چی نپوشیم؟
سه شنبه, 15 بهمن 1392 ساعت 22:47

عید چی بپوشم؟ چه جوری رژیم بگیرم؟

این مورد را ارزیابی کنید
(17 رای‌ها)
نگارا جون عید رو دریاب که فرصت کمه و یه سوال اساسی تو ذهن همه است که چی بپوشم؟؟؟

 

اعظم عزیز

می دونم که این سوال ذهن همه رو مشغول کرده و دوستان زیادی این سوال رو برای من فرستاده اند. البته جسته گریخته جواب این سوال رو داده ام در بخش نظرات، اما در قالب یک پست یک جا براتون می نویسم.

دوستان عزیز، همون طور که می دونید عقیده من همیشه روی اینه که به جای اینکه اون چیزی رو که مد یا همه گیر می شه بپوشیم، اونی رو بپوشیم که بهمون میاد. 

شاید تا حالا به این فکر کرده باشید که چرا نگارا اسم اینجا رو گذاشته "چی نپوشیم؟" و چرا نگذاشته "چی بپوشیم؟" ؟ 

پاسخ این سوال دقیقا نهفته در روش فکری من در مورد مد و زیباییه. من از این متنفرم که به آدمها به صورت گروهی و سری دوزی گفته شه چی بپوشن و چه جوری آرایش کنن. من از کپی کار بودن در لباس پوشیدن بدم میاد. دوست دارم که به شما دوستان یاد بدم چی بهتون نمیاد، چی نباید بپوشین؛ چی هیکلتون رو خراب یا قیافه تون رو نا زیبا می کنه، تا اینکه به جاش بگم دوستانی که پارسال لباس عیدتون سبز بود؛ پیارسال آبی کاربنی بود، امسال وظیفه دارین برین لباس سرخابی بخرین و اگر نخرین بی کلاس و بد تیپ و ضایع به حساب میاین.

در همین راستا در سالی که گذشت و داریم به آخرهاش نزدیک می شیم، من سعی کرده ام به شما آموزش بدم که چه طور فرم هیکلتون رو تشخیص بدین و بر اساس تشخیصتون لباسهایی که بهتون نمیاد رو دور بریزید و لباسهایی که بهتون میاد رو بگذارید دم دست و بازهم لباسهای اون فرمی بخرید.

البته از روزی که اون مطالب نوشته شد، خواننده های زیادی اینجا اومده اند که شاید اون مطالب رو نخونده باشن.

در قدم اول از همه دوستان می خوام که به این پست مراجعه کنند تا فرم هیکلشون رو تشخیص بدن چه جوریه. 

فرم هیکل من چه جوریه؟

و بعدش به این پست مراجعه کنید تا ببینید چه لباسهایی به فرم هیکلتون میاد. من در این پست برای هر نوع هیکلی توضیح داده ام که چه لباسهایی برای اون هیکل مناسبه و شما رو خوش فرم، لاغر تر و خوش هیکل تر نشون می ده.

چه لباسهایی به فرم هیکلم میاد؟

و دوستانی که اضافه وزن دارن هم حتما این دو پست رو بخونن:

اگر اضافه وزن دارید... قسمت اول

اگر اضافه وزن دارید... قسمت دوم

پس روشن شد؟ دوستانی که عقیده من رو می خوان بدونن... ازتون می خوام امسال فراموش کنید مد چی هست و چه مدلهایی توی مغازه ها انباشته شده اند. ازتون می خوام یک خونه تکونی اساسی توی کمدتون انجام بدین و لباسهایی که بهتون میاد رو نگه دارین و بقیه رو بدین به مستحق. هم شب عید دل این عزیزان رو شاد می کنید، هم جای کمدتون باز می شه و می تونید لباسهای خوشگل تر، این بار با علم به اینکه شما رو زیبا می کنن، و نه اینکه خودشون خوشگلن یا مد هستن، بخرید. تازه شاید هم چیزهای اومد دم دستتون که دیدین امسال نیاز به خرید زیادی ندارید و در هزینه هاتون هم صرفه جویی شد. 

