چی نپوشیم؟
شنبه, 05 بهمن 1392 ساعت 00:15

از لوازم آرایش چه جوری استفاده کنم؟ رژگونه

این مورد را ارزیابی کنید
(5 رای‌ها)

 خوب سلام مجدد به همه دوستانی که مدتیه منتظر پست جدید، علی الخصوص این پست هستن. یادتون هست که مشغول چه کاری بودیم؟

 

خوب، اگر یادتون باشه، داشتیم آرایش می کردیم.کرم پودر/پن کیکزدیم،سایهزدیم،خط چشمکشیدیم،ریمل و فرمژهزدیم، ابروهامون رو بافرم مناسببرداشته ایم  و مرتب کرده ایم و...

بالاخره می خوایم ببینیم چه جوری رژگونه بزنیم.

 

رژگونه یه جور پودر فشرده است که در رنگهای مختلف صورتی تا قهوه ای و نارنجی تولید می شه. قدیم ها نقش رژگونه این بود که لپ ها رو باهاش صورتی می کردند و این باعث می شد چهره شاداب و گلگون و جوان به نظر بیاد. اما امروز نقش رژگونه بیشتر از اینه و همزمان با اینکه سعی داریم باهاش یه رنگی به پوستمون بدیم، سعی می کنیم باهاش معماری کنیم و گونه های برجسته ای برای خودمون ایجاد کنیم.

 

بعضی از انواع رژگونه هم به صورت مروارید های ریز رنگی یا پودر فشرده چند رنگ هستند که توی کیتشون به صورت تکه تکه قرار گرفته اند و رنگ اصلی اونها از ترکیب این رنگها که موقع مالیدن قلم مو با هم قاطی می شن، به دست میان. این رژگونه ها شیک و خوشگل و معمولا گرون هستند، و برای لولایتر مناسب تر هستند تا هایلایتر.

بعضی از انواع رژگونه هم به صورت موس یا فوم هستن و یه حالت خمیر کفی دارند. این انواع هم شیک و گرون هستند و خیلی از افراد معروف از اونها برای هایلایتر استفاده می کنند چون برق و تازگی خوبی به چهره می ده.

 

برای رژگونه زدن اصولی و گونه سازی همراه با پوشاندن عیب های صورت، دو رنگ رژگونه لازم داریم: یه رنگ روشن کننده یا هایلایتر گونه که سایه برجسته کننده می شه و یه رنگ کمی تیره تر یا لولایتر که سایه زیر گونه یا نواحی فرو رفته می شه. 

همون طور ک ه قبلا هم گفته ام، ما موقع آرایش صورت و پوشوندن ایرادهای صورت، هر جایی که می خوایم به نظر برجسته بیاد رو روشن می کنیم و هر جا که می خوایم به نظر فرو رفته بیاد رو تیره می کنیم.

رنگ روشن تر یا هایلایتر برای سفید ها یه صورتی صدفی خیلی کمرنگ (رنگ رز صورتی) یا رنگ وسط این عکس و برای گندمگون ها و سبزه ها یه هلویی کمرنگ (رنگ رز گلبهی) یا رنگ سمت چپ این عکس می تونه باشه. این رنگ رژگونه رو براق می گیریم جوری که برق خیلی ریز بزنه. من از رژگونه بورژوا برای این کار خیلی راضی ام.

رنگ تیره تر رو دقیقا دو-سه درجه تیره تر و یه کمی قهوه ای تر از اون می گیریم و مطلقا نارنجی نمی گیریم! من از رژگونه کاپریس برای این کار راضی ام.

در ضمن معمولا برس خود رژگونه ها برای استفاده حرفه ای مناسب نیست. پس یک برس بسیار چاق و قلمبه هم برای این کار می خریم. بهتره یک برس برای هایلایتر و یک برس برای لولایتر داشته باشیم اما اگر هم نشد همون یک برس رو با حرکت ضربه ای روی دستمال می زنیم و برای رنگ بعدی استفاده می کنیم. من از برس اتود برای این کار راضی ام.

 

خوب، حالا می رسیم به تکنیک استفاده از رژگونه یا همون تکنیک گونه سازی. قبل از اینکه شروع کنیم، لطفا این پست رو برای خودتون دوره کنید تا یادتون بیاد فرم صورتتون چی بود.

 

اول یکی دو نکته کلی رو بدونید:

 

رنگ روشن یا هایلایتر جای کلی اش روی قملبه گونه است.

