چی نپوشیم؟
پنج شنبه, 15 اسفند 1392 ساعت 02:55

از لوازم آرایش چه جوری استفاده کنم؟ خط لب و رژ لب

این مورد را ارزیابی کنید
(8 رای‌ها)

خوب بالاخره این شما و این هم قسمت آخر پروژه از لوازم آرایش چه جوری استفاده کنم؟

بعد از اینکه رژگونه رو هم زدیم، بالاخره مرحله آخر زدن

رژلبه که می تونیم همراهش خط لب هم بکشیم یا نکشیم.

رژلب خمیریه که روی لبهامون می مالیم تا اونها رو پر رنگ و جذاب به نظر بیاریم. رژلب های معمول برای استفاده عموم در بازار معمولا سه نوعه.

اولین نوع رژلب که همون نوع اصیلشه، رژ لب جامده. این رژ لب رو معمولا همراه با خط لب استفاده می کنن.

این رژلب رو حتی مامان بزرگمون هم می شناسه و احتمالا در دوران جوانی از اون مدلش که سبز بود و بعد از اینکه می زدی روی لب سرخابی می شد، توی مهمونیا استفاده می کرده! 

ببینم شماها هم بچه که بودین یواشکی رفته بودین سر لوازم آرایش مامانتون و یکی از این رژهای سبز رنگ رو یواشکی بزنین، هی بزنین، هی بزنین و به خیال اینکه رنگ نگرفته بازم بزنین؟! بعدش با لبهای سرررررررررررررررررخابی مچتون رو بگیرن؟ فقط من بودم؟!

بگذریم...

نوع دوم رژلب، رژلب مایعه. گاهی این رژها یک اپلیکاتور برسی دارند که با اون رژ رو به لبمون می مالیم و گاهی هم سر تیوبشون سوراخه و با فشار دادن تیوب اون رو به لبمون می مالیم. این نوع رژ معمولا بسیار براقه، بیشتر به درد استفاده روزانه و جاهای غیر رسمی می خوره و در ضمن راحت پاک می شه و گاهی موهامون بهش می چسبه. کلا بیشتر یه جور اسباب بازی باحال و خوشگله. من خودم در نهایت شرمندگی از خریدن انواع و اقسام رنگهای رژلب های مایع بورژوا و بیو سیر نمی شم! با اینکه اصلا این نوع رژ موندگاری نداره، اما خیلی زیباست!

نوع دیگه رژلب که عرضه و تنوعش کمتره، رژلبهای دو سر یا دوتاییه که ماندگاری بسیار بالایی دارند اما به زیبایی دو نوع قبلی روی لب نمی شینن. مدل این رژهای اینجوریه که اول رنگش رو با قلمش می کشی روی لبت و می ذاری 10 دقیقه خشک بشه و بعد دومیش که برقشه رو می مالی روش. این رژها گاهی 24 ساعت هم روی لب می مونن اما راستش فقط 2-3 ساعت اول قشنگ روی لب هستن، بعدش فقط یه هاله رنگی ازشون می مونه. در هر حال به خاطر دوامشون، من چند تایی هم از این نوع دارم.

به نظر من رژلب نوع اول و سوم رو باید با خط لب استفاده کرد. خیلیا ممکنه بگن خط لب که دیگه مد نیست! جواب اینه که متفاوت بودن رنگ خط لب با رژ، یا خلاصه تابلو و تیره بودن خط لبه که دیگه مد نیست. وگرنه همیشه بهتره برای مرتب و خوش فرم بودن لبمون، خط لب بکشیم اما دقیقا همرنگ رژمون.

خط لب یک مداده که باهاش دور لبمون رو خط می کشیم و یه کاربرد دیگه داره که یه کم پایین تر بهتون می گم. بهتره همیشه نوکش رو تیز نگه داریم. در ضمن نوع مرغوبش خیلی نرمه.

>>>  چه جوری لبهامون رو آرایش کنیم:

در قدم اول پوست و لبهامون رو توی آینه بررسی می کنیم.

اگر پوستتون گندمگون و سبزه است، رنگهای گرم و پر رنگ تر مثل انواع قرمزها و سرخابی های تیره و گوشتی تیره بهتون میاد. 