من خودم معمولا شب عید یکی دو تا مورد بیشتر لباس نمی خرم و فقط به خاطر داشتن یه چیز نو در سال نو این کار رو می کنم. بلکه در طول سال، حالا یا در مسافرت یا در همین شهر خودمون هر وقت لباسی دیدم که بهم میاد می خرم و عید می پوشم. ازتون می خوام که فلسفه خرید شب عیدتون رو نو کنید! برای بچه هاتون بیشتر لباس بخرین. برای عزیزانتون بیشتر عیدی بخرین. اما لباسهای خوب خودتون رو هم بازیافت و استفاده کنین.

یک نکته رو هم اضافه کنم. در بخشی که برای هر فرم هیکلی گفته ام چی بهشون میاد، گاهی اشاره شده فرضا یقه لباس باز باشه بهتون بیشتر میاد. برای دوستانی که حجاب دارند و با توجه به اینکه عید دیدنی ها معمولا مختلط هستند، این موضوع ممکن نیست. در جایی که من گفته ام یقه باز باشه، منظورم این بوده که توجه نگاه رو از پایین تنه که درشته، منعطف کنیم به بالاتنه. بنابراین در جاهایی که گفته ام یقه باز باشه، اگر می خواین لباس پوشیده یا مانتو به این شکل آماده کنید، رنگ بالاتنه یا یقه اون رو روشن بگیرید. شال یا روسری رنگ روشن یا براق استفاده کنید، یا یقه کارشده یا براق انتخاب کنید و به این وسیله توجه رو از پایین تنه به بالاتنه معطوف کنید.

و... لباسهایی که بهتون نمیاد رو اهدا کنید!

 

همین دیگه، در زمینه انتخاب لباس وصیتی ندارم!

آهان چرا، یه نکته دیگه برای متاهل ها:

دوستان زیادی برای من پیام می ذارن که چیکار کنم سنم کمتر نشون داده بشه؟ یک کلام: لباسهای زنونه نپوشید! تا آخر عمر برای پوشیدن کت و دامن های پیرزنی فرصت دارید. پیراهن های رنگهای شاد، LBD ، بلوز و شلوار، بلوز و دامن لباسهای خانمهای جوونه. شلوار جین، لباسهای کم طرح و تک رنگ و ساده خیلی بهتر از لباسهای شل و گلدار و طرحداره.

 

خوب، و اما در مورد آرایش:

* در مورد نحوه استفاده از لوازم آرایش، انتخاب لوازم ضروری، انتخاب مارک یا نوع مناسب لوازم آرایش مطالب این صفحه رو همراه با بخش نظرات بخونید.

از لوازم آرایش چه جوری استفاده کنم؟

نکات دیگه:

* اگر مجرد هستید آرایش ملایم اما شاد بکنید. حتما اقلا از خط چشم و ریمل استفاده کنید. حتما رنگ لبتون رو به خانواده سرخ نزدیک کنید. رژهای رنگ روشن صورتتون رو بی حال می کنند. در پستی که در خصوص لباس و آرایش مراسم خواستگاری نوشته ام، برای مجرد ها توضیح داده ام که چه آرایشی برای یه دختر جوون مناسب تره.

در مزاسم خواستگاریم چی بپوشم؟

و در این پست برای نوجوونها و اونایی که تا حالا آرایش نکرده اند، توضیح داده ام که از کجا شروع کنن که یه آرایش ساده و اما زیبا و بدون دردسر داشته باشن.