رنگ تیره یا لولایتر جاش روی خط فرضی است که تقریبا از نرمه گوش تا گوشه لب کشیده می شه، اما برای بعضی صورتها نیازی به این کار نیست و تنها از لولایتر برای پوشوندن عیوب بینی یا بقیه نقاط صورت استفاده می شه.

وقتی می گم قلمبه ی گونه منظورم اینه که یه خنده خیلی گشاد جلوی آینه بکنید. اون دایره ای که موقع خنده قملبه می شه می زنه بیرون رو به عنوان قلمبه گونه در نظر بگیرید. من نمی دونم اسمش چیه!

و اما جزییات:

 


 

رژگونه برای صورتهای بیضی:

همون طور که قبلا گفتم، صورت بیضی تقریبا بی نقص محسوب می شه. اگر صورت بیضی دارید هایلایتر رو روی قلمبه گونه بزنید. لولایتر رو در روزهای معمولی اصلا نزنید و اگر جای خاصی خواستید برید، یه لولایتر خیلی کمرنگ و ملایم روی نوک بینی ( و اگر برجستگی یا قوز روی بینی دارید) بزنید.

 


 

رژگونه برای صورتهای کشیده: 

در این صورتهای، برای اینکه کشیدگی صورت رو بگیریم و به صورت پهنا بدیم، هایلایتر رو روی قلمبه گونه می زنیم و از پهلو ها تا کنار گوش ادامه می دیم. زیر همین هایلایتر یه لایه هم موازی با همین لایه از بالای کنار لب تا پایین گوشمون لولایتر می زنیم که باید هر دو خط موازی افق باشند و زاویه زیادی نداشته باشند. معمولا صورتهای کشیده، بینی عقابی دارند، بنابراین یه لولایتر خیلی کمرنگ و ملایم روی نوک بینی و برجستگی یا قوز بینی می زنیم. علاوه بر اینها، روی پیشونی یه خط موازی با افق، حدود 2 سانت پایین تر از خط رویش موهامون با لولایتر می کشیم. حواستون باشه که همه این خطوط باید محو و تقریبا ناپیدا باشه تا زیبا شیم.

 


 

رژگونه برای صورتهای گرد:

برای صورتهای گرد نکته مهم اینه که رژگونه زیاد به بینی نزدیک زده نشه. بنابراین هر چی که می گم رو نزدیک تر به لبه های خارجی صورت اجرا می کنیم و سعی می کنیم از وسط هر چشم بیشتر از دو طرف به بینی نزدیک نشیم. هایلایتر رو یک سانت بالاتر از قلمبه گونه و نزدیک تر به چشمهامون می زنیم. لولایتر رو پر رنگ و زیر خط فرضی که از نرمه گوش به کنار لبمون وصل می شه می زنیم. یه کوچولو هم روی شقیقه هامون رو با لولایتر تیره می کنیم.

 


 

رژگونه برای صورتهای مربع شکل:

رژگونه رو توی صورت های مربع شکل باید حسابی مورب و از طرف خارجی رو به بالا زد. هایلایتر رو پهن و روی قلمبه گونه می زنیم و از سمت خارجی به سمت شقیقه می کشیم تا تیزی زوایای صورت گرفته بشه. این صورتها معمولا گونه برجسته ای دارند و نیازی به گونه سازی ندارند. بنابراین لولایتر رو زیر این خط نمی زنیم. اگر زوایای فک پایین خیلی تیز هستند، کمی روی تیزی دو طرف فک پایین به صورت مورب لولایتر می زنیم.

 


 

رژگونه برای صورتهای قلب شکل:

در این صورتهای، برای گرفتن تیزی چانه و پهنای پیشانی، هایلایتر رو خیلی گرد  و یکی دوسانت پایین تر از قلمبه گونه می زنیم. لولایتر رو روی تیزی چونه و دو طرف پیشونی به شکل عمودی می زنیم تا پهنای چونه گرفته بشه. 

 


 

 

نکته مهم برای همه صورتها اینه که همه این خطوط باید محو باشند. این یک جور گریمه و بنابراین نباید به چشم بیاد. حتما زیاد تمرین کنید. به خصوص کسانی که صورتشون کشیده یا قلب شکله یا هر صورتی که لولایتر زیادی لازم داره، حتما و حتما محو کردنش فراموش نشه و موقع خرید لولایتر هم حتما تست بگیرید که خیلی تیره و تابلو نباشه.