اگر پوستتون سفید و روشنه، رنگهای با تناژ صورتی و رنگهای ملایم تر و گوشتی روشن یا کالباسی بهتون میاد.

همین جا برای صدها نفری که تا حالا ازم پرسیده اند گوشتی چیه، یکبار دیگه می گم: گوشتی یعنی رنگ گوشت قرمز خام. حالا گاهی صورتی تر، گاهی قرمز تر. درکل وقتی می گم گوشتی منظورم رنگ لبه که پر رنگ تر و شدید تر شده باشه. یه جور صورتی چرک که خیلی تیره شده باشه.

 

خوب، بعد از اینکه رنگ مناسب رو انتخاب کردیم، یه کمی با یک مسواک کهنه روی لبهامون می کشیم. هفته ای یکی دوبار این کار رو بکنیم، پوس ت مرده و کهنه از روی لبمون می ره کنار و رژلب بهتر روی لبمون می شینه. این کار رو به خصوص در گوشه های لب انجام بدین. 10 ثانیه کافیه.

در مرحله بعد خط لبی رو که خیلی نزدیک به رنگ رژلبمونه انتخاب می کنیم و دور تا دور لبمون رو می کشیم. خواهش می کنم اگر از اون گروهی هستید که فکر می کنن خط لب رو بیرون از لب که بکشن خیلی قلوه ای می شه، در روشتون تجدید نظر کنید. والا مردم کور نیستن! اگر تا زیر دماغتون خط لب بکشین ما می بینیم و می فهمیم که از لبتون زده اید بیرون! اگر می خواین لبتون رو قلوه ای و درشت نشون بدین، من چند خط بعد بهتون می گم چیکار کنید. به خوندن ادامه بدید.

در مرحله آخر، داخل اون خط رو با رژلب پر می کنیم. برای خوشرنگ تر شدن و دوام بیشتر، یک بار رژ رو می زنیم. لبهامون رو روی یک دستمال کاغذی فشار می دیم و دوباره رژ رو می زنیم.

>>> حالا چند تا تکنیک:

* برای اینکه رژلبمون ماندگاری بیشتری پیدا کنه، مثلا وقتی داریم می ریم رستوران، اینجوری عمل می کنیم:

اول اینکه روی لبمون رو هم مثل بقیه جاهای پوست کرم پودر می زنیم.

کرم پودر که خشک شد، خط لب رو می کشیم و توی خط رو قبل از رژ با خود خط لب کامل رنگ می کنیم. (اینم اون کاربرد دوم خط لب)

بعد رژ رو روش می زنیم، لبهامون رو روی دستمال فشار می دیم، و یک بار دیگه رژ رو می زنیم.

* برای اینکه لبهامون رو درشت تر نشون بدیم بعد از پایان مراحل معمولی رژ زدن، یک رژ مایع کمرنگ براق، مثلا صورتی براق یا اکلیلی رو فقط به وسط لب پایینمون می زنیم و با نوک انگشت خیلی کم پخش می کنیم. این کار وسط لب پایینمون رو درشت نشون می ده، بدون اینکه خط لب رو بیرون از لب بکشیم. همین کار رو برای لب بالا هم می شه انجام داد ولی همیشه لازم نیست و بیشتر وقتها پایین کافیه.

* برای اینکه لبهامون رو درشت نشون بدیم، همیشه از رنگهای روشن تر و درخشان تر و رژهای براق تر انتخاب می کنیم. رنگهای تیره و رژهای مات لبها رو باریک نشون می دن. مثلا زرشکی تیره لب شما رو تبدیل به دوتا لوله باریک می کنه!

* یک تجربه شخصی هم بگم. رژلب اصولا آرایش شما رو خیلی غلیظ نشون می ده. یعنی شما خط چشم اساسی بکشید و حسابی ریمل بزنید، بدون رژ لب اصلا تابلو نمیشه و با رژ لب حسابی تابلوئه. من خودم به شخصه همیشه خط چشم و ریمل دارم و با نزدن رژلب موفق شده ام سالها دانشگاه برم، سرکار برم و حتی ختم برم بدون اینکه کسی بهم تذکری بده یا نامناسب باشه. پس بدانید و آگاه باشید که تصمیم شما در انتخاب زدن یا نزدن رژلب خیلی در میزان تابلویی آرایشتون موثره. من برای سر کار یا یک روز معمولی پیشنهادم هیچی، یا رژ مایع صورتی یا هلویی خیلی ملایمه که فقط نه رنگ و برقی به لب می ده.