هیچ وقت تا حالا آرایش نکرده ام. از کجا شروع کنم؟

* اگر متاهل هستید یا در دوران عقد به سر می برید این حس رو نداشته باشید که حتما باید یک فرق بزرگ بکنید. نیازی نیست موها یا ابروهاتون رو روشن کنید تا اثبات کنید متاهل شده اید. جدی می گم دوستان. اتفاقا وقتی یه دختری متاهل می شه، خیلی ها دنبال نشانه هایی از خستگی یا کسلی یا بالا رفتن سن در اون می گردن تا از روی حسادت، اون رو از دور زیبایی خارج محسوب کنن. این موضوع باعث می شه اعتماد به نفس شما کم بشه. به نظر من تا وقتی می تونید موهاتون رو تیره نگه دارید چون موی روشن و هایلایت سن رو بالا می بره. در مورد ابرو، اگر خیلی چشم و ابرو مشکی و پر مو هستید، می تونید یکی دو درجه ابروتون رو روشن کنید که چهره تون باز بشه اما در کل، ابروی پهن تر و تیره تر شما رو جوون تر نشون می ده. پیشنهاد من برای تغییر مثبت یه کوپ (کوتاهی مو) خوشگل و استادانه و جدیده.

>>> خونه تکونی عید:

بله، خونه تکونی فقط شستن رختخوابها و بیرون ریختن کابینت ها نیست. امسال ازتون می خوام این کارها رو انجام بدین:

* قدم اول خونه تکونی کمد لباسها طبق برنامه بالا در پست "چه لباسی به فرم هیکلم میاد؟". بعد از اینکه کمد رو پاکسازی کردین و موارد مورد نیازتون رو خریدین یا جایگزین کردید و کیسه لباس اهدایی به مستحق رو آماده کردید...

* کفشهای روزمره تون رو چک کنید. کفشهایی که خیلی زیاد بو گرفته اند و با شستن هم این بو از بین نمی ره دور بریزید. بوی بد داخل کفش نشونه رشد باکتری های مضره و باعث رشد قارچ در انگشتهای پا می شه.

* لباس زیرهاتون رو چک کنید. اگر بندهای اونا شل شده، فنرشون تغییر حالت داده یا فرم اسفنجشون از بین رفته، اونها رو حتما دور بریزید. لباس زیر باید بتونه بدن شما رو محکم در بر بگیره و از افتادگی اندامهای شما جلوگیری کنه. قرار نیست خودمونو بپیچیم توی یه پارچه شل و وارفته!

* به جز خونه تکونی کمد و لباسهاتون، ازتون می خوام یه خونه تکونی هم در کشوی لوازم آرایشی و بهداشتی تون انجام بدین: تاریخ مصرف محصولاتی که تاریخ دارند رو چک کنید. اگر تاریخ ندارند محصولات خیس مثل کرم پودر و کرم رو 6 تا 8 ماه بعد از باز کردن یا در صورت بو گرفتن یا تغییر غلظت دور بریزید. محصولاتی که با چشم در تماس هستند مثل ریمل و خط چشم و مداد چشم رو هر 6 ماه دور بریزید.

* بدنه لوازم آرایش و کرمهاتون رو با پنبه الکلی پاک کنید تا اگر روی سطحشون آلودگی هست، اون آلودگی رو با دست خودتون به صورت و چشمتون منتقل نکنید.

* رژلب یا برق لب یا هر چیزی که با لب در تماس هست اگر بوی بد گرفته یا جنسش تغییر کرده، یا اگر شما مبتلا به آنفولانزا شده اید یا تبخال زده اید و از اونها استفاده کرده اید، دور بریزید.

* مسواکتون رو چک کنید! اگر زائده های برس مسواکتون خم شده یا از شکل افتاده مسواک رو دور بندازین. شوخی نمی کنم! بخش مهمی از زیبایی شما زیبایی دندونهاتونه که با مسواک قراضه به دست نمیاد.

* محصولات بهداشتی مخصوص خانمها رو چک کنید. ژلهای بهداشتی رو 6 ماه بعد از باز شدن دور بریزید. محصولات سلولزی بهداشتی رو یک سال بعد از باز شدن یا اگر بسته هاشون خراب شده دور بریزید. تاریخ مصرف محصولات کنترل جمعیت رو چک کنید و اگر تاریخش گذشته یا بسته اش خراب یا باز شده اونها رو سریعا دور بریزید!

* شیر پاک کن و پاک کننده آرایش چشم رو یک سال بعد از باز شدن دور بریزید.

