده نپوش خوب، ولی اجق وجق هم نپوش. اگر باهاش دوستی، از خودش بپرس چی مناسب سلیقه مادرشه. اگر دوست نیستی دل رو بزن به دریا و به توصیه های من عمل کن :)
0 #61 مانلي WEDق ظ+0430E_ارديبهشت+0430Rارديبهشتق ظ+0430_0C1
ممنونبراي مراسم عقد چي پيشنهاد ميكنيد؟ پاسخ : عزیزم چه جوری عقدی؟ یه کم مفصل تر توضیح بده. یا اگر قبلا گفته بودی دوباره کل سوال رو برام بنویس. می بینی که چقدر سوالها زیادن.
+1 #60 معصومه SUNق ظ+0330E_اسفند+0330Rاسفندق ظ+0330_0C1
سلام هزیزم من خانوادم مذهبی هستن ولی نمیخام تو خاستگاریم چادر بپوشم میخام پوشیده باشم ولی چادر نه بنظرت عزیزم چی بپوشم دامن دوس ندارم و ساپورت هم فکر نکنم جالب باشه و حس میکنم خوب نباشه ی تیپ خوب میخام بهم معرفی میکنی ممنونم اگه برام ایمیل کنی عزیزم پاسخ : معصومه جان من که تیپ مورد نظرم رو در همین پست نوشته ام.به نظر من باید دامن پوشید اما اگر دوست نداری خوب طبق سلیقه خودت بپوش.بلوز و شلوار و شال دیگه.ایمیل هم برام مقدور نیست. همین پست رو چند روز دیگه چک کن عکسهاش رو درست کرده باشم ایده می گیری.
+1 #59 سارا SUNب ظ+0330E_اسفند+0330Rاسفندب ظ+0330_0C1
سلام عزیزم.من برای مراسم خواستگاریم یه کت صورتی تقریبا براق و روشن خریدم می خوام برا زیرش یه سارفون بدوزم.میخواستم ببینم چه رنگی با صورتی ست میشه که شیک باشه در ضمن شال چه رنگی بپوشم؟ من پوست صورتم گندمیه.مرسی عزیزم پاسخ : خاکستری، سورمه ای، قهوه ای سوخته، مشکی، سفیدبه نظر من با سورمه ای ست کن و شال و سارافون رو همرنگ بگیر.
+1 #58 مانلي SATق ظ+0330E_اسفند+0330Rاسفندق ظ+0330_0C1
سلامواقعا عاليه وبلاگتون چه خوب كه اينجا رو پيدا كردمممنون از زحماتتونفقط بيشتر پستها عكساشون نيس يعني از رو سروري كه آلود كردين پاك شده كاش دوباره بذاريد عكسارومثلا الان من دنبال عكس لباس مراسم خواستگاري هستم ولي عكساش حذف شده ممنون ميشم دوباره عكسا رو آپ كنيد پاسخ : ممنون مانلی جان.بله در حال آپلود مجد عکسها هستم. البته زمان زیاد می بره. صبور باش و از آخر به اول چند روز یک بار پستها رو چک کن.
0 #57 مهرناز FRIب ظ+0330E_بهمن+0330Rبهمنب ظ+0330_0C1
سلام نگارا جون چه خوب که این وبلاگ رو انتخاب کردم تو دوست خوب همه ی ما دخترهایی نگار جون من 5شنبه همین هفته خاستگمهونم کسی که اصلا نه دیدمش نه خودشو نه خانوادشو هیچی نمی دونم معرف داشتیم پس ترجیح می دم ی شال پر پری سر کنم حتما هم لباسم پوشیده باشه چی به نظرت ساده و شیکه ... پاسخ : سلام مهرناز جان. به نظرم حتما از معرفتون درباره وضعيت حجابشون تحقيق كن. من كه ديگه همه نظراتمو توي همين پست كامل نوضته ام.