 

حالا ازتون می خوام که بیاین و برای دوستان از تجربه هاتون در مورد رنگ و نوع و مارک رژلبهایی که استفاده کرده اید بگین. 

 

 راستی چند تا نکته:

یکی اینکه در ادامه قضیه نیست و نابود شدن هوست قبلی عکسها، عکس های چند پست آخر درست شده، لطفا صبور باشید تا عکسهای پست های قدیمی رو هم درست کنم. این کار خیلی زیاد از من وقت و انرژی می گیره.

دیگه اینکه این روزها تعداد سوالات خیلی خیلی زیاده. لطفا اقلا اقلا برای گرفتن جوابتون یک هفته صبر کنید و چند تا پیام نذارید که جوابم چی شد. در ضمن خواهش می کنم در تعداد سوالاتی که مطرح می کنید کمی به فکر این باشید که سایرین هم حق دارند زود تر و قبل از عید پاسخشون رو بگیرن، پس خواهش می کنم در یک نظر یهو 10 تا سوال نذارید. پاسخگویی به تعداد بالای سوال برای یک نفر حق بقیه رو ضایع می کنه. اگر سوال هاتون همه ضروری نیست، تعدادی اش رو هم بگذارید برای بعد.

و در پایان؛ دوستانی هستند که میان می گن من سوالم رو حوصله ندارم پیدا کنم یا یادم رفته کجا بود یا اینکه من نمی تونم بین این همه کامنت من نمی تونم سوالم رو پیدا کنم پس جوابم رو ایمیل کن. دوستان من به هیچ وجه فرصت پاسخگویی مجدد یا ارسال جواب در ایمیل رو ندارم. در ضمن شما با زدن دکمه های Ctrl و F همزمان می تونید پنجره جستجو رو باز کنید که در صفحه ای که جلوتون بازه، کلمه مورد نظرتون، مثلا اسمتون رو جستجو و پیدا می کنه. لطفا وقتی سوال می کنید، یه گوشه یادداشت کنید که سوالتون رو در کدوم پست پرسیدید و یک هفته تا ده روز بعد برای جواب به همون پست مراجعه کنید.

اطلاعات تکميلي

  • ثبت نظر جدید در این پست فعال است؟: خیر
خواندن 18013 دفعه

کاربر گرامی، برای ثبت پرسش یا نظر لطفا در سایت ثبت نام کنید و یا وارد حساب کاربری خود شوید.