>>> دیگه چه جوری خودمو آماده کنم؟

 

* زیبایی در عید فقط به پوشیدن لباسهای زیبا نیست. اگر اضافه وزن دارید، الان 6 هفته تا عید فرصت دارید که کمی اوضاع رو راست و ریس کنید. 6 هفته به زبون رژیم یعنی 3 تا 6 کیلو می تونید تا عید وزن کم کنید. بله اگر شما 20 کیلو اضافه وزن دارید ممکنه تا عید نشه که تبدیل به باربی بشین اما با اراده قوی و کم کردن یک کیلو در هفته، همین 6 کیلو می تونه کمی شما رو تراشیده نشون بده و اگر غبغب دارید یا کمر یا گردنتون گم شده، کمی اون رو براتون لاغر کنه.

چه جوری؟

لطفا وزنتون رو ضربدر عدد 30 کنید. مثلا اگر 80 کیلو هستید، عدد به دست اومده می شه 2400.

این عدد مقدار کالری ای هست که با خوردنش در هر روز شما نه چاق می شین، نه لاغر.

هر کیلو اضافه وزن بر اثر خوردن 7700 کالری ایجاد شده و با کم کردن این مقدار هم کم می شه. پس شما برای اینکه در هفته یک کیلو کم کنید، باید روزی 1100 کالری کمتر از این مقدار بخورید.

مثلا یه خانم 80 کیلویی اگر به جای روزی 2400 کالری، روزی 1300 کالری بخوره، هفته ای یک کیلو کم می کنه.

اما در مورد بعضیا که اضافه وزنشون خیلی زیاد نیست، یا اراده ندارن که کم بخورن، با توجه به اینکه کالری مصرفی در روز بهتره از 1200 یا حداکثر 1000 تا کمتر نشه، می تونن از اون عدد مزبور 550 کالری کم کنن که هر دو هفته یک کیلو یا هر هفته نیم کیلو کم کنند.

برای حساب کردن کالری مصرفی شما یه ترازوی دقیق لازم دارید و یه جدول کالری مصرفی که می تونید از اینجا یا اینجا یا هر جای دیگه ای که دوست دارید استفاده کنید.

من دوست دارم شما به عنوان خواننده چی نپوشیم؟ که قدم اول رو برای تقویت اراده و زیبایی خودتون و تغییر رویه و توجه به خودتون برداشته اید، بتونید تا عید وزنتون رو کم کنید.

برای استارت کاهش وزن و کمک به اون اقلا هفته ای 3 روز اقلا نیم ساعت پیاده روی کنید. سرده که سرده! من می رم! شما هم لباس زیاد بپوشید و برید!

* از پوستتون مراقبت کنید. 6 هفته فرصت خوبیه برای اینکه پوستتون رو تقویت کنید. مولتی ویتامین، ویتامین ث، زینک و سایر مکمل های غذایی در کنار خوردن آب زیاد و تحرک باعث خون رسانی به پوستتون و شادابی اون می شه. پس برای خودتون یه برنامه حسابی بریزید و بخشی از مبلغی رو که می خواستین خرج خرید لباس عید بکنید، صرف خرید ویتامین ها و ماسکهای آبرسان و اسکراب (لایه بردار) بکنید.

ازتون می خوام که در بخش نظرات این مطلب برام بگین چه تصمیم ها و برنامه هایی برای 6 هفته باقی مونده گرفته اید و چه در مورد لباس و آرایش چه خرید و چه در مورد کاهش وزن برامون بنویسید که چه کارهایی می خواین صورت بدین. من برخلاف خیلی ها به ارزش این هفته ها و روزهای پایای سال معتقدم و هیچ وقت از ابتدای زمستون سال رو تموم شده نمی دونم. هر تصمیمی برای زیبایی خودتون دارید از همین حالا شروع کنید، نه شروع سال نو!

 

 

اطلاعات تکميلي

  • ثبت نظر جدید در این پست فعال است؟: خیر
خواندن 22580 دفعه

کاربر گرامی، برای ثبت پرسش یا نظر لطفا در سایت ثبت نام کنید و یا وارد حساب کاربری خود شوید.

