چی نپوشیم؟
چهارشنبه, 15 آبان 1392 ساعت 18:02

از لوازم آرایش چه جوری استفاده کنم؟ ریمل و فرمژه

این مورد را ارزیابی کنید
(9 رای‌ها)

خوب، می رسیم به بحث شیرین ریمل؛ از مهمترین اختراعات بشر!  اگر مطالب مربوط به کرم پودر، سایه و خط چشم رو نخونده اید، برین اینجا.

 

 

ریمل یه جور محلول غلیظ تیره رنگه که وقتی به مژه ها مالیده می شه، باعث می شه که اون بخشی از مژه که ضخامتش اونقدر کمه که به چشم دیده نمی شه، پر رنگ بشه. معجزه ای در کار نیست!

ریمل مژه رو بلند نمی کنه، بلکه مژه شما همون قدری بلنده که با ریمل می بینید، اما.... بخش انتهایی مژه اون قدر باریکه که با چشم غیر مسلح (!) دیده نمی شه. ریمل مثل یه جوهر روی مژه مالیده می شه و باعث می شه مژه از ته تا سرش ضخیم و پیدا بشه. ببینید اولین نفری که ریمل رم اختراع کرده چه حال بهش دست داده از خوشی!!!! هی تو آینه (!) نگاه کرده گفته: نه بابا !!!!!!!!!!!!!!

بله، عرض می کردم... بعضی از انواع ریمل، علاوه بر اینکه این کار رو انجام می دن، مایعشون هم غلیظه یا توش موادی مخلوط داره که هر تار مژه رو حسابی چاق و چله هم می کنه.

 

در مورد خرید ریمل اول توجه کنید که کارش چیه:

 

ریمل های معمولی هم کمی بلند می کنند، هم کمی پر پشت.

ریمل های حجیم کننده معمولا روشون ترکیبی از کلمه  Volume  به معنای حجم نوشته شده.

ریمل هایی که مخصوص بلند کردن مژه هستن هم روشون تر کیبی از کلمه  Length  به معنای طول نوشته شده.

و بعد برس سرش رو نگاه کنید که چه شکلیه. ریمل هایی که سرشون شبیه شونه است، معمولا بلند کننده طول مژه هستند ولی حجم زیادی نمی دن.

ریمل هایی که برس پر پشت دارند حجم زیادی می دن. سرهای برسی گاهی شکل موهاشون کوتاه بلنده که کمک می کنه به اینکه مژه های کوتاه یا بلند وسط یا گوشه های چشم بی دردسر ریمل بخورند. گاهی هم این سر ریمل انحنا داره که این انحنا به فر دادن بیشتر مژه ها کمک می کنه.

 

 

بعضی ریمل ها هستند که دو تا سر دارند.

کاری که این ریمل ها می کنند اینه که اول شما با یک سرش که معمولا مایع توش هم سفید یا نقره ایه، یه ماده ای رو می کشید روی مژه هاتون و بعد که خشک شد با اون یکی سرش و مایع مشکی یه لایه دیگه هم می کشید روش. این ریمل ها معمولا حسابی حجم دهنده هستند و مناسب استفاده روزانه نیستند.

 

انتخاب اینکه کدوم ریمل متناسب استفاده شخصی شماست با خودتونه. باید ببینید کدوم از این تاثیرات رو لازم دارید. پیشنهاد من اینه که یه ریمل سبک یک سره برای استفاده روزمره و یک ریمل مفصل تر دوسره برای مهمونی داشته باشید.

برای زیباتر کردن چشم، لازمه وسیله ای به اسم فرمژه رو تهیه کنید که این شکلیه معمولا.

فرمژه کمک می کنه مژه های بالایی شما بیشتر به سمت بالا فر بخوره و هم ستاره ای و خوشگل بالای چشمتون بایسته، هم اینکه چشمهاتون رو بازتر و سرحال تر نشون می ده. در ضمن، اینکه فرمژه باعث شکستن و ریختن مژه ها می شه، در صورت استفاده صحیح، افسانه است.

 

 

خوب حالا چیکار کنیم؟

شما کرم پودر یا پن کیک رو که زدید، سایه رو که زدید، خط چشم رو که کشیدید، می رسید به کار کردن روی مژه.