دیدگاه‌ها  

+3 #172 بهاران 1393-03-05 14:37
به نظر شما کسی که پوستش سبزست اگه ارایش چشم رو کامل بکنه میشه رزلب کم رنگ از اینایی که جنی*فر لو*پز میزنه تقریبا کرم رنگه بزنه؟نمیدونم بهشون چه رنگی میگن کالباسی کمرنگ یا کرم پودری؟ اگه اره مارک و شماره خاصی رو سراغ دارین بهم بگین؟ پاسخ : بله، خوب هم می شه.مای شماره 102
+2 #171 مهرینا 1393-02-30 22:27
سلااااااااااااامخیلی وب مفیدی داری !! تبریک میگممیشه چن تا رژ با رنگ گوشتی معرفی کنی بهم با ذکر قیمت ! مرسی در ضمن این سیاه شدن رژ در مقابل طلا هم من شنیدم که صحت نداره و با این راه نمیشه فهمید که سرب داره یا نه پاسخ : عزیزم من چند تا سراغ ندارم. می تونم بگم مای 101 رو تست کن. 5-6 تومنه. همه مارکهای دیگه هم یه رنگ مشابه دارند اما من حفظ نیستم.من هم قضیه رژ و طلا رو بهش مشکوکم.
+2 #170 tania 1393-02-28 06:27
نگارای عزیزم یدووووووونه ای.باورم نمیشه یعنی الان عکس منو نگا کردیو بعدم رفتی شماره رژتو دیدیو برای من زحمت کشیدی تایپ کردی. ممنون از این همه سخاوت و مهربونی و همچنین پاسخ به سوالم. امیدوارم خدا بهترینها رو بخاطر اینهمه خوبی بهت بده. پاسخ :
+1 #169 tania 1393-02-21 01:39
سلام نگارای عزیزم . امیدوارم همیشه شاد باشی. شماره ی رژ لب توی یه عکسو ازتون خواسته بودم مثه اینکه عکس باز نشده بود. عکسو دوباره گذاشتم اگه امکانش باشه مارک و شماره رژی که این رنگو داشته باشه بهم بگید چون منم مثل شما دوست دارم رنگ رژم رو کارخونه ساخته باشه حوصله ترکیب کردن ندارم!! نمیدونم خاطرتون هست قبلا یه سوال گذاشته بودم در مورد نحوه لباس پوشیدنم و اینکه کمی پاهام پرانتزیه بخاطر همین اکثرا مانتوهای بلند (از این شل ها، عبایی و .. ) میپوشم . قبلش بگم اگه وقت پاسخدهی نداشتید اصلا دلگیر نمیشم چون میدونم خیلی سرتون شلوغه . یه عکس بدون سر همونطور که خودتون گفتید براتون آپلود کردم خودم فکر میکنم که سیب هستم. درخواستم ازتون اینه که جزییات یه خرید کلی از سر تا پا رو به من پیشنهاد کنید از قبیل مدل و رنگ و حتی اگه ممکن باشه جایی که میتونم خرید کنم. (مثل یه تولد دوباره!) اینم بگم بد لباس نمیپوشم و سلیقمو می پسندند ولی واقعا وقت کافی برای خرید و ست کردن لباسها رو ندارم یعنی واقعا حسرت میخورم می بینم دخترجوونا از صبح تا شب وقت برای خرید مثلا کیف و کفش میذارند. من تقریبا مثل شما سرم شلوغه. متاهلم یه پسرمدرسه ای دارم. شاغلم ولی محدودیتی برای پوشش ندارم. در ضمن اینم بگم 35 سالمه و رنگ پوستم گندمگونه . قد 162 وزن 53. ممنون از اینکه اینقدر بی ریا کمک میکنید تا احساس بهتری نسبت به خودمون داشته باشیم. پاسخ : عزیزم به نظرم سیبی. پست جدید رو بخون که یه ست لباس پیشنهاد داده ام به سیب ها. من یه رژ شبیه این دارم البته خود خودش نیست اما خیلی شبیهه بورژوا بدنه بنفش شماره 57راستی به نظر من مانتوی بلند دواری دردت نیست. مانتوی تا زانو بپوش اما شلوار رو دمپا بگیر موضوع ساق های پا رو حل می کنه.من هم وقت ندارم شبانه روز دنبال خرید باشم، بنابراین هر تکه لباس رو از یه جا تهیه می کنم و کاری هم به کلاس و قیمتش ندارم. از چیزی خوشم بیاد می گیرم حتی اگر مرکز شهر ببینمش. شما هم همین کار رو بکن. طرح کلی رو در ذهنت داشته باش و لیستت رو بنویس. در عرض یکی دوماه هر وقت جایی بودی چیز به درد بخوری از لیستت دیدی بخر.