دیدگاه‌ها  

+1 #422 sss 1393-02-16 09:14
سلام نگارا جونلطفا در مورد بادی اسپلش و بادی میست و بادی لوشن و اینا هم توضییح بدهو همینطور در مورد سرم و ماسک مومرسی پاسخ : بادی اسپلش و بادی میست تقریبا یه چیزن. عطر ارزون که بتونی زیاد بزنی.بادی لوشن کرم رقیق شده است که به کل پوست بدنت بزنی نرم شه.سرم مو یه جور نرم کننده و آب رسان بدون آبکشیه.ماسک مو هم نرم کننده و تقویت کننده و... است قبل حموم می ذاری روی سرت. بخشی اش جذب می شه و بقیه اش رو می شوری.
+2 #421 جمیله 1393-01-13 06:47
سلام عزیز دلم چه وبلاگ خوبی! من یه سوال داشتم خانومی. من قدم 1متر و پنجاه و پنج و سینه های خوش فرم و درشتی دارم. کلا بالاتنه نسبت به پایین تنه پرتری دارم.میخواستم بدونم که این بلوز دامن هایی که بلوزش آستین بلند و یقه پوشیده س و دامنش تا پایین زانو و میاد روی بلوز دقیقا مثل این بلوز دامن ها توی فیلمای قدیمی خارجی. به من میاد؟ پاسخ : سلام جمیله جانمن دقیقا متوجه نشدم چه مدل بلوز و دامنی رو گفتی. اگر می تونی عکسش رو بذار.این پست رو هم بخون قسمت مربوط به توت فرنگی هاش به شما مربوطه.http://chi-napooshim.blogfa.com/post/61
+1 #420 الی 1393-01-11 19:04
مفید بود ممنون
0 #419 عسل 1392-12-24 16:15
سلام درمورد سفید کردن دندونا با جوش شیرین من امتحان کردم درسته ولی در دراز مدت نباید استفاده بشه چون مینای دندون را میبره پاسخ : من هم موافقم که راه خوبی نیست.
0 #418 شینا 1392-12-24 14:15
سلام ممنون از نظر دلسوزانه اریانا جان حتما به پزشک مراجعه میکنم
0 #417 پریا 1392-12-23 20:47
واسه هیکل ساعت شنی چجور سارافونی خوبه؟:( پاسخ : سارافونی که کمرش تنگ شه و یه تیکه و گشاد از بالا نره تا پایین.
+1 #416 lyle 1392-12-23 15:09
سلام نگارا جان من باسن خیلی کوچیکی دارم متاسفانه توی لباس شکل خوبی نداره به نظر شما چه شلواری مناسب منه تا فرم بهتری بدنم داشته باشه ازت ممنونم پاسخ : شلوارهای رنگ روشن با بلوزهای تیره که بلوزت حداکثر تا روی یک سوم از باسن رو بیشتر نگیره. مثلا بلوز مشکی با شلوار شیری. در ضمن جیب روی باسن مثلا توی شلوار جین یا نگین و کار دست روی باسن خیلی کمک می کنه.
0 #415 ثنا 1392-12-23 14:44
بسم الله الرحمن الرحيم مرسيييييييييييى عزيزم راستش همه بهم مى گن با نمكى و..... ولى چون اضافه وزن دارم و قدمم اون چيزى كه مى خواستم نيست ناراحتم ولى به خاطر همين ناز بودنم هم از خدا خيلييييييييييى ممنونم دوست دارم نگارا در ضمن قول مى دم بعد از عيد كمترسوال بپرسم يا همه اش رو يك جا بپرسمفكر مى كردم اگر دونه دونه بپرسم شايد راحت تر باشى ببخشيد پاسخ : :)شاد باشی.
0 #414 سپيده 1392-12-22 02:35
يچيز بگم نگارا جون دعوام نميكني؟من سوال فرستادم 12 اسفند نيومده برات؟ پاسخ : عزیزم قبل از این ازت سوال بی پاسخ ندارم. چک کن اگر نیست نرسیده.