 

بازهم مثل پستهای قبل ازتون می خوام که تجربه ها و نظرهاتون رو درباره مارکها و شماره های رژگونه ای که امتحان کرده اید برای دوستان دیگه بنویسید. اگر قیمت و محل خرید رو هم بگین مطمئنم خیلی از دوستان ازتون ممنون خواهند شد.

راستی، من از پست قبل هنوز حدود 120 تا سوال بی پاسخ در دستم امانت دارم و به تدریج بهشون پاسخ خواهم داد. لطفا یکی دو روز یک بار چک کنید تا پاسختون رو پیدا کنید. اما خواهش می کنم برام پیام مبنی بر ایکه نظرم چی شد نذارید. امانتتون دست من جاش امنه. نظرات پست قبل بالای 300 تا هستند و تا وقتی همه شون نمایش داده نشده اند، مطئمن باشید پاسخ سوالتون تو راهه.

من فقط یک نفرم! پس صبور باشید!

 

اطلاعات تکميلي

  • ثبت نظر جدید در این پست فعال است؟: خیر
خواندن 19772 دفعه

کاربر گرامی، برای ثبت پرسش یا نظر لطفا در سایت ثبت نام کنید و یا وارد حساب کاربری خود شوید.

دیدگاه‌ها  

+2 #217 دخمل خانوم 1393-01-28 02:41
سلام عزیزم...شما گفتی ک به پوست سبزه رز گونه هلویی میاد....من نمیدونم هلویی دقیقا چ رنگیه...مثلا چند وقت پیش رز گونه مای خریدم ک روش نوشته fresh orangeبنظرت این هلویی ب حساب میاد؟ممنون میشم اگه میتونی از هلویی مارکی رو با شماره بهم معرفی کنیشاد و خوشبخت باشی پاسخ : هلویی تقریبا گلبهی ایه که یه کمی نارنجی توش بیشتر داره. اون رنگی که گفتی ممکنه هلویی محسوب بشه. اما اسمش کافی نیست، باید ببینی رنگش رو چه جوری در آورده اند. اگر خیلی نارنجیه مناسب نیست.این رنگ رو ببینhttps://img1.etsystatic.com/012/0/7351167/il_3 40x270.430665783_krar.jpgمتاسفانه شماره مطمئن سراغ ندارم.جایی که تستر بورژوا داره شماره 03 و 74 رو از نزدیک چک کن.http://2.bp.blogspot.com/_K-Xz3c9hTQc/TDiw_TNOK gI/AAAAAAAACwI/2njBcT4_4Ac/s1600/bourjois+india+ro und+pot+blushes+shades.jpg
+2 #216 arefe 1393-01-26 21:15
سلام عزیزم...فوق العاده ای بهت تبریک میگم!میخواستم در مورد نوع آرایشی بپرسم که بینی رو کوچک تر نشون میده تو اینترنت بعضی از عکساشو دیدم اگه اطلاعاتی تو این زمینه بهم بدین خوشحال میشم...بازهم از اطلاعات مفیدتون ممنون. پاسخ : عزیزم نقاطی که می خوای کوچیک کنی رو با رژگونه یه کم تیره کن. مثل این عکسhttp://media-cache-ec0.pinimg.com/236x/77/40/b6 /7740b6f9c13a7935da22de0777256554.jpg
0 #215 مامي 1393-01-21 17:08
سلام نگارا جان خسته نباشييه نكته كوچولو در مورد صورتهاي دراز جا افتاده كه اونم زدن لولايت در قسمت پايين چونه است كه توي عكس هم مثل پيشاني نقطه چين نشانش داده . البته براي صورتهاي درازي كه چانه هم بلند است . روش كانتوريتگ هم براي اكثر فرمهاي صورت خيلي خوبه البته بشرط و شروطها
+1 #214 آریانا 1392-12-24 19:18
سلام نگارای,عزیز خوبی؟میخواستم بگم من دوتا رژگونه دارم که زیادازشون استفاده نکردم و تاریخشون داره میگذرهپوستم روشنهیکیش90فلورماره,یکیش74بورژوا1ضدافتاب بی رنگ خم دارمبنظرت اون دوتارو پودرکنم و بااین ضدافتابه تویه ظرف قاطی کنم ونگه داری کنم خوب میشه رنگشون؟بعد بعنوان رژگونه کرمی استفادت کنمنظرت چیه؟ پاسخ : والا چی بگم؟! من تا حالا این کار رو نکرده ام و نشنیده ام کسی بکنه. لطفا اگر انجام دادی ما رو هم از نتیجه آگاه کن!