0 #56 مریم SATب ظ+0330E_دی+0330Rدیب ظ+0330_0C1
سلام نگارا جون .خسته نباشید. من اسفند ماه اگر خدا بخواد میخوام برم مکه برا برگشتم مهمونی داریم که خانمها جدا هستند میخوام لباس مناسب بپوشم که ترجیها بلوز شلوار باشه ولی شیک و قشنگ باشه خیلی ممنون میشم اگر راهنماییم کنید. پاسخ : به نظرم یه بلوز حریر با شلوار جنس پارچه خشک و کمی دمپا شیکه.http://cdn.redcarpet-fashionawards.com/wp-con tent/uploads/2012/12/Kate-Hudsons-3.jpghttp://imag es3.chictopia.com/photos/ForYouMademoiselle/953448 3967/forever-21-blouse-forever21-pants_400.jpg
+1 #55 آرزو SUNب ظ+0330E_آذر+0330Rآذرب ظ+0330_0C1
عزیزم خواستگاری هست ولی خواهرش همیشه من را با لباس باز دیده حالا نسبتا پوشیده بپوشم بد نمیشه؟ پاسخ : آرزو جان به نظر من در مجلس خواستگاری حجب و حیا جذب کننده است. حتی اگر همیشه این تیپت نباشه. اونا دنبال یه دختر خیلی دختر (قابل توجه شلوار پوشها) و محجوب هستن که برادرشون رو همه جوره خوشبخت کنه. :)
0 #54 سالومه@@ SUNب ظ+0330E_آذر+0330Rآذرب ظ+0330_0C1
سلام نگارا جان تازه با وبلاگتون اشنا شدم و واقعا عالیه ....خوشمان امد حالا یک سوال مهمدارم ممنون میشم جواب بدید بهم:جشن عروسی برادر شوهر مه .یک لباس خریدم شیری رنگ و کوتاه تا روی زانو.بالاش دکلته . زیر سینه یک نوار میخوره .روی بنداش و زیر سبنه سنگ دوزی طلایی شده .قدم 160 و وزنم 62 بالاتنه کوچیک و باسن بزرگی دارم شکم ندارم .موهام و چشم و ابروم مشکی .پوستم سفید .بنظرت با این لباس ساپورت بپوشم یا نه اگر بپوشم چه رنگی باشه بهتره خانمی ؟کفشم چه رنگی باشه و زیور الاتم چطوری ؟ موهامو رنگ کنم یا مشکی خوشگلتره ؟واقعا ببخشید سوالام زیاد شد ممنون میشم جواب بدین پاسخ : سالومه جان خوش اومدی.چون باسنت بزرگه کلا این لباس خیلی برات مناسب نیست اما به هر حال در این شرایط بهتره با ساپورت مشکی نپوشی که بزرگتر هم نشونت بده با ساپورت رنگ پا و کفش رنگ نوارها بپوش. موهات رو تیره نگه داری سنت رو کمتر نشون می ده.برای یقه دکلته گردنبند پهن و درشت بنداز.
+1 #53 مهدیه SATب ظ+0330E_آذر+0330Rآذرب ظ+0330_0C1
سلامی سه باره نگارا جون. ببخشید که اینقدر مزاحم میشم. من الان این پستی که درباره ی لباس مناسب خواستگاری نوشته بودید رو خوندم.من نه از اون قشر چادری و مانتویی هستم و نه از اون قشر بدون حجاب یعنی روسری یا شال رو می پوشم. راستش انقدر که همیشه با شلوار در اکثر مراسم بودم احساس میکنم اصلا با دامن راحت نیستم یعنی تا به حال امتحان هم نکردم ببینم چطوری میشم. به جز چند مورد مجلس زنانه که کت آستین کوتاه با دامن ست خودش پوشیدم دیگه دامنی ندارم. اگر در مورد لباس پوشیدن بیشتر پست بذارید ممنون میشم. باز هم سپاس از مطالب جالب و مفیدتون پاسخ : مهدیه عزیز تاکید من روی دامن برای اینه که اونها برای دیدن جنبه زنانه شما میان یعنی اگر خواستگاری رو خیلی ساده کنی یه مرد میاد دنبال یه زن... پس بهتره تیپمون اسپرت و شلواری نباشه. اما اگر واقعا واقعا راحت نیستی زور که نیست، یه شلوار زنونه خوب بپوش. :)
0 #52 نیلو SATق ظ+0330E_آذر+0330Rآذرق ظ+0330_0C1
نگارای عزیز سلام :) نمیدونی چقدر با وبلاگت تا حالا تونستم رابطه برقرار کنم .. ولع دارم واسه خوندنت .. خیلی از پستاتو چند بار خوندم .. واقعا ممنونم که اینقدر با عشق مینویسی واسمون نگارا جان من قدم 164 و وزنمم 63 هستش . هیکلم سیب ماننده . پوستم سفیده . محجبه هم هستم تقریبا ولی چادر سرم نمیکنم . واسه مراسم خواستگاریم میخواستم نظرتو بدونم .. چه رنگی بپوشم ؟ این عکسایی که دیدم همشون کمربند داشتن ولی شما گفته بودین اصلا لباس کمر دار واسه سیبا مناسب نیست ! بازم ممنون پاسخ : سلام نیلو جان می تونی با ایده های رنگی و مدلی این قسمت لباسهای مناسب سیب استفاده کنی. سعی لباسی بپوشی که دامنش فون یا نیم کلوش رنگ روشن باشه و شال نسبتا روشن سرت کنی که توجه رو از میان تنه ات بگیره.