اول دستگاه فرمژه رو بردارید و مژه ها رو بذارید لاش، کمی تامل کنید و حسابی جاش رو میزون کنید. اگر می خواین مژه هاتون نشکنه، فرمژه رو نزدیک به نوک مژه بزنید، نه ته مژه و نزدیک به پلک. یه فشار کوچولو بدین که لبه ها روی هم بیاد. دستتون تکون نخوره مژه هاتونو بِکَنین بگین تو گفتیا!!! تمرین و خونسردی دو رکن مهم استفاده از فرمژه است. فقط یادتون باشه. ممکنه حتی بارهای اول پلکتون رو گاز بگیره و حسابی دردتون بیاد! زیبایی دل شیر می خواد!

 

 

خوب، دیگه وسواس رو ول کنید. یه بار فشار دادن کافیه. دستگاه رو باز کنید و مژه هاتون رو خارج کنید. بعدش یه شونه مژه بردارید و مژه ها رو یه شونه کوچیک بکنید.

 

بعد ریمل رو بردارید. برس رو که بیرون کشیدید اضافات مایع رو که به برس چسبیده به آرومی با دستمال تمیز کنید که به صورتتون مالیده نشه. بعد به یکی از این دو روش عمل کنید:

اگر برای یه روز معمولی فقط می خواین مژه هاتون به چشم بیان، قراره برین سر کار یا داشنگاه و خلاصه ریمل سبک می خواین، برس ریمل رو از وسط مژه تون یک بار بکشید به سمت سر مژه، همین. بیشتر از این از حالت طبیعی در میاد.

اگر می خواین برین مهمونی یا یه قرار مهم یا خلاصه قصد خوشگل کردن حسااابی دارید، یک بار ریمل رو از ته مژه تا سرش بکشید، دو دقیقه صبر کنید و یک بار دیگه بکشید! بسه! اگر این کار رو صد بار تکرار کنید، مژه هاتون شبیه پای سوسک می شه!

وقتی ریمل می زنید می تونید با دست گوشه چشمتون رو کمی بکشید تا یک پلکتون باز باز باشه و ببینید چیکار می کنید، ولی اون چشمی که بهش ریمل می زنید نیمه باز بشه. اگر دهنتون کج و کوله شد طبیعیه! اصولا بعید می دونم کسی بتونه بدون کج و کوله کردن دهنش ریمل بزنه!!! می گید نه، این دفعه دقت کنید!!!!

 بعد از اینکه ریمل رو زدید لازمه به وسیله یه چیز باریک مژه هاتون رو دونه دونه از هم جدا و مرتب کنید و جاهایی که ریمل جمع شده رو پاک کنید. من این کار رو با سر یه موچین کهنه می کنم. توی یه فیلمی یه هنرپیشه معروف این کار رو با سر یه سنجاق قفلی می کرد که خطرناک و ترسناکه! با سر سنجاق یا خلال دندون یا هر چیزی که جراتش رو دارید و با دقت این کار رو بکنید.

بعضیا دوست دارند مژه های پایینشون رو ریمل بزنند و بعضیا نه. از روی قوانینی که در مورد کشیدن خط چشم گفتم، می تونید تعیین کنید که ریمل هم به مژه های پایین بزنید یا نه. پس برگردید به این پست. اگر خواستید به مژه های پایینتون ریمل بزنید و به پلک مالیده می شد، با حرکت چپ و راست برس این کار رو بکنید و بعد مرتبش کنید.

 

 

خوب، حالا ازتون دعوت می کنم مثل همیشه بیاین و تجربه هاتون رو راجع به مارکهای خوب یا بد ریمل، قیمت و محل تهیه شون با دوستان در میون بگذارید.

راستی یه پیام شخصی اینجا دارم، شما نخونید! :

ای مخترع ریمل! روحت قرین آرامش و خوشنامی! دوستت داریم!!!

اطلاعات تکميلي

  • ثبت نظر جدید در این پست فعال است؟: خیر
خواندن 15998 دفعه

کاربر گرامی، برای ثبت پرسش یا نظر لطفا در سایت ثبت نام کنید و یا وارد حساب کاربری خود شوید.