-5 #168 وارش 1393-02-18 01:43
نگارای عزیزم نظرای من برات نیومدننگارا جون من رنگ چشمم میشیه رنگ پوستم روشنه با تن زردبه نظرت چه رنگ رژی بزنم تا رنگ چشمام نافذتر نشون بده؟ پاسخ : چرا، قراره هر کس اقلا یک هفته برای جواب گرفتن صبر کنه که صبر نکردی. دیروز جواب دادم.
+1 #167 tania 1393-02-17 22:22
نگارای عزیزم سلام. ممنون از اینکه با حوصله تک تک سوالای مارو جواب میدید.مدتیه دنبال یه رژ لب با رنگ خاص میگردم. چهار پنج تا رژ خریدم تو همین طیف منتها هیچکدوم دقیقا همونی که میخواستم نبودند. خواستم از شما کمک بگیرم یا از خوانندگان خوب وبلاگ خوندنیتون که اگه شماره و مارک این رژ لب رو میدونید منو راهنمایی کنید. مرسی عزیزم . راستی اصلا به این رنگ چی میگن ؟ صورتی پررنگ یا سرخابیه ؟ به آدرسhttps://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tb n:ANd9GcRu8Kx4Depf5C-qBZ9lFD1vmjG5yzjbxyUd8PshNqxf wUh2xC7tnw پاسخ : عزیزم عکست رو نتونستم باز کنم. به جای دیگه آپلود می کنی؟
+1 #166 نسا 1393-02-16 15:24
سلام نگارا جون من پوستم روشنه اما با تن زرد اونجور سفید نیستم تیره هم نیستممیخوام یه رنگ رژی بزنم که چشمام نافذتر بشه چون چشمام براق و میشی رنگه(قهوه ای متوسط براق زیر نور زرد سبز نشون میده) پاسخ : نسا جان من رنگ رژ رو در تاثیر مستقیم با نافذ شدن چشمهات نمی دونم. داخل پایین چشمت خط قهوه ای پر رنگ بکش چشمهات حسابی تو چشم میاد. با ریمل اساسی مژه های بالا.
0 #165 فاطیما 1393-02-12 23:52
درود بر تو نگارا جوندرباره لاک لب هم نظرتو میگی؟ پاسخ : عزیزم من هیچ اطلاعاتی درباره اش ندارم. تا حالا فقط اسمش رو شنیده ام.
+2 #164 فهیمه 1393-02-12 00:42
سلام بر نگارای عزیزخیلی خیلی خوشحالم که با وبلاگ پرمحتوای شما آشنا شدم و بابت این همه اطلاعات ارزنده بهتون تبریک میگم یه سوال داشتم: من فقط پلک بالاییم صبح ها پف داره یه کرم دور چشم گرفتم ولی به نظر میرسه خیلی تاثیر ندارهیه سری راه هایی رو هم تو اینترنت خوندم برای جلوگیری و برطرف کردنش مثل گذاشتن چای کیسه ای و خیار و خوردن آب زیاد و نخوردن نمک و .... ولی به نظر می رسه خیلی موثر نیست و البته در ساعات اولیه روز همیشه وقت کافی هم برای انجامش نیستممنون میشم اگه کرم دور چشمی میشناسید که هم ضد پف باشه و هم ضد چروک و کبودی بهم معرفی کنید راستی 31 سالمه.و ممنون میشم راهنمایی کنید چطور با آرایش این پف پلک بالایی رو بپوشونم.از این که وقت تون و بهم می دید ممنونم پاسخ : فهیمه یه چیزی بهت می گم که تاثیر خوبی هم داره اما قول بده هر روز استفاده نکنی و معتادش نشی چون تاثیرش موقتیه. پماد آنتی هموروئید بگیر از داروخانه (همونی که مال بواسیره!) خیلی خیلی کم به پف چشمت بمال بعضی روزها... و از تاثیرش حالشو ببر!رولان زردرنگ گارنیه حاوی کافئین رو هم برای استفاده روزانه بگیر که ضد پف و تیرگیه.http://1.bp.blogspot.com/-Yj5FV2nCux8/TirHM 6iE14I/AAAAAAAAAKo/wBqST3aBcUk/s1600/SAM_2434edite d.jpg
+1 #163 حديث 1393-02-11 17:29