0 #51 دوستدارت THUق ظ+0330E_آذر+0330Rآذرق ظ+0330_0C1
نگارا جون بی نظیری واقعاخیلی فوق العاده ایخیلی وبلاگ خوبی داری. نمیدونم چطوری ازت تشکر کنمبه نظرم این کاری که میکنی از صدتا عبادت زاهدانه بالاترهبدون تعارف میگمالان داشتم نظرات رو میخوندم و متوجه شدم که شما تو مراسم خواستگاری نه شلوار رو میپسندی نه رنگ قرمز رو...جالب اینجاست که دقیقا لباسی که انتخاب کرده بودم قرمز بود با شلوار مشکی!!! خوب شد که این پست رو بهم معرفی کردیولی میشه یه چیزی بگم؟؟؟؟؟این لباسها خیلی خوبن، ولی باز چون دختر محجبه بدون چادر هستم باز روم نمیشه از این لباسها بپوشم! یعنی احساس معذبی میکنم.مد نظرم لباسهای سارافونی هست. حالا سارافون رو میشه هم با دامن پوشید هم با شلوار. فکر کنم باز اینجا شما شلوار رو توصیه نمیکنید. میشه چند نمونه از مدل سارافون با دامن بهم معرفی کنید؟؟؟؟اصلا خودتون سارافون رو میپسندید یا نه؟ پاسخ : عزیزم ممنونم از لطفت.می تونی این لباسهایی که گذاشته بودم رو کمی گشاد تر یا بلند تر بگیری.سارافون خوبه ولی با شلوار که اصلا، با دامن هم چرا؟ خوب خود سارافون رو بلند بگیر تا جایی که راحت باشی.اینایی که می ذارم رو با بلوز زیر و تا زیر زانو مجسم کن.http://images.teamsugar.com/files/users/0/3987/ 24_2007/_5397979.preview.jpghttp://images.asos.com /inv/N/7/222/286503/Navy/image1xl.jpghttp://image2 .oasap.com/o_img/2013/06/08/29898-172102-big/Owl-E mbellishment-Sleeveless-Dress.jpghttp://p.lefux.co m/61/20130603/X00010QCVS/orean-fashion-denim-dress -casual-sleeveless-dresses-p7781969-9088152-big.jp g
+2 #50 مژگان WEDب ظ+0330E_آبان+0330Rآبانب ظ+0330_0C1
سلام مسافر عزیز. دیدی اینجا چقدر به بودنت نیاز دارن؟ دیدی همه نگرانت شدن؟ خیلی ممنون که هستی. از بابت پستی هم که به خاطرم تقدیم کردی متشکرم خیلی خوشحال شد. تو ی فرشته ای که عشق تو وبت موج میزنه . دوستت دارم پاسخ : عزیزم ممنون از محبتت و هزار تا انرژی مثبتی که بهم دادی...
0 #49 آرزو MONب ظ+0330E_آبان+0330Rآبانب ظ+0330_0C1
salam azizam man yek khastegar daram ke ba khaharesh doostam . khaharesh kamelan bazeh yani tu mehmunihaie ke baham raftim decolte mipushe yaghe baz posht baz vali mamanesh hejab dareh hala man chikar konam پاسخ : عزیزم از فارسی نویس بهنویس استفاده کن.برای چه مراسمی چیکار کنی؟ خواستگاری؟ به نظرم ساده و نسبتا پوشیده بپوش.این پست رو ببینhttp://chi-napooshim.blogfa.com/post/50

forum banner mobile