دیدگاه‌ها  

0 #217 سوده 1393-03-19 21:19
من که ریمل می زنم احساس می کنم مژه هام هیچی تغییر نمی کنه.چی کار کنم؟؟؟ پاسخ : مگه می شه؟ شاید ریمل خشک یا تموم شده.
+1 #216 الهه 1393-02-30 08:36
سلام من مژه هام کم پشت و کوتاهه ...فرمژه برای منم کاربرد داره؟واینکه ریمل رو چطور پاک کنم که زیر چشم سیاه نشه ... پاسخ : بله البته.با محلول مخصوص پاک کردن آرایش چشم و پنیه یا پد آرایشی.
+1 #215 ندا 1393-02-26 16:45
وبلاگ خوبی داری .ممنون .
0 #214 من 1393-02-05 08:04
لوریال خوبه اما از فوندیشن هاش ناراضیم . البته میتونی رولبه فرمژه کمی مداد سیاه چشم بزنی و مژه هاتو فرکنی تاثیر خوبی داره
+2 #213 سارا 1392-12-11 15:05
سلام نگارا جونوبلاگت خيلييي منو ذوق زده كرديك سوال: اصولا هر روز فرمژه و ريمل بزنيم، مژه ها كچل نميشن؟مرسي از اين همه مطالب مفيد و جاالبت:* پاسخ : سلامممنون از لطفت.نه من خودم 15-16 ساله هر روز می زنم و چیزی نشده. فقط با احتیاط فرمژه بزن. نکنی مژهات رو بگی تو گفتی! ریمل هم مارک خیلی ارزون نخر.
0 #212 پرستو 1392-12-10 23:35
در ادامه نظر قبلیمکرم ضدآفتاب آون میزنم وبعد از حمام کرم روغن شترمرغ گاهی اوقات کرم دور چشم هم میزنم وکرم دست...قبلن ها لاک زدن رو خیلی دوست داشتم وانواع رنگ لاک ها را دارم از قرمز تا مشکی رنگ ناخن تا رنگهای صورتی وآبی اتفاقا میخوام برم ریمل بگیرم که ازت میخوام بهم بگی چه ریملی بگیرم که مژه هام رو پرکنه و بلند گرچه همه بهم میگن چه مژه های پری داریاینها درمورد لوازم آرایشی که دارم...نمی دونم باید چطوری ازشون استفاده کنماول ضرر نداشته باشهدوم چون از آرایش خیلی خوشم میاد مخصوصا آرایش چشم دوست دارم همیشه آرایش داشته باشم یه جورایی عادت کردمسوم اینکه لطفا کمکم کنید که آرایشی داشته باشم که هرموقع بسته به شرایط خواستم غلیظش کنم درواقع یه آرایشی باشه همه جا پسند گرچه من پستتون درمورد آرایش ملایم رو هم خوندمدرمورد مشخصات ظاهری فعلا حرفی نمی زنم و پست هایی که نوشتی رو می خونم ممنون میشم به همه سوالام جواب بدی چهرم اینکه من همچنان به شما سر میزنم وامید دارم به کمک شما خوش سلیقه میشم و بی نهایت از شما ممنونم پاسخ : عزیزم در مورد کرم شترمرغ زیاد توصیه نمی کنم. کرم های مارکهای معروف روی کیفیتش بیشتر نظارت هست. کرم دور چشم رو هر شب بزن. همین طور کرم دست. مرطوب کننده صورت رو هم روزانه به برنامه ات اضافه کن.در مورد ریمل نظرات این پست رو بخونhttp://chi-napooshim.blogfa.com/post/68همون آرایش ملایم رو که داشته باشی در صورت لزوم یک کم رژگونه رو بیشتر و رژ رو پر رنگ تر می کنی.حتما وقت بذار مطالب رو از روی این صفحه بخونhttp://chi-napooshim.blogfa.com/page/menu
+1 #211 پرستو 1392-12-10 23:33