سلام نگارا جون ممنون از مطلب خوبت. می‌شه شماره و مارک یه روژ خوب گوشتی رنگ رو ک قیمت زیاد بالایی نداشته بشرو بهم بگی‌! راستی‌ بنظرت خوب می‌شه اگه روژ گشتیرو با خط لب قهوه‌ای بزنم روا لب یکی‌ دیدم خوشم اومد نظر شما چیه!!!راستی‌ نگارا جون بیکی از دوستان روژ می اگه اشتبا نکنم رنگ ویولن رو معرفی‌ کرده بودین!می‌شه بگین این دقیقاً شماره چند می‌شه!!!!!!!ممنوووووووووووووووووون!!!!!!!!!!!!!! پاسخ : www.behnevis.com/عزیزم مای ویولین خوبه شماره اش هست 601 شماره 101 رو هم تست کن.خط لبت هر رنگی هست باید محو شه و پیدا نباشه. اگر پیدا باشه خزه. دیگه خود دانی.
+1 #162 يكتا 1393-02-11 05:02
من چند تا رژ استي لادر عالي خوشرنگ دارم كه خيييييييلي عالي ان و خوب روي لب ميخوابنو با اينكه ذاتن لبام خشك و پوست پوستي ان ولي يهو لبام رو خوش فرم نشون ميدنولي چرا دروغ من عااااااااشق اين رژ سبزاماگر كم بزني يه رنگ صورتي خوشگل كمرنگ براي كل روز روي لبات ميمونه كه خيييلي هم طبيعيه و معلوم هم نيست كه رژ داري
-1 #161 nasim 1393-02-06 06:06
عاشقهههههههههههههه رژ لبم.هر وقتم كه حوصله ي آرايش كردن ندارم فقط يه رژ ميزنم.رژ لباي پررنگ هم خيلي بيشتر دوست دارم.من لبام تقريبا گوشتيو بزرگه واسه همين هميشه حس ميكنم خطه لب خيلي بزرگتر نشونش ميده.اصلا از خط لب استفاده نميكنم.تقريبا همه رنگ رژ لب دارم. فقط ميخواستم اگه ميشه يه رژ قرمز بم معرفي كني.منظورم از اين رژ قرمزاست كه رنكش تيرست و يكم به سياهي ميزنه . پاسخ : نسیم جان شرمنده چیز خاصی الان خاطرم نیست برای رژ قرمز تیره. من که همه مارکها و شماره ها رو ندارم و حفظ نیستم.
0 #160 من 1393-02-05 07:29
من موهام کاملا مشکیه و ابروهامم همینطور.وقتی رژ قرمز میزنم خیلی چشمگیر میشه یجورایی.همه اینو میگن.و روژای روشن بهم نمیاد.منم رژای تیره استفاده میکنم.چراکه نه؟مردم میگن نه رژ باید مات وروشن وملایم باشه و این حرفااما من سلیقم اینه.دوسش دارم.دیگه نباید با این همه قانون خودمونو محدود کنیم.دور لبم هم خودش خط طبیعی داره.که رژ روشن باعث میشه خیلی تابلو بشه.
0 #159 مامي 1393-01-30 23:09
ممنون از پيشنهاد خوب ديلامنم رفتم تو نخ خريدش در اولين فرصت
0 #158 سحر 1393-01-28 00:51
نگارا جون من لب بالای نسبت به لب پایینم کمی نازک و تخته که این تختیش را دوست ندارم. پوستم تقریبا روشنه با چشم و ابروی مشکی. رژلبهای قرمز و زرشکی و قهوه ای و نارنجی به نظر خودم بهم نمیاد. چیزی که بهم میاد توی تنالیته صورتیه. تقریبا دوست دارم همرنگ لبم باشه یک کم پر رنگتر. اما وقتی به مغازه دار میگم یا صورتی جیغ میدن یا کالباسی چرکتاب خلاصه خیلی سخت رنگ موردنظرمو پیدا میکنماز اونجایی که شما جزو معدود افرادی هستین که سلیقه تونو خیلی قبول دارم میشه بگید شما خودتون چه مارک و شماره رژی استفاده میکنید؟ (توی مایه همون صورتی رنگ لب)راستی من اون تکنیک کرم پودر زدن روی لب را وقتی انجام میدم بعد از مدتی که رژم کمرنگ میشه لبم یک حالت سفیدک پوسته ای میشه که اصلا دوست ندارم راه دیگه ای نیست؟ پاسخ : سحر جان قضیه تکنیک کرم پودر روی لب اینه که لبهات مرطوب و لایه برداری شده نیست. توی همون پست روش مسواک رو اجرا کن حل می شه.من رژهای خیلی زیاد و متنوعی می زنم. تو مایه های اونی که تو می گی 106 یا 107 مای رو امتحان کن ببین می پسندی. صورتی رنگ لبه اما نسبتا روشن.