+1 #213 نیلوفر 1392-12-21 01:41
راستش این پشت اعتمادبه نفسموواسه رژگونه زدن خیلی کم کرد فهمیدم رژگونه حرفه ای زدن خیلی سخته و غیرحرفه ای زدنشم خیلی زشتهبنابراین مثل روال همیشه بی رژگونه ارایش میکنماولین پستی بودکه چیزی ازش نفهمیدم و دوسش نداشتم.ولی از شما خیلی ممنونمثل همیشه شاد باشین پاسخ : نیلوفر جان، من قصدم تضعیف اعتماد به نفس نیست. با تمرین جلوی آینه برای خودت روش مناسب رو پیدا کن.
+1 #212 سحر پ 1392-12-14 20:14
سلام نگارا خانم. ممنون از سایت شماو. من چند وقت پیش سوالی پرسیدم ولی نمی دونم یا به دستتون نرسید یا من جواب پیدا نمی کنم. ممنون میشم راهنماییم کنید. من موهای صاف و لختی دارم که به هیچ شکلی حالت نمی گیره. چند وقت پیش کوتاه کردم یک دست تا روی شونم. ولی جلوی موهام انقدر لخته که مجبورم با تل نگهشون دارم. صورتم هم تقریبا گرده. به نظر شما چیکار کنم. باز کوتاه کنم یا بذارم یکم بلند بشه. در خصوص جلوی موهام چیکار کنم. ممنون می شم راهنمایی کنید چون واقعا ناراحتم کرده پاسخ : سلام سحر جان. لطفا وقت بذار بگرد جوابت رو پیدا کن.از دکمه Ctrl+F استفاده کن.
+1 #211 سمیه M 1392-12-14 15:27
با اجازه نگارای عزیز سلام صدف عزیز که از نگارا جون برا درمان حسادت راهنمایی خواستی .من خجالتی بودن و حس حقارت را با خوندن کتابی به نام (نیمه تاریک وجود نوشته دبی فورد ) درمان کردم . فایل صوتی کتاب را در سایت َAudiobook می تونی دانلود کنی.خلاصه اش اینه : که ما بهتره تمام خصوصیات خوب وبد را در خودمان بپذیریم و در آغوش بگیریم باید به این خصلت به عنوان یک موهبت نگاه کنی و مزایا و معایب اون رو برای خودت لیست کنی واقعا این خصلت هیچ مزیتی برات نداشته ؟ یعنی تا حالا باعث نشده که تو سعی کنی خیلی شیک بپوشی و در سطح قابل قبولی باشی.یا ....وقتی خوبی های این خصلت را بپذیری و در مقابل اون مقاومت نکنی باعث می شه که اون حس جاهایی که دوست نداری بروز نکنه و خواهی دید که چه باری از روی دوشت برداشته می شه و تو چه ازاد و سبک شده ای .
+1 #210 سارگل 1392-12-09 20:50
نگاراجونمخیلی خسته میشی این شب عیدیاینقد سوال و کار آخه؟خدا بهت انرژی بده عزیزمپرسیده بودی سارگل یعنی چیمن nicknameام ساراس،همسرم سارگل صدام میکنه(سارا+گل) پاسخ : عزیزم ممنون و ممنون :)
+1 #209 معصومه 1392-12-07 19:52
با سلام.خانمی 28 سالم.صورتم گرد وسرخ و سفید است.با چشمای روشن.خیلی کم بینیمم نافرمه.رو پیشونیم جای مهر یه کم سرخ که با خجالت یا عصبانیت پررنگ میشه. چکار کنم؟خط چشم عالی میکشم ولی سایه و رژگونه بلد نیستم.لطفا میگید رژگونه گلبه ای طلایی چطوربزنم برای هایلایتر یا لولایترو نمیخوام هزینه کنم.معمولا آرایشام ملایمه.سایه چطوری بزنم؟ پاسخ : معصومه جان لطفا وقت بذار و پستهای این صفحه رو به همراه بخش نظرات هر پست بخون به جوابت می رسیhttp://chi-napooshim.blogfa.com/category/16کرم پودر با ته رنگ زرد بگیری سرخی صورتت رو می گیره.برای رژگونه هم لولایتر رو حذف کن و طبق مطالبی که نوشته ام فقط هایلایتر رو (همون رژگونه خودت رو) پیاده کن.
0 #208 مامان محمد پارسا 1392-12-01 02:44