سلم نگارای عزیز وبا سلیقه خودممن انقدر ذوق زده ام که نگو...دیشب به اتفاق یکی از عزیزترین کسانم با وب عالیت آشنا شدم،در نت دنبال ست کردن وسایل تزیینی مان با مانتو ولباسهایمان بودیم که از شانس خوب با وب زیبایت آشنا شدیم تا دیروقت داشتیم مطالب زیبایت را می خواندیم و لذت می بردیم...بعد از خواندن به سراغ لوازم آرایشی ام رفتم با تمام توضیحات کامل وزیبایی که داده ای من سوالاتی دارم که انشاءالله سرآغاز سوالهایی است که به مرور از تو خواهم پرسیدانقدر ذوق زده ام که نمی دونم از کجا شروع کنم که شما رو هم خسته نکنممن از همه مدل لوازم آرایشی دارم و همه اش رو هم تقریبا در یه زمان تهیه کردم که بر میگرده به چندسال پیش حالا میخوام با جزییات برات بگم که توی استفاده اش مطمئن بشم البته امیدوارم که خسته نشیاول اینکه دو جعبه سایه چشم از همه رنگ دارم که ازیکی از آنها به خاطر وجود رنگی که احساس میکنم به چشمم می آید بیشتر استفاده میکنم ولی نمی دانم تا چه مدت از سایر سایه چشم هام می تونم استفاده کنم یعنی ممکنه تاریخ انقضاش رد شده باشه؟ دوم اینکه تعداد زیادی رژلب به رنگ های نارنجی قرمز سرخابی وصورتی مسی بژ(طلایی) بنفش قهوه ای مایع و آلبالویی مایع و یه رژسرخابی 24 ساعتی همراه با 4تا برق لب دارم بنظر شما این رژها هنوز قابل استفده استیه رژگونه قرمز دارم که توش باچند رنگ مسی وکرمی ...ترکیب شده یه رژگونه دیگم صورتی یکی دیگش قهوه ای مسی رنگ یکی دیگش که ست با رژبژ رنگم و رنگ بژ داره درمورد اینها نظرت چیه؟مصرف ریملمم خیلی بالاست شیرپاکن هم خیلی استفده میکنم برای پاک کردن صورتم وآرایشم چشمم که همیشه دارم و همچنین مداد چشمم واسپری وتاحدی ادکلن برای موهام نرم کننده توی حمام میزنم و بعدش آلوورا قبلن ها سشوار میکشیدم که به این نتیجه رسیدم داره موهام خشک میشه دیگه استفاده نمیکنم پاسخ : پرستو جان خیلی خوش اومدی. سایه هات چون جامده معمولا خیلی زود خراب نمیشه. اگر بو نمی ده و خوب پخش می شه مشکلی نداره. رژهای مایع رو بعد از یک سال بریز دور و جامدها رو تا روزی که بو نمی ده نگه دار. رژگونه هات به نظر خیلی پر رنگ میاد. کمرنگ تر هاش رو بیشتر استفاده کن. مثلا صورتی یا کرم رو هایلایتر کن و مسی کمرنگ رو لولایتر.
0 #210 ایدا 1392-12-07 04:09
نگارا جون شنیدم رنگ مژه هم وجود داره.راسته؟ پاسخ : بله اما من جرات ندارم طرفش برم. توی آرایشگاهها انجام می دن.
0 #209 rashno 1392-12-05 00:32
سلام نگارا جان من همین دیروز فرموژه خریدم و تازه می خوام استفاده کمخوب من بعد پارسال ریمل بورژوا گرفتم 23 تومن حجم دهنده بود ولی مژه های من رو به هم میچسبوند و غیر طبیعی میکرد و یکم هم سنگین بود و مدت طولانی باعث میشد چشم درد و سردرد بگیرم و خوب من هم اهل آرایش نبودم و ریملم به سرعت خشک شد نمیدونم چرا؟؟چند روز پیش ریمل لکورت گرفتم 33 تومن ولی حجم دهنده نیست ولی چون گیاهی گرفتم ، ضد آب نیست ولی وقتی صورتت رو میشوری راه راه نمیشه روی صورت و فقط کمی زیر چشم میریزه.با آب هم من راحت پاکش کردم.///////////////////////////////////////////// /سوال:عزیزم من هر کرمی استفاده میکنم به پوستم نمیسازه و خوب طی جریان دور ریزی که گفتی دیشب همه رو دادم به خوانواده ی همسرخخخخخخخمن مادرم و خواهرهام هم همین طورن و اون ها کرم لکورت گرفتند به نظرت چه طوره من هم بگیرم ؟چون گیاهی جوش نمیزنند.من تا حالا موهام رو رنگ نکردم و برای عید وقت گرفتم تا پایین موهام رو قرمز رنگ کنم فانتزی و یک ماهه هم میره به نظرت این رنگ مناسبه؟