0 #413 sam sam 1392-12-22 00:27
سلام عزيزم. ممنون برا اطلاعات مفيدت.1سوال داشتم. من يه كت مشكي يقه انكليسي خريدم نميدونم با چه نوع و رنك شلوار و لباس برا زير كتم بپوشم كه عالي شه...؟ لطف ميكني اكه راهنماييم كني پاسخ : عزیزم پست جدید رو بخونی متوجه می شیhttp://chi-napooshim.blogfa.com/post/79
0 #412 گلناز2 1392-12-21 19:01
نگاراجون میشه بگی تونر چیه؟آره گرمونه تقریبا زیاد میخورم.اما جوشام سرشون قرمز نیستوهمیشه از نزذیک تابلو هست و خیلی ریزه و اگه فشارش یدم چربی ازش میاد بیرون.ممنون پاسخ : متوجه شدم. مدتی کمتر گرمی بخور اما اگر جواب نگرفتی برو پیش پزشک پوست چون ممکنه جای جوشها بمونه و پوستت رو خراب کنه.
0 #411 طیبه 1392-12-21 00:40
سلام مطالب خیلی خیلی عالیهفقط یه سوال برای محل کار چی بپوشم.مخصوصا مانتووکیل ام و بیشتر دادگاه پاسخ : سلام طیبه جاناین مطلب رو در سایت گیس گلابتون عزیز بخوانhttp://www.gisgolabetoon.com/fa/home/news/995 /%D8%A2%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D8%AA%DA%AF%DB%8C-%D8%B2 %D9%86%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D8%AD %D9%84-%DA%A9%D8%A7%D8%B1
+2 #410 ابی چون اسمان 1392-12-20 21:25
ممنون از راهنمایی هاتون خیلی پر بار و نکته بین هستید. موفق باشید پاسخ : ممنون از لطفت :)
0 #409 ARAMESH 1392-12-19 22:43
سلام نگارای مهربون مطالب زیبات رو خوندم ولی متاسفانه نمیدونم جزو کدام گروه هستم میشه راهنماییم کنی:قد164 وزن 69دورسینه 98دور کمر88دور باسن 103پیشاپیش از راهنماییت ممنونم پاسخ : سلام عزیزم. به نظرم سیب لاغری. :)
+1 #408 لونا 1392-12-19 13:59
ممنون از راهنمایی ت :)
0 #407 یلدا 1392-12-19 03:06
سومین گزارش:کلاس ورزشمو دارم کماکان میرم،هفته ای 2تا 1ساعت.یه 1.5 ساعت هم که کلاس تربیت بدنی دارم.میشه هفته ای 3روز ورزش.مقدار آب روزانه م رو بیشتر کردم.رسیدگی به ناخنهام رو بطور مرتب انجام میدم.قرص آهن هر روز یا یک روز در میون همراه با میوه برای جذب بهترش می خورم.من از اصلاح صورت می ترسیدم بخاطر دردناک بودنش،موهای صورتمم بور بود معلوم نمی شد ولی خب روی نشستن کرم روی پوستم تاثیر داشت.امروز طلسم رو شکستم و رفتم یه حالی به صورتم دادم.و آخریش هم اینکه تنبلی رو گذاشتم کنار و هر روز خط چشم می کشم:)خیلی خوشحالم الان،فقط این روزا حسه درس خوندنم نمیاد.اگه یه برنامه درسی هم بهمون میدادی دیگه ما رو این همه خوشبختی محال بود:)) پاسخ : آفرین یلدا جون قدمهای خیلی خوبی برداشته ای.برنامه درسی؟ اتفاقا برنامه ریزی ام هم خوبه! فهرست منابع و زمانهای آزادت رو می گیرم برنامه هفتگی تحویلت می دم!!!
+1 #406 پریا 1392-12-19 00:09