سلام عزیزم ممنون از نکات ظریف و مفیدتون فقط چرا عکسها اصلا لود نمیشه و باز نمیشه پاسخ : عزیزم مشکلی برای هوست عکسها پیش اومده. دارم به ترتیب از آخرین پست لینک عکسها رو اصلاح می کنم. الان 7-8 پست اخر درست شده. صبور باشید تا برسم همه 700-800 عکس رو جابه جا کنم.
+2 #207 فائزه 1392-11-30 23:48
سلام نگاراي مهربون تازه با وبلاگت آشنا شدم اونم كاملا اتفاقي دنبال يچيز ديگه بودم كه آشنا شدم ديدم چقدر لطف داري نميخوام ار مهربونيت سو استفاده كنما نه اصلا ولي كمك ميخوامداشتم تو نت دنبال كليپ اموزش رقص بودم8ماه ديگه عروسيمه اصلا رقص بلد نيستم اخه چكار كنم بايد خوشحال باشم الان ولي اين مشكل رقص واسم شده عذاب تروخدا بگو چكار كنم اصلا عجله ندارم سوالم ربطي به وبلاگت نداره اصلا اگه هم خواستي جواب ندي بگو نارا حت نميشم هي ميخوام برقصم خودم بدنم خشكه واي خدا داغونم نميشه نرقصم كه ميشه؟ خداييش نميشه؟ چكار كنم من؟ خيلي اعصابم خرد چكار كنم ميشه راهنماييم كنيد؟ پاسخ : فائزه جاناولا که مبارکهثانیا که می شه نرقصی اما حیفه. چون اون وقت فیلم عروسی ات پر می شه از تصاویر آدمهای دیگه فقط.و در ضمن اگر توی فامیلتون هیچ کس دیگه نیست که نرقصیده باشه این موضوع به عنوان یک عیب به چشم میاد.توی گوگل بزنی فیلم آموزش رقص برات هزار تا ویدیوی آموزشی میاره.کلاس رقص هم خیلی از باشگاههای ورزشی دارند. حتی اگر خجالت می کشی، می تونی معلم خصوصی بگیری.اما اگر واقعا برات عذابه، چیز مهمی هم نمیشه. :)http://www.yout*ube.com/results?search_query=%D8 %A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%20%D8%B1%D9%82%D8%B5%2 0%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C&sm=3این لینک رو ستاره اش رو بردار.
+2 #206 مينا 1392-11-29 21:16
واقعا تو فرشته اي نگاراي عزيزباشه همينو ميگم پاسخ :
+2 #205 مینا 1392-11-24 17:37
سلام نگارای عزیز..خوبی اول ازتون تشکر کنم بابت این زحمتایی میکشین.راستش من یه کیف خریدم که پشیمون شدمکیف گلیمی سنتی خریدم...اما مثل اینکه از مد افتاده راسته از مد افتاده دیگه نمیشه انداخت؟؟؟؟؟؟؟اخه تازه خریدم قیمتش ارزونه ولی باز نندزم خیلی بد میشه یعنی دیگه نندازم؟؟؟؟؟چکار کنم خیلی پشیمونم پاسخ : من باشم اصلا و ابدا برام مد مهم نیست و خیلی راحت ازش استفاده می کنم. مگه می شه واقعا هر فصل لباس و کیف جدید خرید و آخر اون فصل انداخت دور؟! اصلا پشیمون نباش. خیلی هم شیک و باکلاس سرت و بالا بگیر و هر کسی گفت مد نیست بگو واااا یعنی تو دنبال مدییییییی؟؟؟ چه بی کلاس!!!!!
0 #204 سارگل 1392-11-24 04:06
ساده و از ته دلتولدت مبارک پاسخ : ممنونم عزیزم :)راستی سارگل یعنی چی؟
+1 #203 lyle 1392-11-23 14:34
نگارا جان میخوام مطلبی رو بگم که در فامیل نزدیک من افتاده دوتا خانم هستند که شاید هرکدوم به فاصله 4 5 سال از هم هر کدوم برای تزریق ژل و بوتاکس به دو تا پزشک مختلف مراجعه کرده بودند هردو با اینکه هزینه زیادی دادند ولی هم ژلها گوله گوله شد و جابه جا شد هم به بتاکس حساسیت دادند در مورد تاتو هم من به پزشک پوستی مراجعه کرده بودم خانمی اونجا بود با زخم عمیق روی ابرو ایشون بعداز 4 سال حساسیت داده بود میخوام بگم نباید گول مطب و هزینه هارو خورد چون اگه اتفاقی برای صورت بیفته حسرت صورت قبل خودمونو میخوریم در ضمن به نظر من پیری که اهسته سراغ ادم میاد زیباتره تا اینکه به زور جلوشو بگیریم و چهره داغونتر از قبل بشه پاسخ : عزیزم در مورد ژل من هم زیاد موافق تزریقش نیستم اما در مورد بوتاکس باید حتما تست می گرفتند. همینه که باید به پزشک باتجربه و معتمد مراجعه کرد که نتیجه کارش رو از نزدیک دیده باشید.