0 #157 دیلا 1393-01-24 15:06
نگارا جون واقعا از این همه اطلاعات مفیدت ممنونم.تند سریع بگم اگه این رژ رو امتحان نکردی حتما امتحان کن اگه شد.Infallible® Never Fail Lipcolour Compactلورال هست و وقتی اپلیکیتور رو خوب چلونده باشی و زمخت و غلیظ نباشه لایه رژی که میزنی، خیلی خیلی عالیه و واقعا بعد از ده ساعتم ظاهرش تر و تمیز و یکنواخت میمونه. هر از گاهی هم با اون سر چرب کننده اش لبت رو چرب کنی خیلی خوب و خوش فرم میمونه.به امتحانش می ارزه به نظرم. مدتهاست دیگه همه رژهای جامد و غیره من بی مصرف شدن و پنج شش رنگی از این رو دارم.http://www.lorealparisusa.com/en/Products/Mak eup/Lips/Lip-Color/Infallible-Never-Fail-Lipcolour -Compact.aspx?shade=Amethyst پاسخ : ممنونم عزیزم.چه پیشنهاد خوبی :)
0 #156 طناز 1393-01-24 13:37
نگارا جون مرسي كه جواب دادي گلم اره روي لب پايينيم تيره شده ، متخصص كه داروي ضد لك داده ولي موثر نيست اصلا اهل قليون وسيگار و اينجور چيزا نيستمفكر كنم وقتي از داروهاي ضدجوش كه استفاده ميكردم روي لبام ماليدم پاسخ : لبهات رو با مسواک نمداری که توی شکر یا نمک زده ای لایه برداری کن باز شاید بهتر شه.
+1 #155 نيلوفر از فرانسه 1393-01-23 17:19
دوست عزيز من اين نظر را چند وقت قبل فرستادم ولى مثل اينكه نرسيده بود دوباره مينويسم:با عرض معذرت بايد بگويم أصلا به حرف بعضيها كه ميگويند FDA قابل اعتماد نيست و گوش به فرمان لابيهاست، اعتنا نكنيد. من در شركت خيلى معتبر داروسازى كار ميكنم. گرفتن أجازه براى به بازار اوردن هر محصولى از FDA كار حضرت فيل است و گاهى سالها طول ميكشد. براى تشكيل پرونده بايد از هفت خان رستم رد شد. حتى براى محصولاتى كه در بازار هستند، به محض اينكه شكى در صلاحيتشان پيدا ميشود، فورى پروانه شان لغو ميشود. مخصوصا با رسم سو كردن در امريكا كه ممكن است پس از شكايت يك مشترى نا راضى از نظر سلامتى پس از استفاده از يك ماتيك، سازنده را ورشكست كند. بنابراين با خيال راحت از روژتان استفاده كنيد و به قول شما حالش را ببريد. پاسخ : ممنون نیلوفر عزیز :)
0 #154 آتی 1393-01-19 16:08
سلام نگارا جون. حیفم اومد منم تجربم رو نگم. البته شاید تکراری باشه. من لبام خیلی خشک و پوسته پوسته بود. انواع بوم لب ها و چرب کننده های گرون و ویتامین آ رو امتحان کردم. اما وازلین واقعا عالی بود. وازاین بدون بوی ایرانی گرفتم. واقعا راضیم قیمتی هم نداره.رژ لب گوشتی هم 401 و 502 جامد مای خوبه و راضیم. 401 بهتره 502 قرمزیش بیشتره پاسخ : ممنون عزیزم :)
+1 #153 طناز 1393-01-18 13:24
مرسي نگارا جووووووووووون از اين همه لطفي كه به خواننده هات داري عزيزم من قسمت پايين لبام تيره شده ، خيليييييييييي ناراحتم متخصص هم رفتم و ضد لك روز و شب بهم داد ولي با چند ماه استفاده هنوز خوب نشده با رژ لب خيلي خوبم ولي بدون رژ اعتماد به نفسم مياد پايين ، مخصوصا وقتي با مخاطب خاصم هستم !!! پاسخ : پایین لب یعنی روی خود لب یا زیر لب؟ یه مراجعه به پزشک بکن. چرا باید رنگش عوض شه؟ یه آزمایشی چیزی بدی بد نیست. سیگار می کشی؟ویتامین ث هم بخور.

forum banner mobile