من 3ماهه دیگه 20 ساله میشم، این رنگ مناسبه؟و به نظرت خز و بی کلاس نیست؟و اینکه قبلا هم سوال کردم لطفا اینجا ج بده بلچینگ دندان تقریبا قیمتش چند عزیزم ؟توی یکی از نظرات نوشته بودی ضرری ندارهو من هم می خوام امتحانش کنم. پاسخ : راشنو جان کرم رو امتحان کن چون پوستت حساسه احتمالا جواب می ده.رنگ قرمز پایین موها خیلی هم جالبه اما بدون وقتی می ره یعنی حنایی و نارنجی می شه، نه که به رنگ اولیه برگرده. و به زودی باید بری هزینه رنگ مجدد رو بدی.قیمت بلیچینگ رو دقیق نمی دونم. با مواد باید 800-900 هزار تومن و با لیزر احتمالا حدود یک و نیم میلیونه. مطمئن نیستم.
+1 #208 ساناز 1392-11-28 20:27
عزیزم واقعا ممنون ا زنوشته هات...عالینسلیقه هامون خیلی نزدیکه و گاهی برای من مثل یه بازی شد ...قبل از جواب تو خودم تو ذهنم به کامنتها جواب می دادم و وقتی میخوندم تقریبا مثل تو بود...ولی خودم اصلا نمی تونم مثل تو به خودم برسم.کرم و ضد آفتاب و اینها رو رعایت می کنم.همینطور بهداشت رو ..ولی از نظر آرایشی اصلا...حالا که با اینجا آشنا شدم دلم می خواد به خودم بیشتر برسم.چهره خوبی دارم و پوستمم خوب ولی خیلی خشکه...تپلم ولی تازگی ها با کم کردن وزنم بیشتر تشویق شدم که خوشگل بشمولی مشکلم اینه که با آرایش بی نهایت عوض می شم...یعنی هر نوع آرایشی خیلی زیاد خودشو نشون می ده ...حتی ملایم...حالا این همه سال تو محیط کار آرایش نکردم...می خواستم ببینم کم کم چیکار کنم که خودشو نشون نده...مشکل دیگه ام هم ریختن مداد چشمه...البته عاشق لوازم آرایشم..یه انبار لوازم دارم که مهمونی به مهمونی میاد رو صورتم وبرای محل کار که هیچی و بیرون رفتن هم یه رژ و یه خط چشم خفیف...ولی اونقدر وبت زیبا و جذاب بود که تصمیم گرفتم اداره هم آرایش کنم...ممنون میشم کمکم کنی عزیزم.موفق باشی خانوم شیک و با سلیقه... پاسخ : سلام ساناز جانچه کار جالبی می کنی!برای آرایش ملایم این پست رو بخونhttp://chi-napooshim.blogfa.com/post/33برای اینکه مدادت نریزه با قلم موی باریک پایین چشمت کمی پن کیک بزن.
+1 #207 yasi 1392-11-24 19:30
آقا من از یکی شنیدم که اگه نوک دماغتون رو نگا کنید ریمل بزنید دهنتون کج و کوله نمیشه!به امتحانش می ارزه!خواستم در جریان باشید! پاسخ : اگر کسی تست کرد خبرش رو به ما هم بده!
0 #206 anahita 1392-11-12 00:09
سلام عزیزم، واقعا خسته نباشی معلومه این وب خیلی ازتون وقت میگیرهمن مژه هام بلندن اما صاف،که میدونم با فر مژه حل میشه،اما مشکلم اینه که بدجوری از فر مژه میترسم،میدونم منطقی نیست اما با تمام تلاش خودم والبته مامانم این فوبیای فرمژه واسم مونده!حالا با توجه به مشکلم میشه راهنماییم کنین و یه ریمل که حالت دهنده باشه بهم معرفی کنین، میدونم اونایی که سرشون انحنا داره فر میکنن، اما نمیدونم کدوم برند و مدل واقعا حالت دهنده ست :(مرررررسی پاسخ : آناهیتای عزیزیه مدل از فرمژه هست که خیلی کمتر ترسناکه و کائوچویی هست و حتی اگر گاز بگیره اصلا درد نداره بگردی می تونی پیداش کنی. این شکلیه.http://www.buymebeauty.com/Images/maybelline /maybelline_plastic-eyelash-curler_full.jpgبین ریمل هایی که برسشون حالت دهنده هست یه دونه سبکش بورژوای در بنفشه.دیگهلورآل Voluminous Volumeهم همین طوره