نکته آخری هم که گفتی بسیار حرف به جاییه ولی باید کمی براش زمینه سازی و فرهنگ سازی بشه. توی فیلمهای خارجی به خصوص اروپایی می شه دید که خانمهای مسن حتی موهاشون رو رنگ هم نمی کنن، اما سینمای امریکایی باعث شده که همه ما دنبال جوانی ابدی باشیم.
+1 #202 سپیده 1392-11-22 22:54
سلام عشقممن همون سپیده ام که با شکم قلمبه اش مشکل داشتمرسی عزیزم که با صبر و حوصله جوابمو میدی خانمیراستی من بعد از اون روز ک اون سوالو پرسیدم دیگه دسترسی به اینترنت نداشتم و نتونستم به موقع جوابتو بخونم متاسفانهپریروز رفتم باشگاه ثبت نام کردم-12 جلسه کار با دستگاه برای یک ماه- به مربیشم گفتم میخوام حتی الامکان از وسایلی استفاده کنم ک لاغریم بیشتر شکمی باشهاز این هفته اشالله میرم اگه خدا بخواد:)بنظرت کار خوبی کردم؟و ی سوال دیگه نگارای عزیز بنظرت رزیم غذاییم چطوری باشه که صورت وسینه ام مخصوصا صورتم خیلی افت نکنه؟ ببخشید اگه خ حرفیدمراستی مرسی ک گفتی صورت لاغرم قشنگه....خیلی ممنون....خوشحالم کردی چون همیشه نسبت به صورتم نظر بدی داشتم...عاششششقتمی دنیا ممنون امیدوارم همیشه سالم و موفق وشاد باشی مهربونم :* پاسخ : سپیده جان اقدام های بسیار خوبی انجام داده ای. آفرین. موفق باشی.ببین کلا شما هر چقدر وزنت کم و زیاد بشه به همون نسبت صورتت هم لاغر و چاق می شه. هیچ آدم لاغر و باربی ای نیست که صورت گرد و پر داشته باشه. به همین دلیل صورت لاغر شیکه، چون صورت خوش هیکل ترین زنهای جهان لاغره.در هر صورت آب و میوه جات و سبزجات خام زیاد بخور که صورتت آب از دست نده و فقط چربی از دست بده.
0 #201 فاطمه 1392-11-22 02:48
سلام یکی از خانومها شاکی بودند که خیاطها فقط برای مشتری های خاصشون لباس های خوب می دوزند من خیاطم باید بگم وقتی شما فقط یک بار به یک خیاط مراجعه کنید فرصت کافی بهش ندادید که اندامتون رو بشناسه پس اگر کارهای خیاط خاصی رو قبول دارید و از لباستون ناراضی بودید ازش بخواهید تا عیبهاش رو برطرف کنه. و دایم خیاط عوض نکنید یه چیز دیگه ممکنه شما مدلی رو که انتخاب میکنید بهتون نمیاد. توصیه می کنم اگر خیاطتون رو قبول دارید در مورد مدل لباس به توصیه هاش گوش بدید. پاسخ : ممنونم بابت راهنمایی بسیار خوب :)
+1 #200 دختر آریایی 1392-11-22 01:10
مرسی عزیز دلم.واقعا ازت ممنونم.خیلی زحمت میکشی. پاسخ : :)))
0 #199 مــرسـ♥ـده 1392-11-21 20:39
نگارا جون 4 شنبه همین هفته یَنی 23؟؟؟؟منــم 26 اَم پاسخ : بله عزیزم همین 2 روز پیش بود.تولدت فرداست؟تولدت مبارک!با بهترین آرزوها :)
0 #198 فرشته 1392-11-20 11:53
من یک عکس از خودم گذاشته بودم تو کامنت ها ندیدم جواب شما رو . چی شده . از همون روز که این پست گذاشته بودی . هنوز باید منتظر باشم نگاراجون؟ پاسخ : فرشته جان بگرد ببین پیداش می کنی.من قبل از این دیگه سوال بی پاسخ ندارم. اگر نیست، ارسال نشده درست.

forum banner mobile