نگارا جون؟میدونم که خیلی ازت سوال میپرسم.واسه همین خواستم این سوالم و 2هفته قبل بپرسم که هر وقت راحت بودی جواب بدی.عزیزم بابای من 18 ماهه اینجا نبود و انشالله این هفته میاد.هفته ی بعد 100%قراره مهمونی بگیریم.قربونی و اینا...من نمیدونم چی بپوشم...20 سالمه.نمیدونم چی بپوشم که هم تو خونه روز و شب راحت باشه و شیک و بی حجابم نباشه ولی با حجابم نباشه سره سفره و اینا راحت باشم؟توی ترکیب رنگ هاشم کمکم کن لطفا.در ضمن من 2 تا کیف دارم مارک لوییس ویتون ,نمیدونم فارسیشو درست نوشتم یا نه.یکیش سیاه و اون شکلک های هندسی که روش داره سبز رنگه(درشت)یکیشم سفید روش قرمز و زرد و سبز و...اینا که شکلکاش ریزه.هر دو کیف یک اندازست.خیلی خوشم میاد ازشون اما نمیتونم استفاده کنم.مستطیلی هست و اندازش متوسط.نه از این مستطیل مجلسیا ها.به نظرت چه جور کفش و مانتو و روسری باید باهاش پوشید...بحث کیفای مارک دار که میشه نمیدونم چجوری استفاده کنم...دوست دارم عزیزم.مرسی که اینهمه مهربونی:) پاسخ : پریا جان یکی اینکه تلفظش هست لوی ویتان و بقیه حروف بی صدا است :)دیگه اینکه یه کمی این تیپ کیف ها برای سن های بالاتره اما در کل با لباسهای تک رنگ و ساده ست کن کیفهایی که روش لوگو و مارک داره رو ، رنگهای لباسهات رو هم از رنگهای توی هر کیف انتخاب کن و ست کن.برای اون مجلس کاش گزینه می دادی چون من تصوری از جو اونجا ندارم. به نظرم شاید بهتر باشه یه تونیک و شلوار تنگ بپوشی با شال و کفش لژدار (که راحت تر از پاشنه است)
0 #405 مــرســ♥ـده 1392-12-18 23:02
ممنون از اینـکه جوابمو دادین :)نـه من16 سالمه نگارا جون...دوستـم زود ازدواج کرده
0 #404 افسانه 1392-12-18 20:05
برای عید مانتوی سبز گرفتم.یه شال سبز و یه روسری ابریشمی سبز هم گرفتم.کفش مشکی پاشنه ده سانتی.حالا برای شلوار واقعا موندم.چه رنگی بهتره و چه مدلی؟ممنون میشم اگه راهنمایییم کنی خانومی پاسخ : کاش روسری و شال و مانتو رو همرنگی نمی گرفتی. حالا شلوارت رو به رنگ کیف و کفشت و یه رنگ متفاوت تر مثل مشکی یا سورمه ای بگیر.
0 #403 مامان کوچولو 1392-12-18 13:20
سلام نگاره جون راهنماییات خیلی خوبن میشه منم راهنمایی کنی؟اون وقت منم میرم تموم نی نی سایت رو میارم اینجا مشتری شن من هیکلم گلابیه برا عید میخوام طوری لباس بپوشم که راحت باشه یه چیزی تو مایه های سارافون که مشکل چادر و دامن نداشته باشم ولی مساله اینجاس نمیدونم چه مدل و چه جوریشو بخرم22 سالمه و یه دخمل هم دارم قدمم بلند و چاق نیستم ممنون عزیزم پاسخ : این مدلها رو ببین :)http://www.campfa.ir/wp-content/uploads/2013/12/ btowmSLhvVrVfPeT.jpghttp://25.media.tumblr.com/tum blr_lye68vMPPg1ro9u7co1_400.jpghttp://maramostafa. com/wp-content/uploads/2011/11/pepe-jeans-shoulder -detail-midi-dress.jpghttp://momomod.com/wp-conten t/uploads/2013/04/ASOS44.jpghttp://farm4.static.fl ickr.com/3339/3274848836_ddcc890b80.jpg?v=0

forum banner mobile