+1 #205 لیلی و مجنون 1392-11-06 03:43
من اتفاقی با این مطالب خوبتون آشنا شدم و حالا خوشحالم که نخوابیدم و دارم مطالب قشنگتون رو میخونم مرسی پاسخ : خوش اومدی عزیزم :)
0 #204 رها 1392-10-25 15:50
سلام نگاراجون وبت خیلی خوبه حسودیم شد موفق باشیمن یه پارچه سبز تیره با رگه های سبز روشن و سیاه دارم که میخام یه چیز خیلی شیک بدوزم که بهم بیاد زیاد از دکلته هم خوشم نمیاد چون پارچه ام بلنده به نظرت پیراهن بدوزم؟ چه مدلی بدوزم به نظرت یقه های باز هست که تقریباتا پایین سینه بازه مثل هفتی میمونه نمیدونم اسمش چیه بدوزم خوب میشه لطفا راهنماییم کن خیلی دوسش دارم نمیخام حیف بشه.ممنون یه دنیا پاسخ : سلام رها جان. چرا حسودیت شد؟ اگر بدونی چقدر کار می بره این وبلاگ از من...این مدلها رو ببینhttp://www.foxgown.com/uploads/product/2012/8/ garnet-beaded-sleeveless-deep-v-neck-long-evening- dress.jpghttp://www.dressmini.com/pic/max/green-v- neck-long-floor-length-backless-dark-prom-dress-pd 126d.jpghttp://www.google.com/imgres?hl=en&biw =1137&bih=704&tbm=isch&tbnid=yoCgM0Ku0 Rf4CM%3A&imgrefurl=http%3A%2F%2Fwww.loveitsomu ch.com%2Fstores%2Fprom-dresses-2014-lake-blue-v-ne ck-long-sleeves-lace-evening-dress-by562-138594795 7%2C622874.html&docid=Wn8eeoYKkq9RoM&imgur l=http%3A%2F%2Fimg.loveitsomuch.com%2Fuploads%2F20 1312%2F01%2Fpr%2Fprom%252520dresses%2525202014%252 520-%252520lake%252520blue%252520v-neck%252520long %252520sleeves%252520lace%252520evening%252520dres s%252520by562-f36956.jpg&w=600&h=900&e i=6IPiUo-MAYPeoASIzYH4DA&zoom=1&ved=0CKwCE IQcMEY&iact=rc&dur=485&page=3&star t=55&ndsp=32http://www.polyvore.com/cgi/img-th ing?.out=jpg&size=l&tid=23709750http://www .polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&am p;tid=23709926
+1 #203 یاقوت سرخ 1392-10-09 20:37
آقا من کلی خندیدم از دست این نوشته ات... یعنی مردم!!من اینقدر که مژه هام بلنده وقتی ریمل میزنم مثل آفتابگردون میشم! ب خاطر همین همیشه از انتهای مژه میزنم تا وسط کار. بقیه اش رو دیگه نمیزنم .خیلی خوب میشهاین به همه ی اون مژه بلندا که نمیدونن چی کار کننبرژوییس خوبه مارکش.خیلی وبت خوبه خوشم اومد لینکتون میکنم مرسی پاسخ : :))) ممنون عزیزم.
0 #202 sepid 1392-09-29 18:25
salam negar jan :xman khili dir residam :)borjhova aliye.baraye mehmoniyam volumin loreal aliyerasi mamnon az in amozehaye zibat :) پاسخ : ممنون سپید جان :)
+2 #201 ماه خاتون 1392-09-20 17:18
من ایده بودم اما دیدم یه نفر دیگه با اسم "ایده" پیام گذاشته پس من اسم خودمو میذذارم: ماه خاتون1- نگارای عزیز چه جوری خط پایین واسه چشمم بکشم در حالی که مژه هام نمی ذارن که خوب بکشم؟؟؟ یا باید از پایین مژه ها بکشم که خیلی از چشم فاصله میگیره یا باید از داخل چشم بکشم که اینجوری چشم رو کوچیک نشون میده:( راه حل لطفا بهم بده2- راستی من آرایش صورتمو هم با محلول مخصوص چشم بورژوا و پنبه پاک می کنم و از اونجایی که چربه بعدش با ژل سینره و اب صورتمو می شورم، کار درستیه؟؟؟!! راستی یه وقتایی صورتمو با پنبه، شیر پاستوریزه هم میزنم3- چیکار کنم که پوستم مرطوب باشه؟؟؟ احساس میکنم اب پوستم کمه! کرم اب رسان پوست چیه؟ کی باید استفاده کرد؟ چه مارکی؟ هزینه اش چقدره؟ پاسخ : باشه عزیزم.1. دستت رو ببر زیر مژه های پایین ولی روی لبه چشم بکش یعنی نوک مداد یا خط چشم رو از پرده مژه ها رد کن برو زیرشون (نه پایینشون) چاره اش تمرین و کثیف کاریه.2. شیر رو توصیه نمی کنم. بعد از زدن شیر پاک کن نشور چون چربی های مفید پوستت هم از بین می ره. فقط اگر پوستت خیلی چربه بشور. اگر پوستت خشک یا معمولیه محلول تونر بگیر و با پنیه بعد از شیر پاک کن بزن به صورتت که تمیز تر شه.3. کرم های آبرسان همون مرطوب کننده های قوی هستند. مارک خاصی رو توصیه نمی کنم برو داروخانه. گرونترین و معروف ترین هایی که در دسترست هستن معمولا کیفیت خوبی دارند. میوه و سبزیجات خام و یه عالمه آب خوردن و ویتامین ث فراموش نشه.
0 #200 شیدا 1392-09-19 23:46
سلام مرسی که جواب دادیمن شرق تهرانم سمت مینی سیتی!قبل از اینکه جوابتو بخونم از داروخانه ی رامین توی میدون فردوسیدو تا ریمل خریدم یکی cat walk سی و چهار هزارتوماناون یکی هم lash wash سی و هشت هزارتومانمال مارک دیانا ولی هردوشون عین هم اندمیگفت ویتامینه هست امتحانش که کردم مشکی می کنن و بلند ولی از پرپشتی خبری نیستبدنستن ولی بازم راضی نیستم چون دلم میخواست بین مژه ها رو پرکنه به نظرتون لوازم آرایش داروخانه هایی مثل اینجا چقدر معتبرند؟ پاسخ : شیدا جان اگر می خوای حجم بده بذار خشک شه یا بار دیگه روش بزن. در هر صورت انتظار معجزه که نباید داشت. ریمل می تونه مژه هایی که وجود دارند رو چاق نشون بده ولی فواصل خالی رو چه طور پر کنه؟راستش اعتبارشون رو نمی دونم اما دلیلی برای بی اعتمادی به داروخانه نمی بینم... قیمتشون هم در رنج درسته و زیادی ارزون نیست.حتما دوبار بزن بیا نتیجه رو بگو.راستی جاهایی که استند کل محصولات یه مارکی رو دارن معمولا تقلبی نیست چیزاشون و نمیایندگی اند.
0 #199 انا 1392-09-17 18:10
عزیزم پرسیدن نداره که اورآل و بورژوآ بهترینند ... خودتم می دونی شیطون ... ما رو سر کار گذاشتی .... حالا .. پاسخ : عزیزم تا جایی که می دونم هیچ کدومشون سایه ابرو ندارن :)
0 #198 Yasaman 1392-09-17 04:41
سلام شما ریمل Scandal eye رو تا حالا استفاده کردید؟؟رنگ زرد فکر کنم یا نارنجی ..تازه خریدم روش هم نوشته انگلیسی هستش.ساخت لندن....اگر کسی از دوستان استفاده کرده لطفا نظرتونو بگید...تازه گرفتمش اما فقط یکم زدم امتحانی ...گفتم اول اینجا از شما بپرسممن زیادی محتاط هستم..نه؟؟ :)))) پاسخ : نه عزیزم ولی از توصیفاتت بر میاد بد نباشه. انقدر هم احتیاط لازم نیست. چند هفته استفاده کن و بعد قضاوتت رو به ما هم بگو. راستی از کجا خریده ای؟

forum banner mobile